Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Majówka

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• MaxyM
    odpowiedział(a)
    8-

:ksp4:

Zostaw komentarz:

• Nazgul
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez MaxyM
    Ja się zakochałemplatonicznie w barmance z filmu Samotari (Samotni) - polecam fim, barmankę też.
    Jeżeli się zakochałeś PLATONICZNIE to znaczy, że to musiał być bardzo młody BARMAN a nie barmanka Niekumatych odsyłam do Dialogów Platona

:buhaha: :buhaha: '8

Zostaw komentarz:

• legart
    odpowiedział(a)
    Ja miałem podobny weekend jak Q (dużo roboty w domu + koszenie trawy na działce ciotki), tylko na chwilkie się wyrwałem na piwko z MaxyMem.
    PS Cube nie wiesz jak Ci zadroszczę tej Pragi :/
    PS I Gdy nie sytuacja rodzinna pewno byłbym u kumpla w Brukseli na meczu Belgia-Polska i na jakimś meczyku Anderlechtu

Zostaw komentarz:

• Mrozik
    odpowiedział(a)
    JA majówke odwiedziłem Zakopane. Czas szybko zleciał na zrywaniu vlepek widzewa i zalepianiu ich vlepkami LEgii . Po za tym pozanłem bardzo miłą koleżanke. Hehe, MAłolat wie o kogo chodzi

Zostaw komentarz:

• MaxyM
    odpowiedział(a)
    Ja się zakochałemplatonicznie w barmance z filmu Samotari (Samotni) - polecam fim, barmankę też.

Zostaw komentarz:

• Cube
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez bruce BAS lee ;p
    Z tanim bro to nie przesadzasz ale koleżanki maMY NAJLEPSZE NA GLOBUSIE
    I FAKAJ SIĘ JAK NIE MYŚLISZ TAK SAMO HEHEHE

PAMIĘTAJ WEST HAM UNITED
    ojojoj- ja bym dal tutaj przynajmniej remisik Czeszki sa naprawde sliczne - a juz taka jedna barmanka z baru gdzie najwiecej przesiadywalem - jestem w niej komplenie zakochany Zrobilismy sobie nawet z nia zdjecie z kumlami , jak wywolam to moze zeskanuje jakos i tu wrzuce - po prostu moj aniolek

Zostaw komentarz:

• MaxyM
    odpowiedział(a)
    M_I_G, chyba troche przegieliście pałe .

Ja miałem podobną jazde, taka sąsiadka chla na działce na przeciwko mojej i śpiewa ze znajomymi do rana - to jest ok.

Jak ja przyjade ze znajomymi i śpiewamy, czy się zaśmiewamy to dostaje białej gorączki i ciągle sie przypierdziela, przestańcie grać na gitarze, nie śmiać się, aż raz wparowała po południu i drze morde, że to działka i ona sobie wyprasza by tu się zaśmiewać - na to ja babie powiedziałem, że jak jej tak cisza potrzebna to niech wypierdoli na stepy Kazachskie, a jak kupowała działke to nie na wyłączność 10 000 km2 0 jak ją będzie stać to niech sobie pobliską wieś i las wykupi i zamieszka w norze - będzie miała spokój i cisze i jak się jeszcze raz przyładuje to postawie jej głośniki do siatki i muzyka na cały głos będzie lecieć 24h - baba wezwała męża, a mąż do niej: ludzie mają racje i weź się od niech odpierdol bo i ja Ciebie już nie moge znieść - fajny gośc potem z nami browar pił.

Zostaw komentarz:

• M_I_G
    odpowiedział(a)
    a ja wyskoczylem z kumplami wczoraj na dzialeczke

bylo milo gril + browar ale w pewnym momencie chyba dal o sobie znac browarek bo zaczelismy sie lac woda i darlismy morde ze przyleciala jakas baba i powiedziala ze jestesmy holota , na co jej kulturalnie odpowiedzielismy ze wypierdalala , no to wpadla na nasza dzialke chciala rozmowiac z "wlascicielem" ale ja zwyzywalismy od kurew , kumpel jej zajebal w morde mokrymi spodniami , powiedzielismy jej ze teren prywatny i zeby wypierdalala :>

w sumie to ciekawie ale ta dzialka byla zapozyczona od dziadka kumpla warunkowo i obiecywalismy spokoj a jeszcze tego samego dnia dziadke kolegi dostal telefon ze ja nawyzywalsimy i chcielismy pobic i kumpel ma przjebane :/

Zostaw komentarz:

• Dżon Łejn
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Cube
    a ja od srody do niedzieli - czeska Praga , czyli tanie pivko, tania wodka, piekne kobiety, piekne miasto, jeszcze raz piekne kobiety i jeszcze raz tanie pivko - zyc nie umierac - jestem po tym wyjezdzie w takim gazie imprezowym ,ze usiedziec nie moge
    Z tanim bro to nie przesadzasz ale koleżanki maMY NAJLEPSZE NA GLOBUSIE
    I FAKAJ SIĘ JAK NIE MYŚLISZ TAK SAMO HEHEHE

PAMIĘTAJ WEST HAM UNITED

Zostaw komentarz:

• Tomi
    odpowiedział(a)
    Ja ***** taką majówkę maiłem że od 9 do 15 mature pisałem, ale wszystko pod kontrolą aktualnie sobie odbijam, po powrocie pilem browar , grałem w piłeczke a teraz znów pije browara i se meczyk oglądam
    P.S ***** juve brame do sztani strzeliło :twisted:

Zostaw komentarz:

• Cube
    odpowiedział(a)
    a ja od srody do niedzieli - czeska Praga , czyli tanie pivko, tania wodka, piekne kobiety, piekne miasto, jeszcze raz piekne kobiety i jeszcze raz tanie pivko - zyc nie umierac - jestem po tym wyjezdzie w takim gazie imprezowym ,ze usiedziec nie moge

Zostaw komentarz:

• Luqas
    odpowiedział(a)
    ja na szczęście mam jeszcze czas żeby się męczyć w szkole, ale współczcue dla Luk@sa

Zostaw komentarz:

• c_zary
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez luqas
    a ja musiałem zostać w domu nawet :cry: miałem parę zajęć ai niestety trzeba było siedzieć w chacie :cry:
    Przypominaja mi sie letnie sesje w mojej szkole do 20 lipca :evil: Dobrze, ze przynajmniej mam juz to za soba Teraz niech sie meczy Luk@s

Zostaw komentarz:

• MaRiCkA
    odpowiedział(a)
    Tshymam kicuki, zebys se odbil i to tak wiesh na maxa!! Powodzonka

Zostaw komentarz:

• Luqas
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez MaRiCkA
    OJ jak ja nie lObie takiego uczucia. Mash sfiadomosc, she ludzie siem bowia, ze znajomki siem bafia a TY siedzish se f domu.. wrrrr.... bleah... ale se zafshe jakos moshna odbic noe nie? =) Jak nie teraz to kiedy indziej =)
    heh masz rację, człowiek musi siedzieć w domu i nie ma innej rady... :cry: :cry:
    a co do odbicia to na pewno sobie to kiedyś odbiję hehe to pewe

Zostaw komentarz:

Pracuję...
X