Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

HipHop

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez bloniaq Zobacz posta
    Pomijając, że Małpa na pierwszej płycie miał coś do powiedzenia, a na kolejnych miał już tylko ciągle to samo do powiedzenia.
    Problem Małpy jest taki, że KNOC to jedna z najlepszych płyt hh jakie wyszły i z każdą następną musi zmierzyć się z tą legendą natomiast personalnie uważam, że ostatnia płyta jest genialna i nawet nie ma co porównywać z kawałkiem Ero. No, ale to kwestia gustu Zwłaszcza, że niektórzy tutaj chwalą Sokoła za merytoryczne teksty..

Komentarz

• Zamieszczone przez bloniaq Zobacz posta
      Pomijając, że Małpa na pierwszej płycie miał coś do powiedzenia, a na kolejnych miał już tylko ciągle to samo do powiedzenia.
      Album Mówi był wybitny.
      "W kraju, w którym ludzie nienawidzą swoich rodaków" - Taco
      „Was, przyjaciele, czeka wspólna praca. Rządźcie, niech chory kraj do zdrowia wraca”. - Szekspir

Komentarz

• Zamieszczone przez jednopostowiec Zobacz posta

Numer Raz już chyba nie "zawsze spoko". Przez sentyment do starego WFD trochę smutne :/

Jak śpiewał Sydney Polak: "nic nie trwa wiecznie, niebezpiecznie jest wierzyć w to, że coś trwa wiecznie...". Pasuje do relacji Tedego z Numerem jak ulał. Przykre, że goście, którzy współtworzyli warszawską scenę, "pożarli się", co rzutuje, chcąc czy nie chcąc, na odbiór ich wcześniejszego wspólnego dorobku... W ogóle, pokuszę się o uwagę natury ogólnej, u Tedego koledzy często zyskują status "byłych"- nie znam szczegółów i nie wnikam czy zasadnie czy niekoniecznie, ale takie mam ogólne impresje na bazie, zaznaczam, doniesień medialnych Pozdrawiam

Komentarz

• Nowy Pezet

Taki trochę "noonowy" klimat

Komentarz

• No i powrót do starej konwencji - Płomień81

d***y nie urywa, została stara nazwa, ale to już nie to (póki co)

Komentarz

• Komentarz

• Nie dotykaj forum, bo cię curva zmiecie z planszy
                -------------
                Jedynie prawda jest ciekawa

Józef Mackiewicz

Komentarz

• Bez kitu Eros pokazuje, że się da robić rap po polsku bez pedaliady.

Komentarz

• Nie wiem czy było a dla mnie jest bardzo spoko:
                    Kiedyś sprawie sobie zajebistą sygnaturkę.

Komentarz

• Jak wrażenia po nowej płycie Pezeta? Przesłuchałem na YT i kurde, to nie dla mnie. Głównie przez bity chyba. Połowa do skipowania to za dużo

o jakie to męczące

Komentarz

• Zamieszczone przez jednopostowiec Zobacz posta
                        Jak wrażenia po nowej płycie Pezeta? Przesłuchałem na YT i kurde, to nie dla mnie. Głównie przez bity chyba. Połowa do skipowania to za dużo

o jakie to męczące
                        Intro jak klasyka, reszta na nową modę. Mi wchodzi.
                        Gorzka woda w wersji starej gwardii lepsza niż młodych łbów.
                        "W kraju, w którym ludzie nienawidzą swoich rodaków" - Taco
                        „Was, przyjaciele, czeka wspólna praca. Rządźcie, niech chory kraj do zdrowia wraca”. - Szekspir

Komentarz

• Przez bit nie da się słuchać. 2:05 Kęki dobrze wjechał.

Za to Intro kozak

Komentarz

• Fajny, starszy kawałek, doczekał się teledysku. Chyba nikt nie wrzucał.

Komentarz

• Podobno w ciągu 3 miesięcy wleci nowy Problem, Art Brut 2.
                              Chyba padnie rekord sprzedaży.
                              I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
                              Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Komentarz

• Zamieszczone przez Marcino Zobacz posta
                                Chyba padnie rekord sprzedaży.
                                Czemu ma paść rekord sprzedaży jeśli najlepszym ich wynikiem jest 30k+, a np. Quebonafide w tym i zeszłym tygodniu przebił 150k za Somę i Egzotykę?

Komentarz

Pracuję...
                                X