Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Uwaga na osy, pszczoły itp...

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

Zamieszczone przez Q_(L)
    Zamieszczone przez Gutek
    od dzis wierze ze wszystko jest mozliwe...podczas kapieli w wannie chcialem usiasc (bo stalem podczas mycia wlosow) i siadajac przyjebalem kolanem w nos...***** atleta jaki czy co.... :/

I jeszcze pytanko , po co stoisz jak myjesz włosy :O
    Sugerujesz, że u Gutka nie pojawiły się jeszcze zewnętrzne oznaki dojrzewania ?

Komentarz

Zamieszczone przez Adam-oldboy
      Zamieszczone przez Q_(L)
      Zamieszczone przez Gutek
      od dzis wierze ze wszystko jest mozliwe...podczas kapieli w wannie chcialem usiasc (bo stalem podczas mycia wlosow) i siadajac przyjebalem kolanem w nos...***** atleta jaki czy co.... :/

I jeszcze pytanko , po co stoisz jak myjesz włosy :O
      Sugerujesz, że u Gutka nie pojawiły się jeszcze zewnętrzne oznaki dojrzewania ?
      "Obelgi - to argument tych, którzy nie mają argumentów."

Komentarz

Komentarz

Mnie we Władysławowie cięły dwa razy - raz w rękę a raz mało kurwy nie zjadłem - upierniczyła mnie w wargę (od wewnątrz) - suka siedziała w torebce z orzeszkami prażonymi w karmelu...

Ale opuchlizna była tylko przez chwilę...

Obydwie suki przypłaciły zuchwalstwo przeniesieniem do świata upiorów...
          From flood into the fire
          One thousand voices sing
          We're in this together
          For whatever fate may bring

Komentarz

mnie keidyś szerszen ugryzł w warge spuchła mi do rozmariów mandarynki i nie obyło sie bez wizyty w szpitalu...
            Swoim nazwiskiem firmuj styl godny!

Komentarz

Rzeczywiście w tym roku osy pszczoły i szerszenie są wyjątkowo agresywne. I do tego to część z nich lata jak kamikadze. Ostatnio mojej siostrze jedna wleciała do oka, całe szczęście, że prawie natychmiast spadła jej na policzek i tam ją użądliła. W przeciwnym razie mogłobybyć nieciekawie
              Do tego wszystkiego moja siostra jest alergiczką i w nocy mało nie zemdlała...Rano koniecznie musiała pojechać do lekarza na zastrzyk. Przez kilka dni miała taką opuchliznę pod okiem, że wyglądało tak jakby wyłapała.
              Nie wiem czemu w tym roku te owady są jakieś bardziej agresywniejsze i mają jakiś bardziej szkodliwy jad... :/
              "Miliony oddanych istnień dają świadectwo swojej Ojczyźnie"

Komentarz

W d... je... komary atakuja po 30 na jednego !

Komentarz

Piernicze te komary ,przed chwilą liczyłem ukąszenia na mym ciele. Jesto około 90.. bydlaki
                  Uważajcie na wybrzeża Wisły ,od groma tego.

Komentarz

Zamieszczone przez wasi(L)
                    Piernicze te komary ,przed chwilą liczyłem ukąszenia na mym ciele. Jesto około 90.. bydlaki
                    Uważajcie na wybrzeża Wisły ,od groma tego.
                    chyba tam się specjalnie wybiore, zeby mnie chociaz jeden ukąsił :O

Co roku w wakacje to na całym ciele miałem ślady po ukaszeniach tego cholerstwa, a w tym roku nawet jedna komarzyca sie na mnie nie połakomiła :O przez to w ogole nie czuje ze sa wakacje

Komentarz

Mnie podstepnie jeden zolto-czarny pasiak upierdolil na Cracovii, chyba go oklaski podjudzily, ale nadlecial z sektora gosci (jak jescze byli) wiec mozliwe ze to nowa zgoda (w koncu pasiasci) .

Komentarz

jednego dnia na jeziorem nasza grupa (okolo 30 osob) zostala zaatakowana... 6 osob rannych... jeden typ w warge wygladal jak murzyn (tzn mial murzynskie usta :/ ) a do tego tego samego dnia osa ugryzla brata mojej panny w jezyk :/

Komentarz

Mnie nigdy nie użądliła osa...i mam nadzieję, że tak się nie stanie. Z opowiadań wiem, że to boli i jeszcze ta opuchlizna :/ . Ale jak widzę osę to nie uciekam ....tylko siedzę spokojnie i sama odlatuje, a może te osy mnie nie gryzą bo mnie lubią

Komentarz

A mnie dzisiaj użądliło i nawet nie wiem co :/
                            Wyszłam sobie z pieskiem w przerwie meczu na spacerek i usłyszałam głośne bzyczenie koło ucha. Machnęłam głową i ide dalej... no i dalej słysze. No to krótki sprincik z pieskiem, stanełam na chwilę i nadal je słyszę...
                            Zrzuciłam bluzę, bo myślałam, że mam to coś w kapturze. Okazało się że wpadło mi za bluzkę i już miałam wywalić jak użądliło mnie bezczelnie. Po użądleniu wypadło i moja stopa odziana w but zadziałała błyskawicznie. W związku z tym nie wiem co to było, bo te zwłoki nie nadawały się do identyfikacji
                            Wiem tylko, że było żółte w czarne paski i było spore dosyć... mam nadzieję, że to nie z tych największych...

Użądliło mnie centralnie w kość obojczykową. Nie wiem czy to lepiej, bo żądło głęboko nie weszło, ale wiem że cholernie boli
                            Wróciłam do domu z żądłem w obojczyku i Robak musiał je wyciągać. Dał rade, tyle że po wyjęciu stwierdził że to co wyjął się ruszało jeszcze :O

Narazie, po przykładaniu cebuli, wypiciu wapna i posmarowaniu maścią, jest w miarę ok. Mam nadzieję, że w nocy się nie zdziwię jak mój ojciec

Ale kuzva.... w październiku?
                            Only You

Komentarz

Ponieważ trochę się znam na osach i szerszeniach, to nie polecam samemu usuwania tego, szczególnie jak ktoś nie wie i ma alergię na jad, bo może być tak, jak napisał "yusa"

Komentarz

Pracuję...
                              X