Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

HipHop

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Holenderski klimat
    Dudek w wiecznej formie

Komentarz

• Kolejny singiel zapowiadający solowy album reprezentanta Dixonów , tym razem Rest udostępnia bardziej refleksyjny numer ...
      Rest Dixon37 - Dokąd idę?
      "...Wszystkie stacje nasze są.... BP,Statoil,Carrefour,Auchan..."

Komentarz

• dobra nuta

Komentarz

• Nowa Ganja Mafia singiel nadchodzącego albumu całego składu GM

Ganja Mafia - Mój Ziomek

Kolejny singiel od Empirii
          Empiria - Lustrzane Odbicie

PMM feat. Kali - Nie ma takiej chwili jak dziś

Komentarz

• https://m.youtube.com/watch?v=jh78sIlWHjw Takie coś znalazłem przypadkowo
            Z Marymonckiej fani zawsze najebani za Hutnik, za Legie też pójdziemy aż po życia kres! HKS

Komentarz

• Poszukuję kawałka zrobionego przez kilku niemieckich raperów, z tego co pamiętam ku pamięci jakiegoś zamordowanego (chyba) rapera.
              Pamiętam, że klip dość często latał na VIVIe w czasie pierwszego boomu na hh, gdzieś chyba w latach 2001-2003.
              Kojarzę, ze był dość długi, chyba koło 7 minut w dość 'posępnym' ze względu na tematykę klimacie.

Oczywiście nie oczekuję od Was, żebyście teraz wertowali googla, ale gdyby ktoś przy okazji sobie przypomniał, to wklejcie link

Komentarz

• Nie wiem czy to się jeszcze nadaje do tego tematu, czy linki, dowcipy i takie tam.

Komentarz

• To jak i caly gang albanij nadaje się do lfd......

Komentarz

• Nówka sztuka od Resta.

Komentarz

• kozaczek !

Komentarz

• Zamieszczone przez SzydeL Zobacz posta

Nówka sztuka od Resta.
                        Sztos

Bezczel i Ero na solo nie do konca mi podchodzą, ale jak się u kogoś dograją rozpierdalają...

Komentarz

• Białas solo daje rade

Komentarz

• myślę , że temat duetu solar/białas został już wyczerpany na tym forum
                            Tymczasem kolejny mocny singiel/teledysk od Resta , solo coraz bliżej
                            Rest Dixon37 - Daj Boże

Komentarz

• Zamieszczone przez TRCH Zobacz posta
                              Tymczasem kolejny mocny singiel/teledysk od Resta , solo coraz bliżej
                              Stary klip odświeżony na płytę, z nowym podkładem.Tu stara wersja dla porównania, która jak dla mnie jest lepsza, co oczywiście nie oznacza, że nowa jest słaba - wręcz przeciwnie.

Komentarz

• Pono - Przebudzenie

"
                                Album „Bunt” autorstwa Pono to 17 utworów składających się na spójną opowieść historii jednego człowieka, który w ciągu 24 godzin pod wpływem opisanych na płycie wydarzeń zupełnie zmienia postrzeganie swojego świata – co doprowadza go do świadomego buntu. Historię opowiedzianą przez rapera uzupełniają goście: Ania Kandeger, ZuoZone, Zipera, Ero (JWP Crew), Kazan, HzD i DJ Def. Spójność muzyczną albumu zapewnia autor całej muzyki na płycie – Szczur z JWP Crew.

Premiera płyty zaplanowana jest na 20.11.2015
                                "

Komentarz

Pracuję...
                                X