Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ciuchy.

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Ciuchy.

Tak sobie pomyslalem, ze kazdy w cos tam sie ubiera. Jakies ciuchy lubi, innych nie.
    Do jednych sklepow wchodzi, inne omija szerokim lukiem.
    Jedni "old - school" inni "new age". Jedni PitBull , inni Dolce&Gabbana.
    Jak tam z tym u was?
    Mozecie wrzucac jakies fajne linki. Adresy sklepow i ogolnie wszystko co jest zwiazane z ubraniami... Taki tam temacik
    Wypijmy! Za wojnę z bisurmanem!

Przeceny w Resereved i C&A - przynajmniej duże rozmiary mają. Mam słabość do koszulek Lonsdale , spodnie Wrangler (jak mnie stać). Do pracy Wólczanka, Vistula i Warmia . Acha z młodości zostało mi jeszcze trochę polówek adidasa

Komentarz

Nie no ... Wszystko kupuje w Metropolis i Chromie ... Najlepsze sklepiki ... Spodnie Fokuza bluzy Mality, B3 i Jigga ... :d pozdro

Komentarz

Ostatnio różnie , sztruksy przewaznie kupuje albio BIG STARA albo Autografy z Galerii Centrum , co do koszulek wiekszość Legia i firmowe Castrola , Bluzy różnie częśc Lonsdale , Pit bull ( raczej już nie chodze ) oraz różne jakies FILI , Adidasa , Nike Kurtki też różne począwszy od harinktonki Lonsdale , puchówki Everlasta , kończąć na firmowych Castrola i skórze

a tu Mariano masz linki do ciuszków bardzo ciekawych

http://www.fanshop.prv.pl - ciuchy dla kibiców

http://www.bulldog.pl - ciuchy Lonsdale , Pit Bull , Everlast , Fred Perry itp...

Komentarz

z tym to bardzo roznie . ogunie to jakies jeansy , czasem dresy. Bluzy i koszulki Legii . troche adidasa ,nike i reebok.
          jak gdzies do jakiegos klubu to czasem trzeba sie wystrojic w cos innego
          http://nominated.homestead.com/files...Unmasked1.jpeg

NO SURRENDER!

Komentarz

Zamieszczone przez legart
            . Mam słabość do koszulek Lonsdale
            Tez mam. A raczej mialem. Kiedys "Lonsy" nie byly tak ogolnodostepne. Teraz pojawienie sie przeroznych, niekiedy chamskich podrób bardzo zniechecilo mnie do tej firmy. Mnostwo dzieci w "stadionowych" bluzach Lonsdale'a, Hooligana, Pit Bulla i podobnych... - tragedia. Nie podobaja mi sie wzory. szczegolnie nowe Pit Bulle. Po prostu. A juz Ofensywa czy Pretorian -
            Podoba mi sie natomiast Mentalita.
            Poza tym lubie niektore Old skulowe ciuchy. Podoba mi sie styl "casual" (nie zawsze, ale czesto). I buty. Kurde! codziennie moglbym kupowac nową parę (wariat - bez kitu )

No i mam ogromna slabosc do pilkarskiech koszulek. Kolekcjonuje namietnie. Szczegolnie jakies niespotykane (niższe ligi angileskie) albo starsze.

Komentarz

Zamieszczone przez Łysolek

http://www.fanshop.prv.pl - ciuchy dla kibiców

http://www.bulldog.pl - ciuchy Lonsdale , Pit Bull , Everlast , Fred Perry itp...
              Nie no... Lysy. Nie deprawuj nam mlodziezy.
              Zygam juz takimi ciuchami.
              *****. Kiedy wreszcie kibole w Polsce przestana chodzic na mecz w dresach i pit bullach?
              Niech każdy kibic w sercu to wyzna: Bóg, Honor i Ojczyzna

Komentarz

Zamieszczone przez arczi
                Zamieszczone przez Łysolek
                Nie no... Lysy. Nie deprawuj nam mlodziezy...
                :O że kogo?

Komentarz

Zamieszczone przez arczi
                  *****. Kiedy wreszcie kibole w Polsce przestana chodzic na mecz w dresach i pit bullach?
                  w pit bullu - nigdy
                  ale w dresach przynajmniej JA zawsze bylem jestem i bede obecny na meczach....

Komentarz

Zamieszczone przez MarianoItaliano
                    Zamieszczone przez arczi
                    Nie no... Lysy. Nie deprawuj nam mlodziezy...
                    :O że kogo?
                    Oj.. Uogolnilem po prostu

Amba. To nie dotyczylo Ciebie. Ty i tak juz dawno jestes zde... zdeprawowy... zepsuty
                    Niech każdy kibic w sercu to wyzna: Bóg, Honor i Ojczyzna

Komentarz

Prócz Legijnych ciuszków to...

Bardzo lubiłem Diverse'a, ale niestety ostatnio ciuchy się schujały, a ceny poszły w góre :/ A szkoda, bo zawsze kupowałem tam spodnie, czasem bluzy...

koszulki to w sumie nie ma znaczenia... może być Carry, bo tam można dostać tanie, a dobrej jakości koszulki...

No i to w sumie wszystko hehe... bo i tak połowa ubrań to "dobre bo z Legii"

Jak mi się coś jeszcze przypomni to napisze pozniej...

PS: taki temat już był kiedys

Komentarz

Zamieszczone przez arczi
                        Amba. To nie dotyczylo Ciebie. Ty i tak juz dawno jestes zde... zdeprawowy... zepsuty
                        i dobrze mi z tym

Komentarz

Jak sie trafi cos fajnego i mam akurat gotowke to luzne jakies ciuchy typu Moro, Methoda czy inne Mality - spodzienki tylko takie - a reszta ? hmmm Divers i Ruccanor - czesto przeceny naprawde fajnych ciuchów np koszulki. Co do zdania na temat ciuchów typu Lonsdale i podobnych to kiedys to fajne bylo bo sie to zadko widywało - teraz to tragedia bo w takich ciuchach (of kors made in stadion) biegaja 10latkowie. Ciuchy HWDP - krotko mowiac obciach i tyle A jesli chodzi o butki to jakies firmowe adidaski byle wygodne i ładne - natomiast butki w sklepach z ciuchami Mality, Moro itp itd sa przeobrzydliwe przeokropne i na kazdy sposob paskudne :/
                          "... a póki my żyjemy, żyje ona!" (L)

Komentarz

Eeeetam Cipicius. Etnies - klasyk.

Komentarz

Zamieszczone przez MarianoItaliano
                              Eeeetam Cipicius. Etnies - klasyk.
                              Nie mowie ze nie - poprostu nei gustuje w butkach na deske czy tym podobnych.
                              Jeszcze co do Diversa to ostatnio maja tam bardzo fajne kurtałki zimowe, wygodne i wogule bardzo bardzo pozytywne

PS> wpadłem w obsesje - co zobacze swoj Nick to sprawdzam czy to przypadkiem nie YOU
                              "... a póki my żyjemy, żyje ona!" (L)

Komentarz

Pracuję...
                              X