Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

HipHop

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez TRCH Zobacz posta
    Włodi od dawna deklaruje się jako islamista a wydziabał sobie jakiś czas temu znak anarchii kojarzony oczywiście z anitfą ....a ten cały taco hemingway to jest pierdolo*ny lewak więc serdeczy h*uj mu w dupę sprawdziłem część jego "twórczości" i oficjalnie można dodać go do grupy innych tego typu donatanów solarów guralów itp których kawałków na pewno nie będziemy tu udostępniać , J*EBAĆ b
    Nie przez przypadek przybrał pseudonim Hemingway......
    "..Gdy tak siedzimy nad bimbrem
    Ojczyzna nam umiera
    Gniją w celach koledzy..."

Leszek Szaruga

Komentarz

• Zamieszczone przez Flip Zobacz posta
      Wydziabał sobie znaczek antify. (Anarchii)

http://www.online-instagram.com/medi...0092_345562209

ps. Chyba, że chodzi o ten śrubokręt...
      -rozkład lub niedowład struktur lub instytucji państwa niezależnie od ich przyczyn;
      -chaos organizacyjny w instytucji, organizacji lub społeczności.
      Może bardziej tak to widzi ? Nie wie ,ale pierwsza trojka raperów w Polsce to wiem na pewno. ....

Komentarz

• Powrót po latach, ale co się z Łyskaczem dzieje?

Komentarz

• Zamieszczone przez jednopostowiec Zobacz posta
          Powrót po latach, ale co się z Łyskaczem dzieje?
          Ma w Chicago studio tatuażu

Komentarz

• Hmm, trochę szkoda, że sie nie dograł. A tak pytałem o niego, bo po 'Morwa drzewo' i 'Dla słuchaczy (fakt, że to był czas największego boomu na hiphop)' jakoś o nich zapomniałem.
            Oni jakiś konflikt mają, że album wychodzi jako "Empiria"?

Komentarz

• Po prostu nie chcieli nagrywać nowej Morwy bez Łyskacza, dlatego to wydają pod szyldem Empiria.

Komentarz

• Dzięki C64
                Ciekawy jestem jak wyjdzie. Na pewnym forum hh ktoś celnie zauważył "jeśli zrobią to w starym stylu, ludzie powiedzą że to nudne i nic nie wyróżniające się z tłumu, a jak będą nowe brzmienia to zjadą ich gdzie stara Mor W.A. że nowe to jakieś gówno najgorsze"
                Ja tam kibicuję chłopakom, bo pamiętam jak się jarałem chociażby "Perpetuumobile", 17 lat miałem

Komentarz

• Komentarz

• Nie mam pojęcia jak Forumowe Kolegium Do Spraw Prawilności i Forumowa Komisja Weryfikacyjna do spraw Gówna w Polskim Hip-hopie odnoszą się do Zeusa. Niemniej jednak polecam jego ostatnią płytę: "Zeus. Jest Super". Mój aktualny faworyt z płyty:
                    Ostatnio edytowany przez bloniaq; 48555.
                    Nie dotykaj forum, bo cię curva zmiecie z planszy
                    -------------
                    Jedynie prawda jest ciekawa

Józef Mackiewicz

Komentarz

• Zeus ma fajne świeże flow , ja osobiście nie jestem wielkim fanem jego twórczości chociaż nie powiem kilka jego numerów mi się podoba ale głównie gościnne zwroty . Jako , że Zeus jest z Łodzi w jednym z numerów (notabene gościnna zwrota) nawija o swoim pobycie na derbach Łodzi
                      "...Wszystkie stacje nasze są.... BP,Statoil,Carrefour,Auchan..."

Komentarz

• Kolejny singiel od Resta jest MOC !!!
                        Rest Dixon37 ft. Dudek P56 - Sam wiesz

Komentarz

• Nowy Pih !

Komentarz

• JWP

https://www.youtube.com/watch?v=xZ6h...6D_3EC&index=1

...ale kuźwa znowu to wydanie w formie książeczki :/

Komentarz

• Zamieszczone przez Michu Zobacz posta

Coś od Teabe, nota bene nieco krytykowane już w tym temacie
                              ale gówno powinien ksywę z Teabe zmienić odrazu na Tede ...

Kolejny singiel od Wigora i Peperone
                              Empiria - Drzwi (official video)
                              Ostatnio edytowany przez TRCH; 55098.

Komentarz

• Coś od Teabe, nota bene nieco krytykowane już w tym temacie

Komentarz

Pracuję...
                                X