Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

HipHop

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Juras - Biało-Czerwone Serce (album) Odsłuch

Nowy Jurek konkretny album szkoda tylko , że taki krótki
    "...Wszystkie stacje nasze są.... BP,Statoil,Carrefour,Auchan..."

Komentarz

• https://www.youtube.com/watch?v=2kif6dInfbM

Komentarz

• ogólnie płyta Steel Banging jak najbardziej godna polecenia , kozackie bity !!! No i cała czołówka Polskiej sceny na goścince .

Komentarz

• Wyszedl nowy TDF a temat spadl na druga strone.

Wlasnie odsluchuje na YT "VHS" i juz wiem ze chce miec ten album w reku. Moje obawy po Kurt Rolson zostaly rozwiane, poprzednia plyta byla zwykla demowka.
          Ostatnio edytowany przez Tommy Johnson; 88520.

Komentarz

• Właśnie zastanawiałem się co zanabyć, Tedego czy BonSoula i wybór padł na...

U Jacka już zaczyna mnie męczyć gadka o odkuwaniu, jak to był nielubiany i takie tam Ale bity bujają, nie powiem.

Komentarz

• Wiadomo sa gusta i gusciki hehe

Do TDF nikt w Polsce nie ma podjazdu, a jestem przekonany ze stac go na wiecej ale sie ziom" chamuje".

Komentarz

• Świeżynka od Kaera

https://www.youtube.com/watch?t=170&v=vQ_DzfNLpsg
                "... to ulice, po których chodziły legendy, od Wiecha, Tyrmanda, Brychczego, do Deyny ..."

Komentarz

• Zamieszczone przez Tommy Johnson Zobacz posta
                  Wiadomo sa gusta i gusciki hehe

Do TDF nikt w Polsce nie ma podjazdu, a jestem przekonany ze stac go na wiecej ale sie ziom" chamuje".
                  ale nie zaprzeczysz, że ostatnio jak zaczyna bełkotać i pocharkiwać to ciężko go zrozumieć
                  PS. Piszę to jako 'fan' Jacka od aaa aluminium szeleści

Komentarz

• Zgadzam sie, Kurt Rolson to byla porazka na maksa, brak szacunku dla sluchacza

Komentarz

• Na 22 kawałki na płycie VHS w moim odczuciu są jedynie 3, których można słuchać, są to Wunder Baum, Łatwopalność i Vanillaice. Reszta to dla mnie straszny bełkot, ale tak to już jest z płytami Jacka w ostatnich latach. Szkoda, bo wychodzą albumy, które z przyjemnością się słucha od początku do końca. Ostatnio to był Pro8l3m pierwsza EP, a potem Art Brut Mixtape, Siwers-Bez Ceregieli, Juras, Eldo-Chi, Kuba Knap-Clint Eastwóód, PMM, Bonus RPK-Dobry Człowiek i dość specyficzny ale jednak Rogal DDL .
                      Ostatnio edytowany przez kresowiak1993; 58096.

Komentarz

• Zamieszczone przez jednopostowiec Zobacz posta
                        Właśnie zastanawiałem się co zanabyć, Tedego czy BonSoula i wybór padł na...

....
                        Słuszny wybór

Jak dla mnie to "Palant" najlepszy numer.

Przywiązani do tych barw, od najmłodszych lat, kibicowski szlak - taką obraliśmy drogę !

Komentarz

Wiadomo sa gusta i gusciki hehe

Z całym szacunkiem ale Ty tak na poważnie o Tedziku ? jak dla mnie to jest maskara co on wyprawia , nie da się tego słuchać

Komentarz

• Zamieszczone przez TRCH Zobacz posta
                            Z całym szacunkiem ale Ty tak na poważnie o Tedziku ? jak dla mnie to jest maskara co on wyprawia , nie da się tego słuchać
                            To znaczy co ten TDF odpierdala? Przyznam szczerze ze nie jestem w temacie. Na tej plycie jest bardzo grzeczny

TRCH nie spij, rozwin mysl ziom Sir Mich tez moze przeczyta
                            Ostatnio edytowany przez Tommy Johnson; 88520.

Komentarz

To znaczy co ten TDF odpierdala? Przyznam szczerze ze nie jestem w temacie. Na tej plycie jest bardzo grzeczny

TRCH nie spij, rozwin mysl ziom Sir Mich tez moze przeczyta
                              kompletnie nie siedzą mi te dyskotekowe bity , kolorowe ciuszki i to o czym on nawija... nie słucham Tedzika bo to zupełnie nie jest mój klimat , ta jego maniera w głosie i nawijka wydaje mi się zupełnie o niczym dlatego też z ciekawości bez żadnych złośliwości pytam w jakiej kwesti nikt nie ma do niego podjazdu w PL? Ostatnio dość uważnie przesłuchalem nowego Kękę , nowego Jurasa i to jest rap przynajmniej w moim odczuciu z jakimiś wartościami , przekazem no i dobór bitów zajebisty. A te powtarzane krzyczane wersy Tedego to dla mnie straszna tandeta . Aha i żeby nie było próbowałem przesłuchać jakiegoś singla TDFa ale się po prostu nie da ;-)

Komentarz

• Dokładnie tak jest jak to ująłeś. Ta manierka w nawijce pojawiła się kilka lat temu i wpływa to negatywnie na odbiór. Swoją drogą Juras celnie zaczepił Tedego w co najmniej dwóch miejscach na ostatniej płycie.
                                Ostatnio edytowany przez kresowiak1993; 58096.

Komentarz

Pracuję...
                                X