Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Majówka

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

a ja od srody do niedzieli - czeska Praga , czyli tanie pivko, tania wodka, piekne kobiety, piekne miasto, jeszcze raz piekne kobiety i jeszcze raz tanie pivko - zyc nie umierac - jestem po tym wyjezdzie w takim gazie imprezowym ,ze usiedziec nie moge
    http://www.legialive.pl/graf/projekt14_m.gif

Komentarz

Ja ***** taką majówkę maiłem że od 9 do 15 mature pisałem, ale wszystko pod kontrolą aktualnie sobie odbijam, po powrocie pilem browar , grałem w piłeczke a teraz znów pije browara i se meczyk oglądam
      P.S ***** juve brame do sztani strzeliło :twisted:
      Varsovia - Semper Invicta, Semper Heroica.

Komentarz

Zamieszczone przez Cube
        a ja od srody do niedzieli - czeska Praga , czyli tanie pivko, tania wodka, piekne kobiety, piekne miasto, jeszcze raz piekne kobiety i jeszcze raz tanie pivko - zyc nie umierac - jestem po tym wyjezdzie w takim gazie imprezowym ,ze usiedziec nie moge
        Z tanim bro to nie przesadzasz ale koleżanki maMY NAJLEPSZE NA GLOBUSIE
        I FAKAJ SIĘ JAK NIE MYŚLISZ TAK SAMO HEHEHE

PAMIĘTAJ WEST HAM UNITED
        Zamieszczone przez Jaco
        Bas – zajebisty koleś. Bardzo go lubię i szanuję

RAAK

Komentarz

a ja wyskoczylem z kumplami wczoraj na dzialeczke

bylo milo gril + browar ale w pewnym momencie chyba dal o sobie znac browarek bo zaczelismy sie lac woda i darlismy morde ze przyleciala jakas baba i powiedziala ze jestesmy holota , na co jej kulturalnie odpowiedzielismy ze wypierdalala , no to wpadla na nasza dzialke chciala rozmowiac z "wlascicielem" ale ja zwyzywalismy od kurew , kumpel jej zajebal w morde mokrymi spodniami , powiedzielismy jej ze teren prywatny i zeby wypierdalala :>

w sumie to ciekawie ale ta dzialka byla zapozyczona od dziadka kumpla warunkowo i obiecywalismy spokoj a jeszcze tego samego dnia dziadke kolegi dostal telefon ze ja nawyzywalsimy i chcielismy pobic i kumpel ma przjebane :/
          Jeszcze nie czas, zeby odchodzic. Pozstalo tak wiele rzeczy , ktore mamy zrobic. Aby opuscic ten swiat jestesmy zbyt mlodzi. Jeszcze nie czas.....

Komentarz

M_I_G, chyba troche przegieliście pałe .

Ja miałem podobną jazde, taka sąsiadka chla na działce na przeciwko mojej i śpiewa ze znajomymi do rana - to jest ok.

Jak ja przyjade ze znajomymi i śpiewamy, czy się zaśmiewamy to dostaje białej gorączki i ciągle sie przypierdziela, przestańcie grać na gitarze, nie śmiać się, aż raz wparowała po południu i drze morde, że to działka i ona sobie wyprasza by tu się zaśmiewać - na to ja babie powiedziałem, że jak jej tak cisza potrzebna to niech wypierdoli na stepy Kazachskie, a jak kupowała działke to nie na wyłączność 10 000 km2 0 jak ją będzie stać to niech sobie pobliską wieś i las wykupi i zamieszka w norze - będzie miała spokój i cisze i jak się jeszcze raz przyładuje to postawie jej głośniki do siatki i muzyka na cały głos będzie lecieć 24h - baba wezwała męża, a mąż do niej: ludzie mają racje i weź się od niech odpierdol bo i ja Ciebie już nie moge znieść - fajny gośc potem z nami browar pił.

Komentarz

Zamieszczone przez bruce BAS lee ;p
              Z tanim bro to nie przesadzasz ale koleżanki maMY NAJLEPSZE NA GLOBUSIE
              I FAKAJ SIĘ JAK NIE MYŚLISZ TAK SAMO HEHEHE

PAMIĘTAJ WEST HAM UNITED
              ojojoj- ja bym dal tutaj przynajmniej remisik Czeszki sa naprawde sliczne - a juz taka jedna barmanka z baru gdzie najwiecej przesiadywalem - jestem w niej komplenie zakochany Zrobilismy sobie nawet z nia zdjecie z kumlami , jak wywolam to moze zeskanuje jakos i tu wrzuce - po prostu moj aniolek
              http://www.legialive.pl/graf/projekt14_m.gif

Komentarz

Ja się zakochałemplatonicznie w barmance z filmu Samotari (Samotni) - polecam fim, barmankę też.

Komentarz

JA majówke odwiedziłem Zakopane. Czas szybko zleciał na zrywaniu vlepek widzewa i zalepianiu ich vlepkami LEgii . Po za tym pozanłem bardzo miłą koleżanke. Hehe, MAłolat wie o kogo chodzi

Komentarz

Ja miałem podobny weekend jak Q (dużo roboty w domu + koszenie trawy na działce ciotki), tylko na chwilkie się wyrwałem na piwko z MaxyMem.
                    PS Cube nie wiesz jak Ci zadroszczę tej Pragi :/
                    PS I Gdy nie sytuacja rodzinna pewno byłbym u kumpla w Brukseli na meczu Belgia-Polska i na jakimś meczyku Anderlechtu

Komentarz

Zamieszczone przez MaxyM
                      Ja się zakochałemplatonicznie w barmance z filmu Samotari (Samotni) - polecam fim, barmankę też.
                      Jeżeli się zakochałeś PLATONICZNIE to znaczy, że to musiał być bardzo młody BARMAN a nie barmanka Niekumatych odsyłam do Dialogów Platona

:buhaha: :buhaha: '8
                      From flood into the fire
                      One thousand voices sing
                      We're in this together
                      For whatever fate may bring

Komentarz

8-

:ksp4:

Komentarz

Pracuję...
                        X