Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Forumowe kopanie

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

no ja jestem za niedziela
    godzina 20-22 ?

Komentarz

Zamieszczone przez gumas_72
      Q_(L) może jakaś lista ,wyb.dnia i godzina-(i ciekawe ile osób chętnych na taką lokalizacje) - znaczy się ankieta czy coś w tym temacie
      Dodałem, zakładamy, ze gramy na Ursynowie...

Jezeli macie jakies inne opcje (np. co do miejsca) to podawajcie, ale konkretnenie, a nie w stylu... lepiej/wygodniej byłoby tu, albo tam
      "Obelgi - to argument tych, którzy nie mają argumentów."

Komentarz

Zamieszczone przez Q_(L)
        Zamieszczone przez gumas_72
        Q_(L) może jakaś lista ,wyb.dnia i godzina-(i ciekawe ile osób chętnych na taką lokalizacje) - znaczy się ankieta czy coś w tym temacie
        Dodałem, zakładamy, ze gramy na Ursynowie...

Jezeli macie jakies inne opcje (np. co do miejsca) to podawajcie, ale konkretnenie, a nie w stylu... lepiej/wygodniej byłoby tu, albo tam
        pozostańmy przy Ursynowie
        jeżeli chodzi o gre od początku listopada to sie pisze ( 29.10 dopiero mi gips zdejmują ) , wiec oczywiscie i od razu moge sie złożyć

Komentarz

panie superman , a nie boisz sie pan o noge ? :> tak od razu ...

bądź jak Zielu , poustawiaj chłopaków , taktyke itp ...
          Jesteś panem własnego losu.

Komentarz

Zamieszczone przez Kempes
            panie superman , a nie boisz sie pan o noge ? :> tak od razu ...

bądź jak Zielu , poustawiaj chłopaków , taktyke itp ...
            Wiesz Kempes wychodze z założenia , ze miesiąc w gipsie to i tak przesada , a życie sunie bardzo szybko do przodu , jak tylko będe mógł , to od razu będe grał co do trenera to jeszcze za młody jestem , narazie spisuje sie znakomicie w roli bramkarza

Komentarz

No to wypada mi życzyć powodzenia

Kurcze nie grałem całe .. wieki na hali.
              Technike użytkową to ja mam typowo słowiańską
              więc pewnie bym sie wyróżniał ewidentnie

No ale jak to sie mówi nikt nie przegrywa
              każdy wygrywa kto sie dobrze bawi bla bla ....

Jesteś panem własnego losu.

Komentarz

1)jestem za Ursynowem (bo tam mieszkam)
                2)niedziela 20-22 git
                3)sala na 1h czy na 1,5h (dla palących lepiej 1h)
                4)Grrrrrrramy
                Czas kończyć z baranami na forumce

Komentarz

19-21 lub wczesniej
                  i to też by mi pasowało tylko co drugi weekend

Komentarz

niedziela 18-20

co do innych propozycji sal, to jest taka na Nowowiejskiej w OSiR-ze , jutro się dowiem co i za ile

dojazd jak dla mnie lepszy, z Ursynowa też można metrem dojechać i kawałek tramwajem (od Politechniki)

jeśli większość jednak woli Ursynów to OK
                    "No pasaran!" ???

HEMOS PASADO !!!

Komentarz

Kufa, dojazd dla mnie tylko samochodem, nie będę mógł pić .

Komentarz

Zamieszczone przez Adam-oldboy
                        Kufa, dojazd dla mnie tylko samochodem, nie będę mógł pić .
                        Ale my się na granie umawiamy :P

Komentarz

Co do miejsca, jest fajna hala DOSiR na Szanajcy na Pradze z bardzo fajną nawierzchnią(pianka), ale jako że większość jest za Ursynowem to i mi pasuje.
                          TAk BTW, jakie autobusy odjeżdzają z Górczewskiej w poblize tej hali? ( Wiem ,że kursuje 436, ale nie wiem czy w niedziele, ani czy jedzie gdzieś w okolice tej hali, wiem jedynie że na Ursynów jedzie )
                          "Szalikowcy, pseudokibice, kibole. Albo zadymiarze, ultrasi, hoolsi. To eufemistyczne określenia bandziorów, którzy terroryzują stadiony, biją się z policją, wychodzą na ulice. Mafia stadionowych terrorystów rozlała się na całą Polskę"

Komentarz

Dobra czyli myśle, ze termin jest mniej więcej ustalony
                            Niedziela godz 17 - 19
                            Jeżeli chodzi o cenę będę ją ustalał z dyrektorem hali.
                            Prawdopodobnie pojadę tam w sobotę po południu i dobrze by było gdyby ktoś z zainteresowanych wybrałby się tam ze mną. Potem zawsze jakieś piwko można zrobić
                            Orientacyjnie wiem, że gość chce 120 pln za godzinę, ale jeszce będziemy romawiać
                            Chętnych do odwiedzenia hali w sobotę prosze o kontakt na prv. Najlepiej jak bedzie nas kilku...

Na miejscu dowiemy sie dokladnie jak placimy, ile, komu, kiedy, jaka umowa itp... Tak więc prosze zainteresowanych o wygospodarowanie paru chwil w sobote i przejażdżkę na Ursynów...
                            Wypijmy! Za wojnę z bisurmanem!

Komentarz

Zamieszczone przez Rohrau
                              TAk BTW, jakie autobusy odjeżdzają z Górczewskiej w poblize tej hali? ( Wiem ,że kursuje 436, ale nie wiem czy w niedziele, ani czy jedzie gdzieś w okolice tej hali, wiem jedynie że na Ursynów jedzie )
                              Dołaczam sie do pytania...
                              Swoim nazwiskiem firmuj styl godny!

Komentarz

Zamieszczone przez EmrE
                                Zamieszczone przez Rohrau
                                Dołaczam sie do pytania...
                                Mysle, że kwestie dojazdu załatwimy po ustaleniu reszty drobiazgów

Komentarz

Pracuję...
                                X