Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Filmy godne polecenia albo i nie

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Lost survivor - ocalony. Misja na terenie islamskich terrorystów.

Komentarz

• Wróciłem z Jak Zostałem Gangsterem. Powiem Wam, że kawał dobrego kina. Naprawdę dobrze się to oglądało. Vega zjedzony i wysrany. Kawulski rób tak dalej. Ode mnie 8/10.

+ za Legijny akcent[emoji846]

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka
      "Bo dla Nas to jest coś więcej niż tylko MECZ.."

Komentarz

• Dołączam się do pozytywnych recenzji "Jak zostałem gangsterem". Po obejrzeniu przez niektórych moim zdaniem niesłusznie niedocenianego "Underdoga", stwierdziłem, że warto iść na kolejny film tego reżysera.

Komentarz

• Terminator Dark Fate - omijać szerokim łukiem

Komentarz

• Zamieszczone przez Dolu Zobacz posta
            Terminator Dark Fate - omijać szerokim łukiem
            Podbijam. Dekompozycja klasyki i gender srender jak nowe star warsy.
            Za kibicowski trud, za święte barwy Twe...

Komentarz

• Podbijam, Ktoś coś moze gdzies znalazł L’immortale? Zeby to w PL obejrzeć

Komentarz

• Trzeba poczekać, przecież to dopiero w grudniu weszło do kin.
                Premiera na Blue-Ray we Włoszech jest 19.03.
                Na razie latają po necie jakieś wersje CAM, ale raz że jakość jest tragiczna, a dwa - nie ma napisów.
                Varsovia - Semper Invicta, Semper Heroica.

Komentarz

• "Psy 3. W imię zasad."

Na pewno lepsze kino, niż wysrywy autorstwa Vegi. Ciężko oceniać mając w pamięci kultowe poprzednie części powstające niemal ćwierć wieku temu, ale moim zdaniem nie ma tragedii i (niestety) rewelacji też nie. Osobiście inaczej poprowadziłbym fabułę, bo w pewnym momencie Pasikowski chyba nieco przesadził, co skutkuje kilkoma bezsensownymi scenami (np. strzelanina w starych zakładach kolejowych). Z mojej strony 6,5-7/10.

Komentarz

• Zamieszczone przez klinton Zobacz posta
                    "Psy 3. W imię zasad."

Na pewno lepsze kino, niż wysrywy autorstwa Vegi. Ciężko oceniać mając w pamięci kultowe poprzednie części powstające niemal ćwierć wieku temu, ale moim zdaniem nie ma tragedii i (niestety) rewelacji też nie. Osobiście inaczej poprowadziłbym fabułę, bo w pewnym momencie Pasikowski chyba nieco przesadził, co skutkuje kilkoma bezsensownymi scenami (np. strzelanina w starych zakładach kolejowych). Z mojej strony 6,5-7/10.
                    Z tymi zakladami kolejowymi to w sumie troche taka kopia w stylu kina Patryka Vegi.
                    Natomiast jeżeli chodzi o moje odczucia to film dal rade. Owszem wiele mu brakuje do I czy II czesci no ale nie kazdy jest Coppola zeby zrobil kontynuacje filmu który będzie tak samo mocny jak pierwsza część.
                    Natomiast jak dla mnie to milo było zobaczyc po 25 latach stare mordki jak Wolf, Major Stopczyk czy pierwsza kobiete Franza.
                    Gra aktorska również na dobrym poziomie a nawet sama gra Fabijanskiego nie była taka zla (jak np.w filmach Vegi). Do tego muzyka, wspomnienia bohaterow z poprzednich czesci czy tzw "Easter Egga" w postaci chocby samochodu z zakladow w Eisenach (nawet kolor i blachy sie zgadzaja).
                    Co do samego zakonczenia to idealnie zamyka cala historie Psow Pasikowskiego i mam nadzieje ze Pan rezyser nie wpadnie na pomysl robienia dalszych czesci jak to jest np u Vegi i jego bajkowym Pitbullu.

Jak dla mnie 8/10

Zamieszczone przez Tomi Zobacz posta
                    Na razie latają po necie jakieś wersje CAM, ale raz że jakość jest tragiczna, a dwa - nie ma napisów.
                    Ostatnio byl na YT La Immortale pod haslem "Gomorra Movie". Obejrzalem go do konca (chociaz jakosc filmu byla kiepska a Wloski znam tylko z opakowan makaronu) i jezeli producent Gomorry zaakceptuje owy film jako spinn-off serialu to zapowiada sie ciekawie kolejny sezon Gomorry.
                    Ostatnio edytowany przez 19Christoph16; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• A mnie się w ogóle nie podobało.

Nie powinien tego ruszać a jak już chciał to powinien się wspiąć na wyżyny możliwości zamiast robić byle co, z tandetną i bzdurną fabułą.
                      Potrzeba ściągnięcia ludzi do kin spowodowała, że poszedł tak na skróty, że całkowicie zawalił klimat sprzed lat. Stworzył z tego jakiś komediodramat przesiąknięty nawiązaniami do poprzednich części, które miały przypudrować wspomnianą wyżej - tragiczną fabułę. Doceniam odniesienia i lubię to w kontynuacjach, ale w znacznie bardziej subtelny sposób - tutaj to nie wyszło.

Rozumiem, że to 25 lat później, ale całkowicie zmienił bohaterów, ani Bogusław ani Cezary nie grali jak wtedy - te postacie to były ich marne podróbki. Bogusław, dzięki temu, że zwykł grywać podobne role (obydwie części "Psów", "Kroll") wykreował swój styl, który zdawał się wychodzić mu naturalnie. W tym filmie miałem wrażenie, że to co dawniej mu "szło", było wymuszone.

Na plus muzyka - jak zwykle Kanada. Reszta bardzo słabo i tego niestety się spodziewałem.
                      Narkotyki i Spirytus

Komentarz

• Film daje radę miło było spotkać postacie sprzed kilkudziesięciu lat bardzo dobra muzyka może za mało Wolfa było? Starannie dobrana obsada jak Dorociński i oczywiście Franz i Waldek NOWY.
                        Mioduski ,Vukovic OUT !

Komentarz

• Polecam. Dobre kino, film zmontowany w jednym ujęciu.

Komentarz

• Zamieszczone przez Ivan Drugi Zobacz posta
                            Polecam. Dobre kino, film zmontowany w jednym ujęciu.
                            Przyłączam się, bardzo dobre kino. Doskonale się to ogląda.

Komentarz

• Na noże

Słynny autor powieści kryminalnych Harlan Trombley zostaje znaleziony martwy w swej posiadłości dzień po 85-tych urodzinach. Śledztwo prowadzi równie elegancki, co dociekliwy detektyw Benoit Blanc. Dzień przed fatalnym zejściem Trombleya w jego posiadłości odbyła się huczna uroczystość z udziałem jego dość szczególnej rodziny. Detektyw Blanc podejrzewa wszystkich, łącznie z najbardziej oddaną służącą denata. Z determinacją i wprawą przedziera się przez sieć rodzinnych zależności, zawiści, wzajemnych oskarżeń i finansowych oczekiwań. Motyw ma tu każdy, jak to w rodzinie. Okazji podczas urodzin seniora rodu również nie brakowało nikomu, ale sprawca może być tylko jeden. Zamknięci w luksusowej posiadłości, poddani nieszablonowym metodom śledczym Blanca, "bliscy" Trombleya zmuszeni są do podjęcia morderczej gry, której wynik do ostatniej chwili pozostanie zagadką.
                              Historia w stylu Agaty Christie, opowiedziana w nowoczesny sposób, ze sporą dawką niegłupiego humoru. Jak ktoś ma ochotę na relaksujący, ale nie odmóżdżający seans, to polecam (szczególnie miłośnikom klasycznych kryminałów).
                              Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
                              St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• 1917 - trochę połączenie Szeregowca Ryana i Zjawy z DiCaprio. Dobry bardziej ze względu na wykonianie niż treść. Czas leci szybko, ale ja też szybko o tym filmie zapomnę. 7/10

Komentarz

Pracuję...
                                X