Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

HipHop

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Żebyś się nie zdziwił z tym kupnem preorderu
    #MuremZaBonusem

Komentarz

• Co to za typ? https://m.youtube.com/watch?v=VUvXYaPtLKk

Jakos przypadkiem wyswietlilo mi sie na yt i te "Ogrody" siadają pieknie. Czuc stary klimat, dobre bity, troche mi to przypomina "Pijani powietrzem".

Komentarz

• Zamieszczone przez b. Zobacz posta
        Co to za typ? https://m.youtube.com/watch?v=VUvXYaPtLKk

Jakos przypadkiem wyswietlilo mi sie na yt i te "Ogrody" siadają pieknie. Czuc stary klimat, dobre bity, troche mi to przypomina "Pijani powietrzem".
        Ogrody to nazwa jego nowego albumu. Typ to Kukon. 22 letni chłopaczyna. Tutaj na kanale masz jego starsze kawałki. Jednak "Ogrody" to jest najlepsze od niego co mogło wyjść.

https://www.youtube.com/channel/UC2b...pLsss9A/videos

Komentarz

• Dzieki.

Komentarz

• Zamieszczone przez berserk Zobacz posta
            Żebyś się nie zdziwił z tym kupnem preorderu
            3h w kolejce na stronie po limitowane wejście na zakup i udało się, płytka zamówiona.
            Z czego tak ryjesz to nie wiem.
            Na tą chwilę mają sprzedane ok. 53 000
            I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
            Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Komentarz

• Zamieszczone przez Marcino Zobacz posta
              3h w kolejce na stronie po limitowane wejście na zakup i udało się, płytka zamówiona.
              W sumie to wystarczyło: "Elo, jak nie chcecie czekać odpalanie przeglądarkę w trybie incognito -> ctrl+shift+l (narzędzia programistów) -> 3 kropki przy X -> more tools-> request blocking i trzeba dodać: goingapp.queue-it.net , assent.queue-it.net , pro8l3m.queue-it.net . Pozdro" :/ I bez żadnej kolejki, heh.

E: I dlatego kuźwa pewnie ktoś mi powinął, a na allegro już śmiga po 100/150.

Komentarz

• Jędker kończy karierę:
                https://www.cgm.pl/news/jedker-mam-j...na-posmiertne/

Głupia decyzja z przeszłości i teraz pije piwo, którego nawarzył. I gdzie dzisiaj on, a gdzie Sokół.
                W sumie szkoda, ale trzeba ponosić konsekwencje swoich wyborów.
                "To wszystko przeciw komercyjnym hitom, w które sam nie mogę wierzyć..."

Komentarz

• Zamieszczone przez Marcino Zobacz posta
                  Ryję z tego, bo pamiętam co przeżywałem przy poprzednich preorderach i moją minę kiedy wywalało mnie z serwera po x czasu czekania, gratuluję zakupu...

Do jakiej liczby limitowany jest preorder?już zeszło wszystko?
                  #MuremZaBonusem

Komentarz

• Ja mam już generalnie dość tej epoki preorderów (już kilkakrotnie tu o tym pisałem).
                    Dziś też kpina o jakiejś 10 rano wrzucają informacje o preorderze, wchodzę godzinę później i potem czekam z 1-2 h w tej kolejce, a przy zakupie 2 z 3 opcji niedostępne.

Ludzie mają pracę, życie, a tutaj trzeba siedzieć i odświeżać Facebooka

Sam preorder też trochę dziwny.
                    125 złotych za farbę, zin wersja exclusive, płytka
                    60 złotych za pin, zin standard, płytka
                    45 złotych za zin standard, płytka

Można się spodziewać, że potem w sklepach będzie ta sama płytka, więc generalnie dodatkami jest zin w dwóch wersjach, pin i farba.

Komentarz

• Zamieszczone przez berserk Zobacz posta
                      Ryję z tego, bo pamiętam co przeżywałem przy poprzednich preorderach i moją minę kiedy wywalało mnie z serwera po x czasu czekania, gratuluję zakupu...

Do jakiej liczby limitowany jest preorder?już zeszło wszystko?
                      Szczerze to nie wiem. O 15stej był już dostępny tylko ten najtańszy za 45zł, droższe - wyprzedane.
                      Możemy narzekać, ale fajnie że w dobie netu płytki tak ładnie się sprzedają.

edit: teraz o 6:50 rano można kupić od ręki
                      https://www.pro8l3m.pl/sklep/produkty/
                      Ostatnio edytowany przez Marcino; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Z Problemami zawsze był preorderowy problem. (teoria spiskowa >>) Może oni to celowo robią, żeby nakręcić temat, ile to ludzi chce kupić, jacy to oni "fejmowi" itp. No bo kurcze, skoro wiedzą, że co rok sprawa się powtarza, to serio nie mogą ogarnąć lepszych serwerów?

Komentarz

• Po prostu nazwa zobowiązuje

Komentarz

• Tedzik co rzucił "po amerykancku"

Komentarz

• I weteran z nowym kawałkiem.

Komentarz

• Kupiłem ten najtańszy, bo faktycznie już tylko takie zostały.
                                Wszelkiego rodzaju gadżety dodawane do preorderów wywołują frustrację mojej żony, bo zawalają szuflady, a muzyka jest najważniejsza, więc nie uważam się za stratnego
                                #MuremZaBonusem

Komentarz

Pracuję...
                                X