Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

HipHop

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• ZU znowu przekłada premierę albumu:
    ‎"Triumf"
    Nowy album Zjednoczonego Ursynowa.

Informujemy,że jesteśmy na ukończeniu prac albumu "Triumf"
    którego premierę chcielibyśmy zrobić jeszcze przed Świętami.

"Triumf" różnił będzie się od "Królestwa Polskiego" przede wszystkim tym że produkcja muzyczna w 100% jest autorstwa Jarusa,a liryczna Sobiepana.W jednym utworze gościnnie pojawia się Emace.

Trudno samemu,jest opisywać własny materiał
    żeby nie być posądzonym o brak obiektywizmu,
    ale możemy wam obiecać,że materiał jest bardzo mocny.

Informujemy też,że premierę albumu "Królestwo Polskie epizod 2" przekładamy na wiosnę przyszłego roku.
    Ten album jest szczególny i wymaga więcej pracy niż zakładaliśmy.
    "Później mówiono, że człowiek ten nadszedł od północy; od Bramy Powroźniczej. Szedł pieszo, a objuczonego konia prowadził za uzdę. Było późne popołudnie i kramy powroźników i rymarzy były już zamknięte, a uliczka pusta"

Komentarz

• Wywiadzik z moją ulubioną ekipą- mega.Naprawdę dobrze się czyta mądre, przemyślane i konkretne zdania, a nie za przeproszeniem "pie*olenie o Chopinie" Wszyscy mądrze gadają, ale wypowiedzi Kulfona naprawdę dobre.Fajnie, że poruszony temat kibolski, mimo tego, że chłopaki rzadko ostatnio (z małymi wyjątkami ) pokazują się na meczach.Co do pytań- tradycyjnie bardzo dobre.Taka mała opinia na noc. ;p
      E:Pozostaje czekać na OZNZ.

Komentarz

• koleś ma 14 lat a nawija lepiej niż te suliny bro i inni
        https://www.youtube.com/watch?v=FiqtVa2UJNE

Komentarz

• Ruski, kibicowski... o bandzie Industrials Spartaka ( wspomina też inne grupy):

https://www.youtube.com/watch?featur...&v=3gif7DbKwCc

(Dmitrii Trofimow - TROF )

Komentarz

• Dwa kawałki od chłopaków z Kryptonimu.

Edyta: I gościnnie u Mikrona.
            Ostatnio edytowany przez pzk; 10692.

Komentarz

• nowy teledysk do ostatniej płyty Chady "Jeden z Was " klip powstał do utworu „Gdzie ta ekipa?". W teledysku przez chwilę przewija się pewien Legijny motyw

http://www.youtube.com/watch?v=lmxKb3_SCgs
              W Wielkim Mieście Warszawa Wielki CWKS
              http://allie.spreadshirt.pl/.

Komentarz

• Beznadziejne te nowe klipy. Fajne,ktore powstaly w przeciagu paru lat, mozna policzyc na palcach dwoch rak. A juz Chada czy Pih to wioda prym w tym

Komentarz

• Niestety ciężko zrobić fajny klip tanim kosztem. Druga sprawa to pomysł na klip.

Komentarz

• Mysle akurat,ze fajne(moim zdaniem) klipy,nie kosztuja nie wiadomo ile. Mysle,ze tak jak powiedziales-ciezko z pomyslami. Hipotermia Zeusa chyba 10k nie kosztowala,a ma klimat.

Komentarz

• Kibicowski, ruski.... kibic Dynama Moskwa ( milicyjny klub więc nazywani są i uznają określenie - śmiecie)... O idei braterstwa, o wspólnej walce,o zaciśniętych pięściach, bliznach, runach wyrytych w sercu....itd...

http://www.youtube.com/watch?v=YDDwc...layer_embedded

Deni Mad - "Wiara w tych"

Komentarz

• Zamieszczone przez Dzihadowiec Zobacz posta
                        Mysle akurat,ze fajne(moim zdaniem) klipy,nie kosztuja nie wiadomo ile. Mysle,ze tak jak powiedziales-ciezko z pomyslami. Hipotermia Zeusa chyba 10k nie kosztowala,a ma klimat.
                        jak również klimatyczny obraz do "Nerwobóle" AK47
                        bałagan i porządek to tylko liczby...

Komentarz

• Mnie się bardzo podobają klipy "IX Liter Filmy",fajnie chłopaki montują

Komentarz

• Zamieszczone przez stary wyga Zobacz posta
                            Wie ktoś co z powrotem Żółfia?
                            Niestety nic i jeszcze długo, długo nic. Z tego co wiem to zarzucił na razie ten projekt z powodu braku czasu i materiał dotychczas nagrany się nie pojawi.

Musze się częściej tu ***** pojawiać bo znowu ominął mnie jakiś miglanc, tym razem ten od Donia i spółki.
                            Pierdolę to ! Do niczego się nie zmuszam ,chcę to się wybijam - nie chcę no to się nie ruszam !
                            Grupa Trzymająca Wagę - Dzieki nam monopolowe nie martwią się o plajtę !!!

Komentarz

• co do Żółfia- to szkoda straszna :/ może ten singiel z Pihem nie był świetny, ale taki sentyment mam do Fenomenów, że do dziś wracam to do Efektu i Sam na Sam wracam regularnie.
                              "Jestem skazany na ten klub jak skazani na shawshank,
                              skazany na żyletę, tylko tam czuję emocje"

Komentarz

• Szops - "Koniec Naszego Świata" ft. Bisz (B.O.K)

Zamieszczone przez Dzihadowiec Zobacz posta
                                Beznadziejne te nowe klipy.
                                Ten też ?

Komentarz

Pracuję...
                                X