Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Uwaga na osy, pszczoły itp...

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

Zamieszczone przez jarcyś
    jeśli czegoś na swiecie nienawidze to własnie os.

ostatnio jechałem sobie samochodem (tak ok. 90 km/h), otwarta szybka - zimy łokiec
    i przez ową szybkę wpadła osa , która z miejsca zaczęła mnie teroryzować. przez głupią bladź mało co nie rozjechałem typka na skuterze
    Moj wuja w ten spsob skasowal samochod bo ciotka histerii narobila jak im osa wpadła... :\

Komentarz

Właśnie !

B.Dobry temat

ad 1) mam takie zajebiste szczęście ,że w jednym piwie potrafie 3 osy utopić

ad 2) zjeść na mieście nie można bo szarańczy od razu pełno :O więcej niż komarów...

ad 3) narazie w czasie lipiec-sierpień jedna mnie udziabała , kij jej w oko po trzykroć za moje bóle
      Jesteś panem własnego losu.

Komentarz

gamonie jestescie. ja jak jebne ose z plaskacza to jej sie odechciewa wszystkiego

Komentarz

ale jak kumple bzyki zobaczą i w gromadzie na Ciebie pójdą to kończyn nie starcza to unicestwiania

Komentarz

wtedy jade z nimi ze sprzetem - dezodorant + podpałka

Komentarz

A brwi cale?

Komentarz

ja pająki tak lubie kasować

ale na lotnictwo widze też sie przyda ...

Komentarz

Zamieszczone przez Tuzin
                  A brwi cale?
                  ba!

Komentarz

Zamieszczone przez Ziemniak_mks
                    W Drodze na mecz Pogoń - Herta wpadlismy w rój ! kolega miał za mocno i na drzewie sie bujał skonczyło sie na około 8 ukonszeniach(rozłożonych na 4 osoby), mnie zadna nie trafiła
                    No ladne "hustanie" to bylo , ale to nie wazne. Te osy jakies szalone byly :/, qmple niezle klneli... hehe dobrze ze przynajmniej sie wczesniej troszke znieczulili bo nie bylo by im wesolo. Nie wiem czy w tym roku sa jakies bardziej pierdolniete bo jeszcze nie dostalem od nich...

Komentarz

moim zdaniem ludzie wiecej piwa chleja, i glupie owady lataja najebane
                      serio, zauwazylem ze zajebiscie je ciagnie do piwa

Komentarz

Mnie w ucho ujebała i w palca na dłoni...ale opuchlizne mialem bardzo małą (cebulą panie przyłóż cebulą ! )

Komentarz

Naszła mnie myśl, co się dzieje z komarem który wypije krew człowieku który wcześniej wlał w siebie duża ilość trunków alkoholowych komar...ma fajnie i za darmoche !!
                          Pogoń Szczecin, sami przeciwko wszystkim.

Komentarz

Zamieszczone przez ems
                            no dosłownie tak jak napisałem ... dzis mi 3 do jednego browara wpadły.. w odstepach 20 sekundowych .. niektóre po wywaleniu chciały wracać ... niektórym [i]

Komentarz

Zamieszczone przez ems
                              Mój ojciec też zauważył, tyle że nieco za późno
                              W sumie to one jakieś nienormalne... przecież powinny latać i z kwiatków nektar spijać, a te browar i mięcho z grilla

Dezodorant i podpałkę stosuję na komary. Któregoś roku nad morzem, mielismy w chałupie otwarte okna i odwiedziły nas setki, normalnie czarno było pod sufitem. Nie było rady, trzeba było miotacza użyć. Te twardsze sztuki się potem wspinały po scianie bez skrzydełek
                              Only You

Komentarz

w zeszlym roku u nas na strychu byla plaga os ...normalnie rój caly , strazacy przyjezdzali to gowno wywalac...w tym roku tez na oknach to gowno siedzi dziennie parenascie zabijam ale to gowno na nowo sie odradza czy jak .......

Komentarz

Pracuję...
                                X