Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Komórki

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Drodzy magicy, dzisiaj poszedł mi ekran w Galaxy A50, spadł na podłogę i kompletnie nic nie widać, nic nie mogłem zrobić, nigdzie kliknąć. Popełniłem błąd, bo zamiast od razu podpiąć go do kompa i wyciągnąć co się da, przełożyłem karty do innego telefonu. Na A50 w pamięć telefonu zostały mi zdjęcia, nijak nie mogę ich wyciągnąć. Po ponownym przełożeniu karty nie ma żadnych folderów, jest pusto...co robić? Udać się do jakiegoś punktu, gdzie mi to wyciągną?
    Mamy Kezmana z Serbii Tarana

Komentarz

• Chyba najlepiej będzie tak zrobić. Szczególnie, ze próbowałes coś działać i nic nie wychodzi. Jednak nie spodziewałbym sie tutaj, ze wyratują zdjęcia. Masz szansę 50 na 50 , ze się uda. Następnym razem proponowałbym trzymać zdjecia w chmurze. Dzieki temu nawet jak coś się stanie to odzyskasz swoje foty, a jak sam widzisz telefon łatwo może się popsuć.
      No i na następny dobrze będzie kupić sobie szkło hartowane. Zawsze jest to jakaś ochrona.
      Poszukaj promocji na stronie https://coupondojo.com/pl/kategoria/...-i-elektronika
      Ostatnio edytowany przez dkdk; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Sprzedam -> nowy Xiaomi Mi 10T 8+128GB Cosmic Black

https://allegrolokalnie.pl/oferta/no...black-warszawa

Komentarz

• Ma ktoś moze i phone 12 pro? Warto?

Komentarz

• Warto o ile oczywiście miałeś już telefon tej firmy i jesteś ich fanem. Bo wiadomo, że są fani androida i są fani apple. Co na plus
            dobra optymalizacja
            świetnie dziala dotyk
            moim zdaniem aplikacje są wygodniejsze, działają znacznie szybciej i wszystko jest lepiej rozwiazane niż w przypadku androida (ktory jest przecież systemem uniwersalnym).
            szybkość działania płynność, sam system jest bardzo intuicyjny. Warto jest się do niego oczywiśćie przyzwyczaić ale moim zdaniem nie ma tutaj niczego trudnego.
            czytelny wyświetlacz
            https://ispot.pl/iphone-12-pro-max - pełen wybor jest na ispot

Jedyne co mnie wkurza to drogie akcesoria jak ładowarka, kabel czy słuchawki.
            Ostatnio edytowany przez czerne; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Czy da się jakoś przerzucić Emotki z naszego forum ​​​​​​
              Na androida i mieć w tel np w whatsapp
              OleOlee OleOlaa i tylko Legia (L)EGIAWARSZAWA

Komentarz

• Szukam jakiegoś telefonu dla żony, coś w granicach 2500 PLN, wpadł mi w oko ajfon https://www.benchmark.pl/testy_i_rec...st-opinia.html

Telefon ma służyć do dzwonienia, smsy, mmsy, sprawdzenie czegoś w internecie, nawigacja. Nie są potrzebne wysokiej klasy aparaty, itp. Ważne jest również żeby łatwo było zrzucić zdjęcia na komputer z windowsem.

Czy to jest dobry wybór? Może jakieś inne sugestie?

Z góry dziękuję za pomoc.
                Jeśli obiecujemy, że Wam damy to Wam damy.
                I to bez względu na to, ile będziecie musieli za to wszystko zapłacić

Komentarz

• Też szukam telefonu, mam Xiaomi Mi6, przyszedł czas na zmianę. Chcialbym zmieścić się w 1500 pln. Długo bylem zadowolony z tego telefonu. Czy pójście w Mi9/M10 to dobry pomysł? Ma ktoś, jakieś opinie, może inna firma?
                  Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą!

Komentarz

• Zamieszczone przez sephrioth1916 Zobacz posta
                    Szukam jakiegoś telefonu dla żony, coś w granicach 2500 PLN, wpadł mi w oko ajfon https://www.benchmark.pl/testy_i_rec...st-opinia.html

Telefon ma służyć do dzwonienia, smsy, mmsy, sprawdzenie czegoś w internecie, nawigacja. Nie są potrzebne wysokiej klasy aparaty, itp. Ważne jest również żeby łatwo było zrzucić zdjęcia na komputer z windowsem.

Czy to jest dobry wybór? Może jakieś inne sugestie?

Z góry dziękuję za pomoc.
                    Ja używam 11. I wybierając między SE , a 11 brałbym drugą opcje, z tym, że SE około 2 tysięcy, 11 z 500 zł droższa.
                    Ale brałbym dlatego, że ma 4 GB RAM vs 3 GB RAM ( choć uważam , że w codziennym użytkowaniu nie wyczujesz różnicy), na plus 11 także dużo lepszy aparat czy wydajniejsza bateria.
                    Natomiast SE z mojego punktu widzenia ma ładniejszy design i jest mniejszy ( co dla kobiety może być kluczowe).
                    Druga sprawa, czy chce Iphona. Nie porównam do innych producentów w tych ryzach cenowych, bo nie używam/używałem.

Komentarz

• OUKITEL WP17 zamiata konkurencję: IP68, 8 GB RAM i 8300 mAh za drobne (gsmmaniak.pl)

Dobry deal chyba, nie?
                      Są jakieś haczyki?

Komentarz

• Zamieszczone przez ZwykłyCzłowiek Zobacz posta
                        320g, można tym zabić
                        Bazinga!
                        Przecież i im i mnie chodzi tylko o dobro naszego klubu.

Komentarz

Pracuję...
                        X