Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Dziewictwo stało się modne

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Dziewictwo stało się modne

Meksykańscy chirurdzy plastyczni donoszą o rosnącej liczbie kobiet, które ponownie chcą zostać dziewicami. Możliwość takiej operacji istnieje od kilku lat, ale dopiero teraz stała się ona modna.

W samym Mexico City co miesiąc siedem kobiet ponownie staje się dziewicami.

Zabieg trwa 45 minut i kosztuje około 1500 dolarów. W trakcie operacji chirurg całkowicie odtwarza błonę dziewiczą, a rekonwalescencja trwa od tygodnia do czterech. Doktor Juan Jose Castaneda mówi: "Po tej operacji kobieta wraca do stanu przed pierwszym stosunkiem".

Tymczasem psycholog Ricardo Melgoza krytykuje nową modę: "To podwójne oszustwo: kobieta nie tylko oszukuje swojego nowego partnera, że jest dziewicą, ale okłamuje także samą siebie. To skutek seksizmu i hipokryzji jaka panuje w społeczeństwie".

No i po co ? dla własnego samopoczucia ? czy aby facet nowy był podbudowany ....

nie wiem , jak dla mnie to jest gruba przesada

ps. jestem ciekaw czy kobiety które sa juz matkami tez powracają do dziewictwa
    Jesteś panem własnego losu.

Komentarz

w sumie nieglupi pomysl zwazajac na to ze teraz 14-latki ..... no potrzebowalyby takiej operacji
      Dragon na powietrzu

Komentarz

ale jaki jest sens oszukiwac sama siebie i swojego partnera - zwiazek ma byc budowany na klamstwie od samego poczatku - ?? Mogla sie nie puszczac wczesniej i tyle.
        Warszawa

Komentarz

Dla mnie to raczej rodzaj snobizmu. Swoją drogą 40 letnia dziewica dla faceta to jest temat do przemyśleń
          Only You

Komentarz

Zamieszczone przez yusta
            Dla mnie to raczej rodzaj snobizmu. Swoją drogą 40 letnia dziewica dla faceta to jest temat do przemyśleń
            To jak z samochodem z komisu - nie wierzę, że można trafić niedzwoniony - a tu jeszcze licznik cofnięty, podpicowany, szpachla tu i ówdzie i idzie do ludzi za ciężką kaskę... Z tymi babkami tez tak - blona zaszpachlowana, licznik wyzerowany - nówka sztuka, wcale nie wiesz że ze szrotu nawiała
            From flood into the fire
            One thousand voices sing
            We're in this together
            For whatever fate may bring

Komentarz

***** - jaki jestem najebany..... dzis w Krosnie byl mecz Tęcza - Unia Kunice Zary. Odwiedzili nas przyjaciele z Poloni Slubice....ugosiclismy ich jak na zgode przystalo (Tęcza I Słubice, skopały Kunice"-wygralismy 5:2)......wiecej bedzie na www.mkstecza.and.pl ..znaczy sie jest teraz..alemalo..ale jak kolega wroci ze....Slubic..to wstawi pare fotek..pare...bo bawilem sie jego cyfrowa (aparatem) i mu bateria siadla......ale zajebiscie bylo..teraz czekamy na mecze 3 ligi slaskiej - od tego zlezy czy moja Tecza spadnei z 4 ligii...jezeli spadnom 2 zespolu "lubuskie" to my tez spadamy, jezlei jeden lub zaden to gramy w barazach z okregowa...

aaaa...nie na temat....SZUKAM DZIEWIC :D:DD:

PS..staralem sie pisac bez bykow :P:P:P
              Warszawa

Komentarz

Zamieszczone przez andrzejzb
                To jak z samochodem z komisu - nie wierzę, że można trafić niedzwoniony - a tu jeszcze licznik cofnięty, podpicowany, szpachla tu i ówdzie i idzie do ludzi za ciężką kaskę... Z tymi babkami tez tak - blona zaszpachlowana, licznik wyzerowany - nówka sztuka, wcale nie wiesz że ze szrotu nawiała
                Naprawdę trudno o lepsze porównanie :+:
                Only You

Komentarz

hehe dobre... teraz mozna byc dziewica kiedy tylko sie ma na to ochote ciekawa jestem czy ten zabieg mozna stosowac wielokrotnie w stosunku do jednej niewiasty
                  Legia Warszawa
                  "...gdyby miłość była śmiercią, umarłabym by być z Tobą.."

Komentarz

Ciekawa jesteś powiadasz... :>
                    Niech każdy kibic w sercu to wyzna: Bóg, Honor i Ojczyzna

Komentarz

Zamieszczone przez arczi
                      Ciekawa jesteś powiadasz... :>

heheh tylko bez podtekstow prosze poprostu zwykla kobieca ciekawosc

w ogole to jest ciekawa sparawa. jakos trudno mi sobie wyobrazic zeby cos takiego bylo mozliwe. pozatym po co?? nie rozumiem tego...
                      Legia Warszawa
                      "...gdyby miłość była śmiercią, umarłabym by być z Tobą.."

Komentarz

Zamieszczone przez Ewelina
                        w ogole to jest ciekawa sparawa. jakos trudno mi sobie wyobrazic zeby cos takiego bylo mozliwe. pozatym po co?? nie rozumiem tego...
                        Napewno po to aby bajerować facetów że jest się dziewicą - dziewica zawsze cenniejsza

Komentarz

hehe dobre... teraz mozna byc dziewica kiedy tylko sie ma na to ochote ciekawa jestem czy ten zabieg mozna stosowac wielokrotnie w stosunku do jednej niewiasty
                          i pieniądze.
                          kasa misiu kasa

Komentarz

A masz wielokrotność $1500? A poza tym ładnie tak facetów oszukiwać? Wstydź się Ewi...
                            From flood into the fire
                            One thousand voices sing
                            We're in this together
                            For whatever fate may bring

Komentarz

Sztuczne dziewictwo, chyba przydatne tym kobietą, które planują wyjść za bogatego szejka Jabi Dabi Wdupewali. Może chcą zrobić prezent mężowi, a może po prostu żałują utraty dziewictwa w wieku 16 lat z jakimś padalcem Horche Rodrigezem na tylnim siedzeniu VW Garbusa. Jakby na to nie patrzeć, nie uda się takiej oszustce wyprowadzić w pole dobrego kochanka. Jak ją dobrze rozgrzeje to nagle kobita przypomni sobie takie pozycje i fikołki, które nabyła podczas 20 letnich praktyk. I po balu, wyjdzie szydło z worka. Facet popuka się w łeb i powie chyba ci babo odbiło, baba zawstydzona z urazem psychicznym i do tego 1500$ w plecy.

Komentarz

Pracuję...
                              X