Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Filmy godne polecenia albo i nie

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Poroceder strasznie chujowy, scena z lizaniem koki z sedesu w puszcze to wisieńka na torcie.
    bałagan i porządek to tylko liczby...

Komentarz

• Gdyby nie scena z urodziwą panią w warkoczykach to stracone dwie godziny osobiscie polecam poświęcić ten czas na posłuchanie twórczości Chady

Komentarz

• Zamieszczone przez meraś Zobacz posta
        Poroceder strasznie chujowy, scena z lizaniem koki z sedesu w puszcze to wisieńka na torcie.
        Zobaczyłem, choć twórczość i życiorys Chady jest mi całkowicie obca. Jesli miałbym sie do czegoś przyczepić, to film raczej skupił się na jego życiu prywatnym, a mniej na samej twórczości. Na ile wydarzenia zostały oparte na faktach nie wiem, musiałby sie wypowiedziec ktoś, kto jest w temacie.
        Sam film oglądało mi się dobrze, choć samo zakonczenie filmu sugeruje, że do śmierci Chady przyczynil się półświatek. To zdaję sie przekłamanie.
        04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Komentarz

• Jak coś świeże nowości z kina na VOD i nie tylko.. - Sala Samobójców Hejter. - swoją drogą niezły, dający do myślenia ale dla mnie trochę za nudny. 6-/10. Od dziś na Netflix - W nocy dziś nie zaśnie nikt Pierwszy Polski horrorek.
          "Bo dla Nas to jest coś więcej niż tylko MECZ.."

Komentarz

• Oglądałem kilka dni temu i zapomniałem napisać. Tym co nie widzieli, polecam film Contagion - epidemia strachu. Ilość podobieństw do obecnej epidemii całkiem spora.
            Mioduski won
            Zamieszczone przez Mioduch na dwa dni przed ostatnią kolejką Ekstraklasy, po najgorszej grupie mistrzowskiej w naszym wykonaniu od wejścia w życie ESA37
            Niezdobycie mistrzostwa powoduje, że musimy walczyć w kwalifikacjach Ligi Europy, a nie Ligi Mistrzów i to wszystko. Zawodnicy dodatkowo nie dostaną bonusu za mistrzostwo. [...] Różnica we wpływach dla Legii od Ekstraklasy za zajęcie pierwszego lub drugiego miejsca w tabeli to maksymalnie około 1,5 mln złotych. Paradoksalnie może być tak, że klubowa księgowa wicemistrzostwo kraju uzna za sytuację finansowo korzystniejszą

Komentarz

• Zamieszczone przez Jaszcz Zobacz posta
              Jak coś świeże nowości z kina na VOD i nie tylko.. - Sala Samobójców Hejter. - swoją drogą niezły, dający do myślenia ale dla mnie trochę za nudny. 6-/10. Od dziś na Netflix - W nocy dziś nie zaśnie nikt Pierwszy Polski horrorek.
              Z trudem przeszedłem ten horrorek. Szczerze, max 3/10.Obiektywizm może być słaby gdyż nie trawię Wieniawy.

Wysłane z mojego POT-LX1 przy użyciu Tapatalka

Komentarz

• Zamieszczone przez Wojeek Zobacz posta
                Z trudem przeszedłem ten horrorek. Szczerze, max 3/10.Obiektywizm może być słaby gdyż nie trawię Wieniawy.

Wysłane z mojego POT-LX1 przy użyciu Tapatalka
                Też za nią nie przepadam dla mnie na zachętę 5/10 za odwagę głównie, że ktoś próbuje wprowadzić na Polski ekran coś innego niż durne komedie z karolakiem lewakiem. A tak to typowy cienki slasher zerżnięty z innych filmów
                "Bo dla Nas to jest coś więcej niż tylko MECZ.."

Komentarz

• Zamieszczone przez Jaszcz Zobacz posta
                  Też za nią nie przepadam dla mnie na zachętę 5/10 za odwagę głównie, że ktoś próbuje wprowadzić na Polski ekran coś innego niż durne komedie z karolakiem lewakiem. A tak to typowy cienki slasher zerżnięty z innych filmów
                  Taka kopia "Wzgórza maja oczy", ja bym dał 6/10.
                  04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Komentarz

• Dystrybutor "Kino Świat" udostępnił na YT swoje filmy. Czy coś z tej listy jest warte uwagi? (oczywiście poza "Sexy myjnia w bikini" )

Udostępnione produkcje to w większości przypadków filmy zagraniczne, które nie pojawiły się na ekranach kinowych w Polsce, ale wśród nich znajdą się również polskie komedie. Poza filmami dystrybutor zdecydował się dołączyć do biblioteki dwa seriale: „Bitwa o ciężką wodę” oraz „Taxi Brooklyn”. Fani kinematografii powinni co jakiś czas sprawdzać zasoby Kino Świat, gdyż nowe produkcje są udostępniane regularnie.
                    Lista udostępnionych filmów:

Szach-mat
                    Redystrybutorzy
                    Gniew żywych trupów
                    Niebo na ziemi
                    Małe stłuczki
                    Odwet za Jolly
                    Kod zniewolenia
                    Tapioka
                    Jake i kobiety
                    Ponad odkupieniem
                    Zabójcza plaża
                    Miłość w chmurach
                    Legenda o świętym pijaku
                    Psi muszkieterowie ratują Święta
                    Zagłodzeni
                    Git
                    Sexy-myjnia w bikini
                    Przypis
                    Przekleństwo Jeremy'ego
                    Klan
                    Dwoje nie do pary
                    Dzieci księdza
                    Pamiętasz mnie?
                    Piotrek trzynastego
                    Piotrek trzynastego 2
                    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
                    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Co to ***** jest ?
                      Lieber tot als rot!!

Komentarz

• Nie wiem, info z internetowej gazietki; myślałem, że może tylko ja nie kojarzę żadnego z tych arcydzieł

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno

Komentarz

• Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
                          Dystrybutor "Kino Świat" udostępnił na YT swoje filmy. Czy coś z tej listy jest warte uwagi? (oczywiście poza "Sexy myjnia w bikini" )
                          Kolega mówił że widział ten o myjni i podobno super
                          ...Trzech setek armat ryczy kanonada,
                          Zda się pod trupem ziemia się rozpęknie, —
                          O dziecko polskie, za Twojego dziada,
                          Który tam zginął, niech Twe serce klęknie,
                          O dziecko polskie, święć się krwi szkarłatem
                          I wołaj: Wolność! I bij w kratę lochów,
                          Bo jeśli Bóg jest nad tym podłym światem,
                          Toś ty zbawione przez Wolę i Grochów...

Komentarz

• Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
                            Dystrybutor "Kino Świat" udostępnił na YT swoje filmy. Czy coś z tej listy jest warte uwagi? (oczywiście poza "Sexy myjnia w bikini" )
                            https://www.filmweb.pl/film/Legenda+...jaku-1988-7060

Chyba tylko to może być godne uwagi. Jak ktoś lubi cięższe klimaty oczywiście.

Komentarz

• Wygląda ciekawie; dzięki.

Komentarz

• Właśnie odpalam, więc wzajemnie.

Komentarz

Pracuję...
                                X