Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Filmy godne polecenia albo i nie

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• TNTP
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Chmielo Zobacz posta
    Dla mnie ten film to raptem półka wyżej od popisów Papryka Vegi. Całą robotę robią dwie główne role, reszta do zaorania.
    Przeokrutna kupa to jest jednym zdaniem. Od dialogów, poprzez zjebana fabule, kończąc na ogólnym braku logiki. Oczywiście jest kilka plusów - które jednak nie przysłaniają tej miernoty.

Zostaw komentarz:

• Dolu
    odpowiedział(a)
    Pierwsza zajawka Symetrii 2

jest też zwiastun kolejnego klonu od Vegi, ale tam to sceny żywcem przeniesione z BadBoy'a z podmienioną scenerią

Zostaw komentarz:

• Chmielo
    odpowiedział(a)
    Dla mnie ten film to raptem półka wyżej od popisów Papryka Vegi. Całą robotę robią dwie główne role, reszta do zaorania.

Zostaw komentarz:

• Szawar
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
    Na Netflixie pojawiło się „Jak zostałem gangsterem”. Jak dla mnie ciekawie nakręcony kawałek rozrywkowego kina; z przymrużeniem oka, ale bez parodiowania samego siebie. Fajny motyw z tekstem powtarzanym co jakiś czas przez głównego bohatera i niezła aktorska robota kolesia grającego drugą role męską. Przy okazji Kawulski pokazał, że można nakręcić film o „mafii” w którym przekleństwa i gołe cycki nie będą motywem przewodnim.
    Jak ktoś nie zamierza prowadzić rozkmin na temat realności poszczególnych scen lub sensu życia to polecam.
    Jako ciekawostka
    https://online-mafia.pl/2020/01/07/h...em-gangsterem/

Zostaw komentarz:

• Ivan Drugi
    odpowiedział(a)
    No to sprawdzimy z małżonką jaki z Macieja jest Martin. Mam dużą nadzieję że różnica nie będzie jak pomiędzy UFC a KSW.

Zostaw komentarz:

• księciuniu
    odpowiedział(a)
    To zależy od rodzaju starej . Ale Vega to to nie jest.

Porównanie do Scorsese też może "trochę" na wyrost, ale faktycznie sposób prowadzenia narracji nasuwał takie skojarzenia.

Zostaw komentarz:

• oczkovski
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Ivan Drugi Zobacz posta

Ze Starą da radę obejrzeć?
    jak najbardziej nie jest to typowa chamówa
    trochę przypominający filmy Scorsese

Zostaw komentarz:

• Ivan Drugi
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
    Na Netflixie pojawiło się „Jak zostałem gangsterem”. Jak dla mnie ciekawie nakręcony kawałek rozrywkowego kina; z przymrużeniem oka, ale bez parodiowania samego siebie. Fajny motyw z tekstem powtarzanym co jakiś czas przez głównego bohatera i niezła aktorska robota kolesia grającego drugą role męską. Przy okazji Kawulski pokazał, że można nakręcić film o „mafii” w którym przekleństwa i gołe cycki nie będą motywem przewodnim.
    Jak ktoś nie zamierza prowadzić rozkmin na temat realności poszczególnych scen lub sensu życia to polecam.
    Ze Starą da radę obejrzeć?

Zostaw komentarz:

• księciuniu
    odpowiedział(a)

Zostaw komentarz:

• Dolu
    odpowiedział(a)
    Solid Gold na "VOD" wskoczył
    a jutro "Dżentelmeni" z lektorem powinno być

Zostaw komentarz:

• e(L)si
    odpowiedział(a)
    Błogosławieni, którzy nie widzieli, a uwierzyli (opinii)...

Zostaw komentarz:

• Benek
    odpowiedział(a)
    I co z tego że każdy odradza jak potem jeden z drugim ogląda

Zostaw komentarz:

• Grigol
    odpowiedział(a)
    Jestem świeżo po obejrzeniu wiekopomnego dzieła Bad Boy... Myślałem że po Skrzydlatych świniach nic mnie już nie zaskoczy jeśli chodzi o rodzimą produkcje w klimatach kibicowskich... a jednak... Takiej żenady , gówna to nie oglądałem , jak można było popełnić ten "film"? Popełnić to za dużo napisane bardziej wysrać. Stanowczo odradzam

Zostaw komentarz:

• Ivan Drugi
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Szawar Zobacz posta

Źle dobrana obsada.

Zostaw komentarz:

• Pepolainen
    odpowiedział(a)
    Ucieczka z kina "Wolność"

Zostaw komentarz:

Pracuję...
X