Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Uwaga na osy, pszczoły itp...

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

W lipcu na działce nadepnąłem na jedną... Wyjąłem żądło z nogi, wróciłem i dobiłem gamonia.

Adiq - Osy 1:0

Nieznani Sprawcy

Komentarz

szacunek dla osy za podjecie K... walki

Komentarz

Minus za sprzęt. :/

Kto nie był, niech też wie.
        Nieznani Sprawcy

Komentarz

pozdro dla ssakow, - dla owadow za uzycie sprzetu

Komentarz

ok 20 lat nie ujebało mnie to ąścierow
            do zeszłego ....alebo wcześniejszego łikrendu
            no jebła minie franca\
            łapka mi spuchła ui swędzi do dziś
            młodafokA

aha
            zapierdalM DZIENNI OK 10-20 SZY, TEGO ŚCIERWA

ŁORD :d
            Zamieszczone przez Jaco
            Bas – zajebisty koleś. Bardzo go lubię i szanuję

RAAK

Komentarz

przeszacun

Komentarz

Kolesia ujebala w gardlo jak sie napil soku z butelki a ta franca tam siedziala , zawiezlismy go natychmiast do szpitala , gdzie dostal zastrzyki i kroplowki .
                Lekarz powiedzial ze jak by nie dostal tej pomocy to mial duze szanse ze by sie udusil

Komentarz

Ja tylko boje sie szerszeni , bo ... jestem uczulony na ich jad , wiec jak będziemy gdzieś pili i by mnie szerszeń uciabał , dzwoncie po pogotowie
                  po ostatnim ukąsdzeniuprzez tego owada spędziłem ponad tydzień w spzitalu pod kroplówką na pół przytomny ... jeb..ne owady

Komentarz

Zamieszczone przez onet
                    Osa przyczyną wypadku drogowego

Natrętna osa spowodowała na autostradzie A 1 w okolicach Greven w Nadrenii Północnej-Westfalii wypadek drogowy - podała agencja dpa.

Kierowca ciężarówki przewożącej 15 ton marmolady usiłował w czasie jazdy przepędzić owada z kabiny. Podczas tych manewrów stracił panowanie nad pojazdem, który otarł się o płot na poboczu, a następnie uderzył w filar mostu biegnącego nad autostradą. Słoiki z marmoladą wypadły na drogę. Straty oszacowano na 100 tysięcy euro.

Osy dają się w tym roku wyjątkowo we znaki mieszkańcom Niemiec. Jak podał najnowszy "Spiegel", w Hamburgu w czasie jednego weekendu do szpitali zgłosiło się 200 osób użądlonych przez agresywne owady. "Spiegel" opisał m.in. przypadek 77-letniej rencistki, która zmarła po połknięciu osy. Jad owada doprowadził do zakłóceń w pracy układu krążenia i kurczu tchawicy.

Największy berliński szpital Charite odnotowuje co najmniej jeden ciężki przypadek ukąszenia przez osy dziennie. Niemiecka bulwarówka "Bild-Zeitung" ogłosiła stan alarmowy.
                    podpis cyfrowy <--------
                    ================
                    Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

Komentarz

Zamieszczone przez ems
                      gamonie jestescie. ja jak jebne ose z plaskacza to jej sie odechciewa wszystkiego
                      Tylko nie kazdy ma dłon tak pokaznych rozmiarow jak Ty a ja generalnie wole robić odwrot niz walczyc z nimi :/

Kiedys mnie użądliła w plecy a co dziwniejsze-lezalam wtedy na plecach

Komentarz

mnie też w tym roku jedna ujebała w Szczecinie ( osa , pszczoła - sam nie wiem :P)

znieczulony byłem , wiec praktycznie zero bólu
                        you may try - (L) - but it won't die!
                        ITI GO HOME!!!

Komentarz

Zamieszczone przez Mx w temacie Basa
                          Jak piję na polu piwo to przed kolejnym łykiem, zarzucam okiem do butli lub puszki czy mi jakaś mucha nie wpadła.

W tym roku dwa razy zostałem trafiony... Raz w palucha małego, wyglądał jak duży.
                          Dwa w plery...

Raz na weselu, siedzą wszyscy piją nagle jakiś typ się poderwał i z okrzykiem - ty kurwwwooo zajebał w stół pantoflem, następnei znów się wydarł w podobnym tonie - nikt nie wie o co chodzi, a typ taleze rozbija jak kregle kula...

Po paru chwilach, 4 zastawach na podlodze i wazonie zziajany usmiecha sie i mowi, ale kurwe zabilem... Pokazujac ose na pantoflu. :O

Komentarz

Zamieszczone przez Nova
                            Zamieszczone przez ems
                            gamonie jestescie. ja jak jebne ose z plaskacza to jej sie odechciewa wszystkiego
                            Tylko nie kazdy ma dłon tak pokaznych rozmiarow jak Ty a ja generalnie wole robić odwrot niz walczyc z nimi :/

Kiedys mnie użądliła w plecy a co dziwniejsze-lezalam wtedy na plecach
                            Sprawa tkwi w koordynacji i refleksie a nie wielkości łapy ja mam małą rękę ale jak zobaczę osę to od razu jeb otwartą ręką ale tak żeby spadła w ziemie i but. Na dzień zabijam około 8-10 nie pamiętam żeby mnie kiedyś osa użarła bez kitu i nie rozumiem jak to jest że niektórych po 4-5 razy potrafiły na meczu na Wiśle użądlić a mnie nic Tak samo mam z złamaniami, zwichnięciami ludzie po 10 razy mieli połamane kończyny a ja nawet marnego zwichnięcia nie miałem najwyżej jakieś naciągnięcie...

Hehe Maxym ja mam to samo co ten typ Dre się " o ty suko pierdolona, zajebie sie dziwko" i ***** walka Wszyscy się patrzą do kogo tak jade a to do osy I na koniec "Fatality"

Aha komarów w tym roku nie ma... Za to wyjebało os i biedronek pewnie przez ten zimny deszczowy lipiec.

Komentarz

komary chyba są
                              jestem pogryziony :/
                              atakują jak jest ciemno i kąsają tylko pijanych
                              wiem bo za **** nie przypominam sobie żeby mnie jakiś dziabnął
                              bąbli mam w ***
                              ***** owady
                              pojebane animal planet
                              Zamieszczone przez Jaco
                              Bas – zajebisty koleś. Bardzo go lubię i szanuję

RAAK

Komentarz

Olać komary.
                                Przed ogródkiem begnie mi smródka (kanałek, kto był w okolicach Leclerca na Bielanach ten wie :P ), no i z niej chyba się biorą takie malutki muszki... Nie widać tego, a codzień rano wstaję z jakimiś bąblami. :/ Już nie mam do tego siły, a nawet nie widać gówniarzy, aby można było podjąć walkę!

Komentarz

Pracuję...
                                X