Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Majówka

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Majówka

Wyjezdzaliscie gdzies na majóweczke ?
    Ja tym razem bylem 4 dni u kumpla na dzialeczce w Popowie
    Czysty relaks piwko sloneczko dookoła las czyli jednym slowem sielanka - gdyby tylko nam o 12 w niedziele ni uciekl autobus bylo by wspaniale i zdarzyl bym obejrzec derby a tak do 14 czekalismy na autobus probujac zlapac Auto-Stop niestety nie udalo sie i w domciu dopiero na 15.30 bylem :twisted:
    "... a póki my żyjemy, żyje ona!" (L)

Ja musiałem zostać w domu, ale nie było źle, przyszła dziewczyna i wiecie jak to jest, pod koniec weekendu kondycha mi szfankowala - a tak pozatym to skrzynka Hainekena, 12Pack Redsa, Wyborowa, Impreza i Piwo(a) z Legartem.

Komentarz

Ja mialem jechac na dzialke tylko, ze taki sam plan mieli moi starsi i ostatecznie oni sie tam zainstalowali Skonczylo sie na tym, ze kobieta sie do mnie na weekend wprowadzila i ogolnie tez nie mialem na co narzekac
      ...

Komentarz

Ja mialem 2 imprezki(=2 kace)+browarki na osiedlu(tradycyjnie)+pseudo derby na Kurwiktorskiej...
        Ps.Kiedy bedzie pokój "OPRAWA"???
        WarsaW FanS On TouR

http://www.sfd.pl/1/images/20030412143525.jpg

Komentarz

Moja majowka za to początek miala najgorszy ,jaki mogła mieć ...
          40 stopni temperatury , nie mialem sily wstać z łóżka ... pare dni w nim przelezalem ... W sobote miałem 18 , pojawiały się wielkie wątpliwości ,czy dam radę się na nią wykurować . Całe szczeście do soboty temp spadła i juz "w miare " zdrowy moglem pojechać na nią i nie musiałem niczego odwoływać .... inna sprawa ,ze podczas pasowania krew zaczęła się sączyć mi z nosa ( chyba z oslabienia ) i gardlo mnie nieźle napieprzało . Mały hardcore był .,a le ogolnie imprezka była bardzo udana , do domu wrocilem o 6 nad ranem , a jak juz wczesniej pisałem , obudził mnie gwizdek sedziego ( w TV ) z derbów .

Pozdrawiam )
          you may try - (L) - but it won't die!
          ITI GO HOME!!!

Komentarz

nio a ja spedzilem w pulawach weekend nio z dziewczyna i jutro ja jade odwiesc do grudziadza bo troszke ten weekend se przedluzylismy hehe do srody! ale w czwartek wracam i jade na ziazd ale w niedziele to jade znow do niej i zostaje do 21 maja bo 21 maja bede wracal od niej i jade na meczyk na lecha hehe))
            Walczyć Trenować Warszawa musi Panować !

Komentarz

Ja siedziałem w domku i zarobiony byłem...

To moja pierwsza majówka od "x" lat, podczas której siedziałem w domku, ale obowiązki w tym roku wezwały
              "Obelgi - to argument tych, którzy nie mają argumentów."

Komentarz

Ja majówkowałem od czwartku do dziś , może jutra .
                Zaliczyłem walki wschodu , strzały z broni gazowej , z 10 grilów i morze pyfka.Była też noc nad bajorkiem zwanym jeziorkiem , picie do 5 rano i kopulacja do 7.Rano pobódka marzenie --gałka na dzień dobry , powrót do domu i znowu grill i bro.

Następną majówke zaczynam w piątek-będzie gr.. bro i meczyk z odrą.
                Zamieszczone przez Jaco
                Bas – zajebisty koleś. Bardzo go lubię i szanuję

RAAK

Komentarz

Hyyyh pijaki, zboccOChy =P TyOOFi faceci =P Hyh. No ja jesce sfojej majOfecki nie skoncylam, bo jestem u KAmyka =) I tysh se impresujemy =D ALe niesty tylko do jutra, bo fyjeshdzam =( Eff. Ale to nic odbijemy se u mnie hyh =)
                  ..::Olac szcescie aby byc szczesliwym::..

Komentarz

a ja musiałem zostać w domu nawet :cry: miałem parę zajęć ai niestety trzeba było siedzieć w chacie :cry:

Komentarz

OJ jak ja nie lObie takiego uczucia. Mash sfiadomosc, she ludzie siem bowia, ze znajomki siem bafia a TY siedzish se f domu.. wrrrr.... bleah... ale se zafshe jakos moshna odbic noe nie? =) Jak nie teraz to kiedy indziej =)

Komentarz

Zamieszczone przez MaRiCkA
                        OJ jak ja nie lObie takiego uczucia. Mash sfiadomosc, she ludzie siem bowia, ze znajomki siem bafia a TY siedzish se f domu.. wrrrr.... bleah... ale se zafshe jakos moshna odbic noe nie? =) Jak nie teraz to kiedy indziej =)
                        heh masz rację, człowiek musi siedzieć w domu i nie ma innej rady... :cry: :cry:
                        a co do odbicia to na pewno sobie to kiedyś odbiję hehe to pewe

Komentarz

Tshymam kicuki, zebys se odbil i to tak wiesh na maxa!! Powodzonka

Komentarz

Zamieszczone przez luqas
                            a ja musiałem zostać w domu nawet :cry: miałem parę zajęć ai niestety trzeba było siedzieć w chacie :cry:
                            Przypominaja mi sie letnie sesje w mojej szkole do 20 lipca :evil: Dobrze, ze przynajmniej mam juz to za soba Teraz niech sie meczy Luk@s
                            ...

Komentarz

ja na szczęście mam jeszcze czas żeby się męczyć w szkole, ale współczcue dla Luk@sa

Komentarz

Pracuję...
                              X