Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

HipHop

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Fabijański lepiej niż niejeden "zawodowy" raper

Komentarz

• Komentarz

• Nie wiem czy można to jeszcze nazwać Rapem, natomiast na dziś, u Mnie "hoolać" będzie To.

Komentarz

• Chodzą słuchy(ręki sobie uciąć nie dam w czasach fejków), że to syn Matczaka, tego Matczaka:

Komentarz

• Jeśłi chodzi o muzykę to typ wyróżnia się tym że robi kawałki niesztampowe, z jakimś pomysłem, o czymś, a nie nawija po raz 2137 że lubi hajs, melanż i każda napotkana laska wsiada mu na fiuta. Ma swój styl, nie nudzi. Wstawiony kawałek ciężki i dobry.

Jeśli chodzi o jego starego, to ostatnio zdaje się Ziemkiewicz mocno go cisnął, ale za co to jakoś nie sprawdzałem. Typ jest, jak rozumiem, jakąś twarzą oporu kasty wobec genialnych pomysłów na reformę sądownictwa. Natomiast to co na skrinie pocisnął po tym jebanym kre.tynie Kurce, to akurat piękne zaoranie. Piszczeć zaczął od razu.
            Nie dotykaj forum, bo cię curva zmiecie z planszy
            -------------
            Jedynie prawda jest ciekawa

Józef Mackiewicz

Komentarz

• Zamieszczone przez bloniaq Zobacz posta
              Jeśłi chodzi o muzykę to typ wyróżnia się tym że robi kawałki niesztampowe, z jakimś pomysłem, o czymś, a nie nawija po raz 2137 że lubi hajs, melanż i każda napotkana laska wsiada mu na fiuta. Ma swój styl, nie nudzi. Wstawiony kawałek ciężki i dobry.
              Kawałek dla zabieganych rodziców nie mających czasu bawić się w dom Reszty twórczości nie znam, pierwszy raz na oczy widzę, wyskoczył mi ten kawałek dzisiaj na TT. Fajne flow, szybko ale zrozumiale.
              Co do ojca nie będę tu rozwijał bo szkoda żeby jeszcze tu wjechała jakaś polityka

Edit:
              Popatrzyłem na jego "twórczość" i mogę jedynie stwierdzić teraz, że to jakiś rozpieszczony banan z bogatemu domu uważający się za inteligencję. Tylko czekać aż będzie zapraszany do Dzień dobry TVN jako moralizator. Yebany synuś patologicznej kasty.
              Ostatnio edytowany przez Raczej; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Zamieszczone przez jednopostowiec Zobacz posta

Fabijański lepiej niż niejeden "zawodowy" raper
                Nie, OSTR my nie tu nie leży. Do filmu takiego jak Psy, aktora takiego jak Boguś to pasowałby Włodek.
                I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
                Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Komentarz

• Zamieszczone przez Raczej Zobacz posta

Chodzą słuchy(ręki sobie uciąć nie dam w czasach fejków), że to syn Matczaka, tego Matczaka:
                  To akurat nie fejk. To jest jego syn.
                  Varsovia - Semper Invicta, Semper Heroica.

Komentarz

• OSTR szykuje kolejny album, początek 2020

Komentarz

• Laik jak zawsze na koniec roku

Komentarz

• Wyprzedaż kolekcji CD z polskim rapem

https://allegro.pl/uzytkownik/Hugo_1...3-uni-1-1-1127

Komentarz

• Ja pierdziele, co się zrobiło z jednego z moich ulubionych raperów sprzed lat

Komentarz

• Komentarz

• ^ jakoś tak nie czuć klimatu art brutu. Równie dobrze mógłby to być kawałek z którejś z poprzednich płyt. Ogólnie to (wg mnie) przydałaby im przerwa. Co chwila coś nowego, mnie się przejadło

Komentarz

• Mam sporo lat na karku, zaczynałem od Lordz of the Brooklyn "saturday night fever" czy Cypress Hill "Pigs", potem już poleciało WYP3, Liroy, Molesta i cała gruba reszta, ale Problem szanuję, podoba mi się, jest jedyny w swoim rodzaju. Art Brut 2 mogę kupić w ciemno.
                                Ostatnio edytowany przez Marcino; [ARG:4 UNDEFINED].
                                I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
                                Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Komentarz

Pracuję...
                                X