Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

HipHop

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Co do albumu Włodka to swojego czasu forumowicz zielski pisał ,że sprawa bitów Ostrego na tym krążku jest nieaktualna.Jak jest nie mam pojęcia a było by zacnie
    "...Wszystkie stacje nasze są.... BP,Statoil,Carrefour,Auchan..."

Komentarz

• Było kiedyś dobre na yt, ale chyba Enemy Soil podziałało i usunęli za prawa autorskie.

Komentarz

• @TRCH
        Szkoda by było tych bitów Ostrego, bardzo lubię jego produkcje. No ale niezależnie od tego, Włodka materiałem się jaram.
        @lukasz_l
        Mogę jutro grzebnąć tłumaczenie, jak mi się uda, przyślę priv

Komentarz

• Zamieszczone przez baciek Zobacz posta
          nowa płyta Dixonów po prostu rozpierdala receptory, warto było czekać te 5 lat

jaram się jak tęcza na pl. Zbawiciela

Jest miazga!
          "Lubię sobie jebnąć piwo"

Komentarz

• Cała nowa płyta Dixonów kozak
            www.facebook.com/Saska.L.Kepa

Komentarz

• może poziom wyższy, lepsze bity, ale mi jakoś bardziej podeszła poprzednia

Komentarz

• Zamieszczone przez beka Zobacz posta
                może poziom wyższy, lepsze bity, ale mi jakoś bardziej podeszła poprzednia
                Zgadzam się w 100%. Płyta bardzo fajna, ale jednak czegoś w niej brakuje co było można było usłyszec na poprzednim krążku.

Komentarz

• Co do Soboty - to jak już robi klip z furami to przynajmniej mógłby nie wlewać PB95 do diesla
                  q[-_-]p

Komentarz

• Zamieszczone przez juby Zobacz posta
                    @TRCH
                    Szkoda by było tych bitów Ostrego, bardzo lubię jego produkcje. No ale niezależnie od tego, Włodka materiałem się jaram.
                    @lukasz_l
                    Mogę jutro grzebnąć tłumaczenie, jak mi się uda, przyślę priv

Tez bym prosil. Ale bit!
                    ​Boże Chroń Fanatyków.

Komentarz

• Płyta Dixonów na mega propsie, kocur, kocur, kocuuuur!

Zamieszczone przez baciek Zobacz posta
                      warto było czekać te 5 lat
                      Ostatnio edytowany przez ZTR; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Dla mnie to nr 1 z tej płyty.

Komentarz

• Zamieszczone przez Makrel Zobacz posta
                          Zgadzam się w 100%. Płyta bardzo fajna, ale jednak czegoś w niej brakuje co było można było usłyszec na poprzednim krążku.

Jest w bardzo w porządku, poziom jak zawsze wysoki, ale... nie wiem dla mnie nie ma takiego zęba.

Komentarz

• a słyszeliście o BoKoTach?

Komentarz

• Zamieszczone przez RalF Zobacz posta
                              a słyszeliście o BoKoTach?
                              No co tu dużo pisać KOTY Konkretny rap z Radomia , jak ktoś nie słyszał to polecam sprawdzić płytę Banda Unikat-2007/2010 do której należą właśnie między innymi Boro, Tytuz i Kotzi .
                              "...Wszystkie stacje nasze są.... BP,Statoil,Carrefour,Auchan..."

Komentarz

• Dixony, bardzo dobra, wyrównana płyta. Dobra pozycja dla dzieciaków (co ważne), miło posłuchać, że jeszcze gdzieś zasady się liczą Ja natomiast nie spodziewałem się żadnych "hitów" więc mi wszystko pasuje Cała płyta stanowi monolit, niech hula po blokach.
                                http://www.sppw1944.org

PamiętajMY

"To jest warszawska sprawa, jak sądzę: tu należy szukać wyjaśnień w problemach i tradycjach naszego miasta, w jego nastrojach i kolorycie. Stara, klasyczna, detektywna szkoła zawodzi w takich wypadkach, gubi się w jaskrawościach warszawskich sytuacji i warszawskich temperamentów."

Komentarz

Pracuję...
                                X