Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Filmy godne polecenia albo i nie

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Ostatni dobry film to Death Proof. Potem już równia pochyła. Django dno, The Hateful Eight 5/10, Once Upon a Time ... in Hollywood dno.
    Lewactwo nie jest cool!

Komentarz

• Zamieszczone przez Buziek_LG Zobacz posta
      Wczoraj pierwszy raz obejrzałem Bękarty Wojny. Szmira którą ratuje wyłącznie rola Chrisa Waltza, nie wiem jakim cudem wytłumaczyć dobry odbiór tego filmu
      Bardzo dobry film akurat.
      04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Komentarz

• Jak dla mnie Bękarty - rewelacja. Natomiast pełna zgoda, The Hateful Eight i Once Upon a Time to wstyd.
        Bazinga!
        Przecież i im i mnie chodzi tylko o dobro naszego klubu.

Komentarz

• Bękarty spoko, ale moim zdaniem nierówne. Wiadomo najlepsza scena początkowa plus później w kinie i w lesie, ale sporo jednak niedociągnięć. Później równia pochyła w kolejnych filmach, nie licząc ostatniego.

Piszę z perspektywy fana pierwszych filmów Tarantino.

Komentarz

• Zamieszczone przez Szawar Zobacz posta

Bardzo dobry film akurat.
            Też jestem tego zdania.
            Django wg mnie też.
            "Lubię sobie jebnąć piwo"

Komentarz

• Nie wiem czy padał ten tytuł, ale mocno polecam film na Netfixie "Diabeł wcielony". Naprawdę dobre mocne kino.
              Fanatyczny Tarchomin

Komentarz

• Forever Chape - "Lecieli spełnić marzenie - wygrać Copa Sudamericana. Odnieść największy sukces w historii niewielkiego klubu. Lot przez Boliwię miał im przynieść szczęście. W samolocie większość piłkarzy grała w karty, kilku oglądało filmy, pozostali ze słuchawkami na uszach rozgrywali ten finał w głowach."
                Jutro mija 4 rocznica katastrofy lotniczej, w której zginęło 71 osób. Polecam dokument na Netflix.
                04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Komentarz

• Jak ktoś lubi Bondy i ma HBO to od dziś na HBO GO dostępne są wszystkie filmy z tej serii.

Komentarz

• Zamieszczone przez Moriarty Zobacz posta
                    Jak dla mnie Bękarty - rewelacja. Natomiast pełna zgoda, The Hateful Eight i Once Upon a Time to wstyd.
                    Osobiście się nie zgadzam i uwielbiam te filmy, ale jestem nieobiektywny bo jestem wielkim fanem Tarantino.

Komentarz

• Zamieszczone przez Broniewski_94 Zobacz posta

Osobiście się nie zgadzam i uwielbiam te filmy, ale jestem nieobiektywny bo jestem wielkim fanem Tarantino.
                      No i na tym to polega. Inaczej byłoby nudno .
                      Też jestem fanem, no ale niektóre filmy mi nie podeszły.
                      Bazinga!
                      Przecież i im i mnie chodzi tylko o dobro naszego klubu.

Komentarz

• Zamieszczone przez Moriarty Zobacz posta

No i na tym to polega. Inaczej byłoby nudno .
                        Też jestem fanem, no ale niektóre filmy mi nie podeszły.
                        Mi Nienawistna ósemka jakoś nie podeszła. Może dlatego, że nie jestem welkim fanem śniegu i nie lubię jak piździ? albo, że dialogi jak na Quentina przeciętne? w każdym bądź razie uważam, że w przypadku filmów Tarantino powinien być osobny gatunek filmowy. No i ósemka to hmmm... odwróć tabele The Hateful Eight na czele. Django i Bękarty za to uwielbiam.

Komentarz

• Pulp fiction i Cztery pokoje ....... czyli klasyka
                          Musimy strząsnąć ze zdrowego drzewa naszego państwa tęczową szarańczę !

Komentarz

• Polski film z Netflixa „Wszyscy moi przyjaciele nie żyją” ... no cóż, myslałem ze polskie kino mnie nie zaskoczy, a tu nawet nie wiem co napisać
                            Ostatnio edytowany przez Brylancik; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• "Tony Parker: Ostatni rzut" - fajny. Coś na wzór "Ostatniego tańca". Oczywiście o wiele mniej "smaczków" niż przy historii Jordana, bo zawodnik o wiele mniejszego kalibru ale mi się dobrze oglądało. Wypowiedzi kolegów, rywali, dziennikarzy, urywki z meczów, zdjęcia z życia prywatnego, no i sporo komentarzy samego bohatera. Dla fanów NBA i koszykówki pozycja godna polecenia.
                              "I tak Legia panowie, i tak Legia mistrzem"

Komentarz

Pracuję...
                              X