Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Piątek Trzynastego

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Piątek Trzynastego

Dzisiaj jest piątek trzynastego. Sprawdziło się, że jest to dzień pechowy. Z Legii odszedł Okuka, nie było zmiany właściciela.

W tym temacie piszcie, czy wierzycie w piątek trzynastego, w jego pechowy, a może jednak szczęśliwy wymiar. Czy przytrafiło wam się coś przykrego w tego typu dniu.

Bo mojemu koledze, to w pewien piątek trzynastego, ukradli z samochodu radio. I jak tu nie wierzyć w pecha?
    0
    Tak.
    0%
    0
    Nie.
    0%
    0
    Nie mam zdania.
    0%
    0
    Legia
    wszystko co mamy to te trybuny szare...

ja tam lubie ta date (chociaz dzisiaj kiepskie wiadomsci doszly z Lazienkowskiej)

Komentarz

ja nie wiazałbym decyzji z Łazienkowskiej z pechem tak miało byc i tak sie stało

ja nigdy chyba w piatek 13 nie miałem pecha ale nie chce mowic hop bo zaraz wyjezdzam i chciałbym wrocic
      jak sie juz nie odezwe to znaczy ze piatek 13 jest pechowy :>
      Niedowiarki, czcze umysły pełne są obawy,
      że na lewym brzegu Wisły nie ma juz Warszawy.

Że gdzie dawniej stały domy dziś porasta trawa...
      choć nie taka jak przed laty ale jest WARSZAWA

Komentarz

Zamieszczone przez _Bart
        ja nie wiazałbym decyzji z Łazienkowskiej z pechem tak miało byc i tak sie stało
        No ja wiem, że to nie było związane z faktem, że dziś 13 piątek, ale tak mi się skojarzyło i skłoniło do refleksji.
        Legia
        wszystko co mamy to te trybuny szare...

Komentarz

Dla mnie jest to raczej zwykły dzień,nie myślę o nim w sposób specjalny.Dopiero niedawno sobie uzmysłowiłem,że dzisiaj jest właśnie piątek trzynastego.
          Nie mam pomysłu na podpis

Komentarz

hmmm rok temu w piątek 13 - ego pierwszy raz ujżałem moją obecną miłość .... wiec wbrew wszystkiemu ta data juz zawsze bedzie mi sie dobrze kojazyc
            Jesteś panem własnego losu.

Komentarz

Mimo tego co stało sie dziś nie wierzę w piątek 13 bo po prostu nigdy w ten dzień nic złego mi się nie przytrafiło
              Varsovia - Semper Invicta, Semper Heroica.

Komentarz

ja mam kolege, ktory urodzil sie 13-go w piatek i jest z tego bardzo zadowolony... dla mnei to tylko cyfra, dla innych byc moze jest magiczna
                Warszawa

Komentarz

Ja nigdy nie odczylam zeby piatek 13-tego byl jakis specjalnie pechowy. No ale kiedys musi byc ten pierwszy raz... tylko dlaczego akurat wczoraj??? posypało mi sie zycie... jestem zalamana wczorajszy dzien byl njagorszym dniem jaki mialam okazje przezyc w ciagu moich 21 lat zycia!
                  Legia Warszawa
                  "...gdyby miłość była śmiercią, umarłabym by być z Tobą.."

Komentarz

Zamieszczone przez Ewelina
                    Ja nigdy nie odczylam zeby piatek 13-tego byl jakis specjalnie pechowy. No ale kiedys musi byc ten pierwszy raz... tylko dlaczego akurat wczoraj??? posypało mi sie zycie... jestem zalamana wczorajszy dzien byl njagorszym dniem jaki mialam okazje przezyc w ciagu moich 21 lat zycia!
                    Glowa do gory... przeciez w Krakowie sama Legia!
                    --ULTRAS WISŁA--

Komentarz

Zamieszczone przez Bartek

Glowa do gory... przeciez w Krakowie sama Legia!

ale smieszne :>

a tak swoja droga to dzisiaj jest jeden Legionista w Kraowie wiecej sharn przyjechał
                      Legia Warszawa
                      "...gdyby miłość była śmiercią, umarłabym by być z Tobą.."

Komentarz

ja tam niewierze w przesądy jak by ustalic "pechowy dzien" na 28 czwartek to tez by mozna bylo podciagnac nieszczescia z tego dnia pod przesad. a swoja drowa fajnie bylo wczoraj jak sie okazalo ze jestesmy pod szkola na "imprezie" w 13 osob
                        Dragon na powietrzu

Komentarz

Ja od wczoraj wieże ze 13-ego w piątek może być pechowe! Wystarczy wziąć do tego wczorajsze wydarzenia na Legii ( Polmot zostaje, a Okuka nie ( . A do tego wczoraj wieczorem zabalowaliśmy w akademiku, i później przyjebał sie klient i mu lekko najebalismy... i obawiam sie ze bede musial sobie szukac mieszkania
                          Jedno piwo- to nie piwo, dwa piwa- to jak pół piwa, 4 piwa to jak jedno- a na jedno nie opłaca sie iść

Komentarz

Ja mialem wczoraj przypał z sukami i umoczyłem w Profesjonalu. To o czyms swiadczy
                            Polonia Szlocha, Muranów Legię Kocha!

Komentarz

Mandat wczoraj dostalem !

Komentarz

Pracuję...
                              X