Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Szale - Pasiaczki Gotowe !!!

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

Ja też rezygnuję z mojego z powodu braku funduszy, jeśli ktoś chce to zamawiajcie....
    Varsovia - Semper Invicta, Semper Heroica.

Komentarz

ja nadal jestem chetny... tylko musze wiedziec wczesniej czy mam brac kase...

Komentarz

Jakby był jeszcze jeden wolny, to ja jestem chętny. Mogę go odbrać w każdej chwili. Pozdro!
        Jedno piwo- to nie piwo, dwa piwa- to jak pół piwa, 4 piwa to jak jedno- a na jedno nie opłaca sie iść

Komentarz

odebrałem jest super

Komentarz

Widze ze jakos spadło zainteresowanie szalami wśród osob z listy choć szali pozostało kolo 20 ?! Jeśli nikt z was nie chce na Lechu to w takim razie niech sie wpisuja osoby ktore nie sa na liście!
            "... a póki my żyjemy, żyje ona!" (L)

Komentarz

Zamieszczone przez Cipciuś
              Widze ze jakos spadło zainteresowanie szalami wśród osob z listy choć szali pozostało kolo 20 ?! Jeśli nikt z was nie chce na Lechu to w takim razie niech sie wpisuja osoby ktore nie sa na liście!
              to ja bardzo chetnie!
              jezeli bedzie Ci latwiej to mozemy sie jakos jutro ustawic czy wolisz przed meczem?
              aha bylo planowe jakies tam spotkanie na politechnice o 16 w srode? moze wtedy jezeli bedziesz? i jezeli bedzie wogole to spotkanie ...

Komentarz

Sry, ale dałem ciała!!!!!!
                Oczywiscie, ze kupie.
                Zle spojrzałem i wydawało mi sie, ze kosztuje 20zł :fu:
                Czy wygrywasz czy nie, Ja i tak kocham cie!!!

Komentarz

Pytacie wiec odpowiadam :

Jak widac stali bywalcy naszego forum chyba zapomnieli o naszych szaliczkach wiec trudno. Teraz na Lecha wezme ok 10-12 szali i kto bedzie chciał ten kupi. Cena 12zl. Spotykamy sie w przerwie pod flaga Muranowscy Legii Fani - dla niepoinformowanych - flaga ta wisi albo na Żylecie na wysokosci sektora A lub na bocznym płocie przy sektorze A.
                  Do zobaczenia.

PS>Kto pierwszy ten lepszy - pozostało ok. 16 sztuk.

Komentarz

Ja dzisiaj odebrałam swoje szaliczki. Dzięki Cipciuś, są naprawdę bardzo fajne. Nawet ta syrenka nie jest taka tragiczna jak na zdjęciach. Ogólnie szaliczek live prezentuje się korzystniej niż na fotkach.
                    Only You

Komentarz

• Zamieszczone przez Cipciuś
                      Pytacie wiec odpowiadam :

Jak widac stali bywalcy naszego forum chyba zapomnieli o naszych szaliczkach wiec trudno. Teraz na Lecha wezme ok 10-12 szali i kto bedzie chciał ten kupi. Cena 12zl. Spotykamy sie w przerwie pod flaga Muranowscy Legii Fani - dla niepoinformowanych - flaga ta wisi albo na Żylecie na wysokosci sektora A lub na bocznym płocie przy sektorze A.
                      Do zobaczenia.
                      a jak ktos siedzi na krytej?

Komentarz

• z 5 sztuk tego szala powedrowalo do krajow Beneluxu. Jestesmy slawni

Komentarz

• Zamieszczone przez ems
                          z 5 sztuk tego szala powedrowalo do krajow Beneluxu. Jestesmy slawni
                          No to ładna kicha!
                          Nieznani Sprawcy

Komentarz

• Zamieszczone przez Adiq
                            Zamieszczone przez ems
                            z 5 sztuk tego szala powedrowalo do krajow Beneluxu. Jestesmy slawni
                            No to ładna kicha!
                            Nepeno nie zwrócą uwagi na syrenke , bo nawet nie wiedzą jak dokłądnie wygląda , tylko sie zdziwią jak zobaczą herb warszawy przyjeżdzając zapytają "co to jest'

Komentarz

• zostało jeszcze parenascie szaliczkow - teraz pytanie - czy poza 1 szalem dla Damiana bedzie ktos chcial jeszcze na Ruchu szale ? moze mam wziac te co zostaly (okolo 15) i kto bedzie jeszcze chcial to wezmie odemnie na meczu ? Bo na dobra sprawe chcialbym je juz wszystkie rozprowadzic bo lada chwila wakacje i bedzie ciezko sie umowic bo powyjedzdzacie

Komentarz

• Ja wziąłbym jeden, na Ruchu bym odebrał, ale w jakiej on jest cenie?
                                Jedno piwo- to nie piwo, dwa piwa- to jak pół piwa, 4 piwa to jak jedno- a na jedno nie opłaca sie iść

Komentarz

Pracuję...
                                X