Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Filmy godne polecenia albo i nie

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez boss_corleone Zobacz posta
    Trafiłem przypadkiem do kina z Małym na "Zwierzogród".
    Kapitalna baja! Staroć z 2016 roku. Ktoś, coś podobnego? Na równie wysokim poziomie?
    Skok przez płot.
    Lecz przez te 10 minut zapomnieli na czym polega godność klubu , który chce mienić się mianem głównego wroga Legii w Polsce. Grajki bez honoru.

Komentarz

Kapitalna baja! Staroć z 2016 roku. Ktoś, coś podobnego? Na równie wysokim poziomie?
      Sekretne życie zwierzaków domowych.
      W głowie się nie mieści
      Always look on the bright side of life!

Komentarz

• Mojemu mlodemu podobał się też "Odlot".

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Varsovia - Semper Invicta, Semper Heroica.

Komentarz

• A najlepiej to polecieć starociem "Mały dzielny toster"
          Lecz przez te 10 minut zapomnieli na czym polega godność klubu , który chce mienić się mianem głównego wroga Legii w Polsce. Grajki bez honoru.

Komentarz

Coco.

Komentarz

• Komentarz

• Tenet - uważam Nolana za najbardziej pomysłowego reżysera i scenarzystę, ale podsumowując jednym słowem - przekombinował. Do sceny na autostradzie oglądało się to bardzo dobrze, ale potem nastąpiło wejście w las. Ostatnia scena to już spoglądanie na zegarek. Dam 7/10, ale do Incepcji to się ma jak dzisiejsza Legia, do tej sprzed pandemii.
                ​​​​​
                Mioduski won
                Zamieszczone przez Mioduch na dwa dni przed ostatnią kolejką Ekstraklasy, po najgorszej grupie mistrzowskiej w naszym wykonaniu od wejścia w życie ESA37
                Niezdobycie mistrzostwa powoduje, że musimy walczyć w kwalifikacjach Ligi Europy, a nie Ligi Mistrzów i to wszystko. Zawodnicy dodatkowo nie dostaną bonusu za mistrzostwo. [...] Różnica we wpływach dla Legii od Ekstraklasy za zajęcie pierwszego lub drugiego miejsca w tabeli to maksymalnie około 1,5 mln złotych. Paradoksalnie może być tak, że klubowa księgowa wicemistrzostwo kraju uzna za sytuację finansowo korzystniejszą

Komentarz

• 25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy - nie widziałem zwiastunów, nie interesowałem się ocenami, miernym tytułem, czy tym kto gra i kto reżyseruje. Totalne zaskoczenie, najlepszy tegoroczny, polski film obok "jak zostałem gangsterem", a do tego z trudniejszego gatunku filmowego, niż polska klasyka 21 wieku, czyt. komedia romantyczna, film akcji. Świetna gra aktorska, wciągający scenariusz i to co mnie urzekło - brak hamerykańskich upiększaczy w stylu "wszyscy wstali, bili brawo", a także głupich, kompletnie nie pasujących zabawnych tekstów (ledwie raz kącik ust się mógł podnieść, ale pasowało to do konwencji filmu). Widać, że Holoubek wiedział co i jak chce pokazać. Mocna produkcja, z małych minusów, czasem mogły być nieco lepiej opisane przeskoki między latami. Śmiało daję 8/10, przyznam, że wyżej opisanego Teneta zbyt wysoko oceniłem, lepiej by pasowało 6, albo 5, a nie 7. Polecam.
                  ​​​​​​
                  Mioduski won
                  Zamieszczone przez Mioduch na dwa dni przed ostatnią kolejką Ekstraklasy, po najgorszej grupie mistrzowskiej w naszym wykonaniu od wejścia w życie ESA37
                  Niezdobycie mistrzostwa powoduje, że musimy walczyć w kwalifikacjach Ligi Europy, a nie Ligi Mistrzów i to wszystko. Zawodnicy dodatkowo nie dostaną bonusu za mistrzostwo. [...] Różnica we wpływach dla Legii od Ekstraklasy za zajęcie pierwszego lub drugiego miejsca w tabeli to maksymalnie około 1,5 mln złotych. Paradoksalnie może być tak, że klubowa księgowa wicemistrzostwo kraju uzna za sytuację finansowo korzystniejszą

Komentarz

• Zamieszczone przez Darex13 Zobacz posta
                    25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy - nie widziałem zwiastunów, nie interesowałem się ocenami, miernym tytułem, czy tym kto gra i kto reżyseruje. Totalne zaskoczenie, najlepszy tegoroczny, polski film obok "jak zostałem gangsterem", a do tego z trudniejszego gatunku filmowego, niż polska klasyka 21 wieku, czyt. komedia romantyczna, film akcji. Świetna gra aktorska, wciągający scenariusz i to co mnie urzekło - brak hamerykańskich upiększaczy w stylu "wszyscy wstali, bili brawo", a także głupich, kompletnie nie pasujących zabawnych tekstów (ledwie raz kącik ust się mógł podnieść, ale pasowało to do konwencji filmu). Widać, że Holoubek wiedział co i jak chce pokazać. Mocna produkcja, z małych minusów, czasem mogły być nieco lepiej opisane przeskoki między latami. Śmiało daję 8/10, przyznam, że wyżej opisanego Teneta zbyt wysoko oceniłem, lepiej by pasowało 6, albo 5, a nie 7. Polecam.
                    ​​​​​​
                    Podpisuję się zdecydowanie. Kawał mocnego kina i cisza na sali (była pełna jak na pandemiczne obostrzenia) po zakończeniu. Ode mnie nawet 9/10.

Pętli nie komentuję. Typowy Vegeta, ciągle ten sam.
                    "Bo dla Nas to jest coś więcej niż tylko MECZ.."

Komentarz

• Zamieszczone przez Jaszcz Zobacz posta

Podpisuję się zdecydowanie. Kawał mocnego kina i cisza na sali (była pełna jak na pandemiczne obostrzenia) po zakończeniu. Ode mnie nawet 9/10.

Pętli nie komentuję. Typowy Vegeta, ciągle ten sam.
                      Właśnie się wahałem, 8 czy 9. Cisza także u mnie była jak makiem zasiał, ostatni raz tak było po Wołyniu. Na vege z zasady nie chodzę (poza jednym wyjątkiem), a jego najnowsze dzieło jest jechane nawet przez osoby, co zazwyczaj w miarę pozytywnie się wypowiadały o jego filmach
                      Mioduski won

Komentarz

• https://www.cgm.pl/news/film-z-polsk...-trafi-do-kin/

"Film z polskimi raperami nie trafi do kin
                        Reżyser tłumaczy, dlaczego zdecydował się na taki krok."

"Asymetria" w PPV...

Komentarz

• Nie wiem jak to nazwać, taki thiller leśny. Prawie do końca rozkmina.

https://www.filmweb.pl/film/The+Silencing-2020-808321

Komentarz

• Morderstwo po amerykańsku - zwyczajna rodzina - dokument opowiadający o zaginięciu Shanann Watts i jej dzieci.
                            Zaciskają się pięści.
                            04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Komentarz

• Nie wiem czy już było (bo to 2019) - For Sama. Dokument kręcony zasadniczo amatorsko przez kobietę z Aleppo. Bardzo polecam, do oglądania raczej bez dzieci.
                              https://www.filmweb.pl/film/Dla+Samy-2019-829459

PS. "Banksterzy" współfinansowani przez kancelarię specjalizującą się we frankowiczach (czekam na "Franksterów" finansowanych przez banki - będzie idealny odnośnik do porównania "obiektywności"). Po przeczytaniu kilku recenzji - naciąganie jednych, a pomijanie innych faktów plus niezrozumienie zasad ekonomii/działania systemu bankowego. Szkoda, że PISF dokłada się do takich produkcji.
                              Ostatnio edytowany przez krzysiek1916; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Zamieszczone przez krzysiek1916 Zobacz posta

PS. "Banksterzy" współfinansowani przez kancelarię specjalizującą się we frankowiczach (czekam na "Franksterów" finansowanych przez banki - będzie idealny odnośnik do porównania "obiektywności"). Po przeczytaniu kilku recenzji - naciąganie jednych, a pomijanie innych faktów plus niezrozumienie zasad ekonomii/działania systemu bankowego. Szkoda, że PISF dokłada się do takich produkcji.
                                - tytuł
                                - plakat
                                - karolak
                                - zwiastun
                                - hasło "film którego boją się banki"

Przecież nie licząc Frycza, to zapewne ten film będzie tragiczny od początku do końca. Byłem pewien, że to kolejne dzieło vegi, czy innego smażowskiego, a tu taki psikus.
                                Mioduski won

Komentarz

Pracuję...
                                X