Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Filmy godne polecenia albo i nie

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• To poproszę o wrażenia po projekcji.
    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
      Nie wiem, info z internetowej gazietki; myślałem, że może tylko ja nie kojarzę żadnego z tych arcydzieł
      Polecam Klan. Tylko trochę długi i trzeba się skupić bo sporo wątków świetna rola Piotrka Swenda
      349meczów*
      71 goli*
      58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Ja z kolei oglądałem "Gita". Jakiegoś szału nie ma, ale tragedii również. Pokolenie lat 60-70 obejrzy z zainteresowaniem.
        "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
        Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
        Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
        Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
        "
        Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Czy to jakies filmy klasy Z ?
          Jesli ktoś lubi, to moze najgorszy film wszechświatów Twisted Pair.
          Ciężko przetrawic trailer, a co dopiero całość:
          https://www.youtube.com/watch?v=S2Bf...ture=emb_title
          04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Komentarz

• Obejrzane

Legenda o Świętym Pijaku - to mocno humanistyczna przypowieść o próbach, błędach, słabościach, pokusach, jeszcze raz o próbach, dobroci, namiętnościach, nadziei, jeszcze raz słabościach itp. Film bardzo niedzisiejszy. Lekko podana ciężka treść, ale też sporo optymizmu. Jeżeli ktoś lubi takie rzeczy to polecam. Jeżeli ktoś lubi Hauera, tak jak ja, to też polecam - możecie go nie poznać. U mnie odbiór pozytywny 7/10.

Z ostanio widzianych:

Hejter- pomysł bardzo dobry- pokazanie konfliktu między dwiema stronami społecznego sporu, który obserwujemy na co dzień (ok, ostatnio mniej), i tego jak ma/może się odnaleźć w nim ambitna, zdolna, ale niespokojna i nie pewna siebie jednostka. Wykonanie niestety spi#rdolone, tak, że nie wiem czy da się bardziej. Postacie bez głębi, motywacje puste, zbudowane na sloganach, dialogi oczywiste. Kwestie stanowiące oś konfliktu ośmieszone, zmarginalizowane albo pominięte, sprowadzone do nieumiejętności jedzenia krewetek. Na plus na pewno pokazanie łatwości, z jaką można manipulować grupami społecznymi (tak, nami też), i to, kto na tym korzysta oraz rola głównego bohatera. 3/10 Bo potencjał był ugromny, a film okazał się męczący, wręcz infantylny, dziwią mnie orgazmy niektórych krytyków.

Jojo Rabit- poczucie humoru, takie jak w tym filmie najbardziej do mnie trafia. Ubawiłem się. Nie każdemu wszystko może tu pasować, ale dla mnie rewelacja. 8/10

Le Mans '66 - typowe amerykańskie filmidło, żeby pograć trochę na emocjach, spędzić miło czas i na konieć lepiej się poczuć. Dobrze zrobione. Bale rewelacyjny jak zawsze. Niby na faktach, ale później doczytałem, że sporo rzeczy się nie zgadza. 7/10

Komentarz

• Zamieszczone przez Jaco Zobacz posta
              Ja z kolei oglądałem "Gita". Jakiegoś szału nie ma, ale tragedii również. Pokolenie lat 60-70 obejrzy z zainteresowaniem.
              Polecam ten film, jak dla mnie mocniejszy od Symetrii

Komentarz

• Fatamorgana - film reżysera Contratiempo, czy El Cuerpo. Niestety, ale słabizna.

Doktor Sen - na podstawie powieści Stephena Kinga, oglądało się dobrze, pomimo kilku wątków różniących się z książką.
                04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Komentarz

• Jeśli ktoś jarał się Gomorrą to powinien obejrzeć Nieśmiertelnego. Dla mnie bomba chociaż nie mogłem się przyzwyczaić, że to tylko 2h film.
                  Zastanawiałem, czy Marco D'Amore sobie poradzi z reżyserką ale dał radę.
                  Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• Można gdzieś obejrzeć z lektorem lub napisami w normalnej jakości ?
                    bałagan i porządek to tylko liczby...

Komentarz

• Na torrentach znajdziesz, z napisami.
                      Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• Przeglądam temat i nie widzę. Warto zobaczyć Ultras czy szkoda czasu raczej? Podobno mizeria.
                        Jesteście smutni, polowanie nie wyszło, zające przed wami pouciekały!

Komentarz

• Zamieszczone przez meraś Zobacz posta
                          Można gdzieś obejrzeć z lektorem lub napisami w normalnej jakości ?
                          Są w sieci wersje z napisami w bardzo dobrej jakości bluray

Komentarz

• Zamieszczone przez Yanks Zobacz posta
                            Przeglądam temat i nie widzę. Warto zobaczyć Ultras czy szkoda czasu raczej? Podobno mizeria.
                            Co kto lubi, ja obejrzałem i nie załuję czasu ale za wiele akcji stadionowych tam sie nie zobaczy, taka historyjka do obejrzenia

Komentarz

• Zamieszczone przez meraś Zobacz posta
                              Można gdzieś obejrzeć z lektorem lub napisami w normalnej jakości ?
                              Na warezach też jest w HD.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Varsovia - Semper Invicta, Semper Heroica.

Komentarz

• Lektora na tą chwilę jeszcze brak, reszta dostępna

Komentarz

Pracuję...
                                X