Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ciuchy.

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Wolę jednak robić zakupy online, jak nie trafię z rozmiarem to zawsze mogę odesłać i zwrócą mi kasę. A dla dzieci to już w ogóle kupuję tylko internetowo (np. lubię Kaola-Kid).

Komentarz

• Różni ludzie, różne rzeczy ubierają, zbierają. Wrzucam bo godzina do końca aukcji, a wydaje mi się że za koszulkę Barcelony z podpisem Ronaldingo 850 zł to jak za darmo (dla kolekcjonera) oczywiście.

https://www.facebook.com/21914096476...3292986019183/

Komentarz

• Dużo już było komentarzy a ja tylko dodam z mojego doświadczenia - czytaj metki i wybieraj materiał dobrej jakości. Czasem genialny skład będzie niedrogi, a markowy poliester będzie miał cenę trzycyfrową. Poliester nie jest w sumie taki zły ale dobrze jest pilnować tego jaka jest jego zawartość w danym ubraniu. NIe polecam na pewno kupowania ciuchów wykonanych z samego poliestru. Co z tego, ze będą wytrzymałe skoro tak naprawdę nie będą wyglądały dobrze oraz nie będą wygodne. Człowiek w takich ciuchach znacznie bardziej się poci. Ze sklepów, jakie mogę tutaj polecić całkiem niezłe jakościowo ubrania ma Ombre - jak na przykład spodnie jeansowe męskie
        Ostatnio edytowany przez dkdk; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Cześć Wam!

Kilka lat temu byłem dużym fanem Polskich marek odzieżowych takich jak Surge Polone i Red is Bad. Trenowałem w ich ciuchach i chodziłem na co dzień, obecnie jedynie w nich trenuję .

Od jakiegoś czasu preferuję bardziej dyskretne marki, nadal szyte w Polsce!

Niestety 4f nie jest produkowane w Polsce :/ . Kumpela poleciła mi następującą markę- harp team 32. Ciekawe mają bluzy - hoodie jak
          i crewneck. Sami zresztą oceńcie!
          https://harpteam32.com/kategoria/on-bluzy-bez-kaptura

Komentarz

• Zamieszczone przez Urbik
            Z racji tego, ze w sklepach zaczynaja się juz powoli wyprzedaże, chciałbym kupić sobie coś nowego na zimę. Szczególnie, ze moje obecne buty zimowe nie wygladają już zbyt dobrze oraz zdecydowanie potrzebuje wymiany na nowe.
            Mam na oku takie trapery: https://menworld.pl/buty-meskie-na-z...lowych-modeli/

Chodzicie w takich butach po mieście czy jednak wolicie je na wyjścia w teren?
            Chodzę na co dzień i od święta . Na basenie też takich używam zamiast płetw i co najlepsze.... super się w nich tańczy na weselach .

Mecze,melanże to wspólna jest sprawa,Bracia na zawsze Sosnowiec-Warszawa

Komentarz

• Ciekawe propozycje.

Komentarz

• Szukam bluz firmy Glorya modele Warsaw Athletic dept. Nie ma ich już na rynku a mocno przypadły mi do gustu. Mam jedną ale już się wysłużyła. Może komuś zalega w szafie nowa albo mało używana. Rozmiar M/L

Komentarz

• Piszę z prośbą o poradę, otóż całe życie ubierałem się dość luźnie: bluzy z kapturem (ewentualnie bez kaptura nierozpinane/rozpinane) i chciałbym pozostać przy tego typu ubiorze. Z racji iż od dwóch lat pracuję w korporacji i stanowisko które zajmuje wiążę się z kontaktem z klientami (zajmuję się flotą samochodową tak więc w większości pojawianie się na serwisach, salonach samochodowych - tych klasy premium zwłaszcza) , szukam inspiracji na stylizację która nie odbiega bardzo od mojego dotychczasowego stylu ubioru, a jednocześnie będzie wyglądało elegancko. Oczywiście noszę koszulę lecz na co dzień staje się to dla mnie męczące. Nadmienię że nie jestem zwolennikiem zdrowego trybu życia (kocham swoją pracę i spędzam w niej mnóstwo czasu) oraz nie jestem wysoki (175cm) tak więc we wszystkich ciuchach typu slim wyglądam jak typowy Janusz. Jeżeli macie jakieś pomysły, stylizacje lub polecacie sklep/stronę na której mogę się wzorować bądź szukać inspiracji to będę wdzięczny za podesłanie. Od siebie mogę polecić to miejsce https://ombre.pl/ Dobrej jakości ciuchy męskie
                  Ostatnio edytowany przez Pietrzyr; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Czy ostała się jakaś marka robiąca dobre spodnie jeansowe i nie wspierająca zboczeń? Wrangler, Lee i Levi's wspierają tęczowych. Szukam prostych jeansów z średnim bądź niskim stanem, z prostymi nie zwężanymi nogawkami. Najlepiej jeans z lekką domieszką czegoś co nada mu elastyczności. Chyba Big Star i Pepe jeans się nie pobrudzili tym środowiskiem?

Komentarz

• Wiem z własnego doświadczenia, że Big Star na pewno nie pobrudził się jakością. Rok od zakupienia czyli w sumie pół roku noszenia (lata w dżinsach nie wytrzymam) materiał przy kieszeniach totalnie wytarty aż się dziura pojawiła. Nogawki też już zmeczone.Pierwszy raz coś takiego widzę a byłem całe lata 90 i początek 21 wieku, fanem tej marki. Tęczowe Wranglery za to po roku...dalej jak nowe.

Komentarz

• Może jest jakaś węgierska marka jeansów? ​​​​​​.
                        Bazinga!
                        Przecież i im i mnie chodzi tylko o dobro naszego klubu.

Komentarz

• Tak orientacyjnie: które modele Nike wpisują się w styl casual ?

Komentarz

Pracuję...
                          X