Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

HipHop

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez RalF Zobacz posta
    co tu duzo pisac,slabe nawet bardzo slabe...
    Dziela nas kilometry,łączy wspólna pasja...

Komentarz

• Zamieszczone przez (L)ukaszns Zobacz posta
      co tu duzo pisac,slabe nawet bardzo slabe...
      Po przesłuchaniu i obejrzeniu tego klipu i dwóch "pobocznych" na yt. nasuwa mi się tylko jedna myśl. To jakieś bananowe cioty, które robią wstyd normalnym chłopakom z SK...
      |||||||||||||||||||||||||| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
      Better Dead Than Red

Komentarz

• Zamieszczone przez ŁUKASZ. Zobacz posta
        Po przesłuchaniu i obejrzeniu tego klipu i dwóch "pobocznych" na yt. nasuwa mi się tylko jedna myśl. To jakieś bananowe cioty, które robią wstyd normalnym chłopakom z SK...
        Dokoadnie zwłaszcza jak patrzę na dzisiejszą młodzież i słyszę co leci z ich telefonów jakies quebosrebo ,balas i solar, bro ,śliwy i wiele innych wynalazków. Nie ma co się dziwic,ze pierwsze lepsze lamusy nagrywają takie gowno osmieszajac tak zacna dzielnicę. .... Starsi z SK powinni zareagować.

Komentarz

• również sprawdziłem ich twórczośc z boku youtuba - jednak nie jest dobrze.
          bałagan i porządek to tylko liczby...

Komentarz

• jest moc

"prowadzę biznes, hajs za jaranie
            gdy widzę pizde, dam majeranek"

"chcesz kredo, to dam Ci kredo
            masz tydzień czasu, jak nie to wpierdol"
            Lieber tot als rot!!

Komentarz

• nie wiem czy było, ale ma pazura. Ps jaki to język - estoński?
              Prawdziwe zwyciestwo musieli odnieść komunisci ,nie tak jak wielu zakłada pomiędzy rokiem 1956 a 1970,ale w roku 1989,kiedy pod uniesionym w góre kloszem,wystrzelił produkt ich chowu.
              Rafał Gan-Ganowicz – Kondotierzy

Komentarz

• Zamieszczone przez TNTP Zobacz posta
                jest moc
                Chłopaki chyba widzą, że kawałki typu

(które swoją drogą nawet w stanach są obśmiewane) mają myliooony wyświetleń i chcą to przenieść na polskie realia...
                innego wytłumaczenia nie widzę.

Komentarz

• Zamieszczone przez stary wyga Zobacz posta
                  Super ,ze zamówisz Patryk się ucieszy.
                  Też jestem po odsłuchu i poszedł w te nowe gowniane bity(patent Sir Micha dla Tedego) i te śpiewane refreny jak u libera i donia 9 lat temu plus ten cały Mosad(jego rodzina gdzieś ze wsi ) co ma głos jak transol.
                  Ogolnie nic do niego nie mam oprócz tego ,że myli mu się czasem ze nie jest z Warszawy tylko z Babic .
                  Trudno się z Tobą nie zgodzić , chociaż muszę się przyznać szczerze ,że nie dałem rady przebrnąć przez całą płyta Dioxa. Bity jak od Tedego - dyskotekowe gówno Single naprawdę słabe , #david_beckham , supafresh ŻENADA . . Szkoda ,że Diox nie poszedł w klimat płyty (muzycznie) jak tej z The Returners... ten cały new-school to jakaś straszna padaka szkoda , że coraz większość raperów idzie w tą stronę ...
                  co do "chłopaków" z Saskiej Kępy to niech lepiej zakończą karierę bo może skończyć się lekcyjką
                  Tymczasem nowy obrazek od Wojtka i Marysi S.
                  Sokół i Marysia Starosta - W dół brzuchem

Juras - Światła miasta
                  Ostatnio edytowany przez TRCH; 55098.
                  "...Wszystkie stacje nasze są.... BP,Statoil,Carrefour,Auchan..."

Komentarz

• Klip od Pro8l3mu

Komentarz

• Zamieszczone przez jednopostowiec Zobacz posta
                      Chłopaki chyba widzą, że kawałki typu
                      (które swoją drogą nawet w stanach są obśmiewane) mają myliooony wyświetleń i chcą to przenieść na polskie realia...
                      innego wytłumaczenia nie widzę.
                      Mnie to bardziej do Chief Keef pasuje

Osobiście, chłopak bardzo ładnie nawinął pod trapowy Beat, kto słucha rapu i powie że chujowo nawinął ma przysłowiowego "***** w uszach".

Co do treści i "przesłania" nie zamierzam polemizować, nie jestem z Saskiej Kępy więc się nie wpie4dalam. Fakt niezaprzeczalny że clip w ich przypadku więcej zaszkodził niż pomógł

Niektórzy tę muzyke biorą za bardzo do siebie, w sumie też się wczuwałem jak miałem 18 lat więc rozumiem.

Dzisiejszy RAP to show business i nic więcej.

Komentarz

• Zamieszczone przez Tommy Johnson Zobacz posta
                        Mnie to bardziej do Chief Keef pasuje

Dzisiejszy RAP to show business i nic więcej.
                        Biznes- na pewno. Ale nie trzeba robić "show" i pajacować, żeby zarabiać pieniądze na rapie. Takie jest moje zdanie.
                        |||||||||||||||||||||||||| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
                        Better Dead Than Red

Komentarz

• Zamieszczone przez ŁUKASZ. Zobacz posta
                          Biznes- na pewno. Ale nie trzeba robić "show" i pajacować, żeby zarabiać pieniądze na rapie. Takie jest moje zdanie.
                          Pewnie że tak, najlepszy RAP to RAP z podziemia, wszystko co ponad jest zwykłym komercyjnym gównem. Wrzucili kawałek z klipem na YT i tyle.

Ostatnio edytowany przez Tommy Johnson; 88520.

Komentarz

• Na rozluźnienie polecam Krzysia. Nie wiem czy nie lepiej było dać to do linków, dowcipów etc. Jak dla mnie banger

Komentarz

• Ostatnio głośno zrobiło się o niejakim Taco Hemingwayu , spore wyświetlenia na yt , tłumy na koncertach . Polecił mi go koleżka - raper który "współtworzył" niegdyś Warszawską scenę HH więc stwierdziłem ,że warto to sprawdzić . Na razie przesłuchałem kilka numerów i muszę przyznać , że jest ciekawie ale nic więcej o gościu nie wiem a Wam jak to siedzi ?

Taco Hemingway - "Następna stacja"

koncert Taco Hemingway / Open'er Festival 2015
                              Ostatnio edytowany przez TRCH; 55098.
                              "...Wszystkie stacje nasze są.... BP,Statoil,Carrefour,Auchan..."

Komentarz

• Nie dość, że ateista to jeszcze lewak. "WWA, zawsze pełno mnie tu, I pełno mętów co zakazują lewoskrętu" Słuchając jego piosenek to się smutno człowiekowi robi jakie musi mieć ograniczone życie, ciągłe imprezy, alkohol, papierosy. Chociaż niektóre teksty i obserwacje trafne.

Komentarz

Pracuję...
                                X