Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Komórki

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zna się ktoś na "parowaniu" smartwatchy z telefonem?

Czy jeżeli smartwatch firmy Huwawei ma w opisie android 4.4. lub nowsze i bluetooth 4.2, a telefon firmy xiaomi android 9 pie (android one) i bluetooth 5.0 to się zgrają?

Z góry dziękuję.
    "Kto już raz posiadł w swych granicach Kijów i tyle kroci prawosławnych, ten nie mógł pozwolić, aby za jej granicami tworzył się osobny ośrodek dla tychże i powinien był dotrzeć aż do Kremlu i tak problem rozwiązać."

Komentarz

• Zamieszczone przez b. Zobacz posta
      Od jakiegoś czasu nie mogę wysylac mmsów. Przy każdej próbie wyskakuje taki komunikat "Nie mozna obecnie wyslac wiadomosci. Masz zbyt wiele niewyslanych mmsow".

Patrzylem w necie na rozne fora, probowalem przez jakies programy czyscic i nic nie pomaga. Ktos, cos?

Telefon to huawei P9
      Wprowadź raz jeszcze ustawienia pod mms. Najlepiej ze strony operatora wyslac sms z konfiguracja albo ręcznie wg instrukcji podanej. Dodatko miej włączony internet po sieci, a nie wifi.

@Z.
      Bluetooth jest kompatybilny wstecz, zatem powinno hulać.
      Ostatnio edytowany przez Bugi B.; [ARG:4 UNDEFINED].
      "Niech się prostuje nieszczęść splot i niechaj drżą moskiewskie karły,
      hańba wierzącym w sierp i młot, chwała za niepodległość zmarłym!"

Komentarz

• Mamy na forumce konsultanta z Play? Mam do przedłużenia umowę na firmę.
        Konkurencja ewentualnie też może być. Nie jestem specjalnie przywiązany.

Komentarz

• Zamieszczone przez MeHow Zobacz posta
          Mamy na forumce konsultanta z Play? Mam do przedłużenia umowę na firmę.
          Konkurencja ewentualnie też może być. Nie jestem specjalnie przywiązany.
          Jak na firmę to pisz do Benka. Polecam !
          Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
          St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Chyba już tam nie pracuje.

Komentarz

• Ja już tam nie robię. Ale kontakty pozostały więc pisz na priv

Ps. Ksieciunio, rachunki już są niższe ?
              349meczów*
              71 goli*
              58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Taką dałeś mi ofertę, że Cię z roboty wyrzucili?

Wszystko gra i piszczy, tylko to piwo się niedługo zepsuje...
                Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
                St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Mnie z roboty nie wyrzucają , ja sam odchodzę

Piwo będzie idealne na koniec epidemii więc może wytrzyma jeszcze trochę
                  349meczów*
                  71 goli*
                  58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Pamiętam, ze nie pracujesz - dzwoniłem kilka tygodni temu w tej sprawie. Poszedł PW.

Komentarz

• Panowie, prośba o poradę. Szukam telefonu w okolicach 1000-1500 złotych. Jak dotąd nowe telefony brałem przy przedłużaniu abonamentu, nie przywiązywałem do tego większej wagi. Oprócz standardowych tematów (takich jak dzwonienie, pisanie) sporo w telefonie korzystam z internetu, słucham muzyki i radia, trochę robię zdjęć. Jestem zupełnym laikiem w temacie, po wstępnym riserczu spodobały mi się Samsungi Galaxy M21 i A41, ale chętnie poczytam forumowych speców w temacie.

Z góry dzięki za pomoc.

Komentarz

• Bierz Xiaomi.
                        Nie będziesz żałował.
                        "Lubię sobie jebnąć piwo"

Komentarz

• Również polecam Xiaomi, cena do jakości, rewelacja. Nie przepłacasz za markę jak w przypadku Samsunga czy Huawei

Komentarz

Pracuję...
                          X