Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Filmy godne polecenia albo i nie

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• No i "Django" wymiata ale to nie horrory.

Komentarz

• "Gangster" "Lawless" również godny obejrzenia.

Komentarz

• Zamieszczone przez Kostek27 Zobacz posta
        "Gangster" "Lawless" również godny obejrzenia.
        Tu się jeszcze wpisz

http://forum.legionisci.com/showthread.php?t=8076

Komentarz

• Dwa kolejne filmy z D. Washingtonem za mną, oba bardzo udane i bardzo głośne (przez co powszechnie znane), więc ogranicze się do not:

Człowiek w ogniu- 9/10

Lot- 8,5/10

Szczerze polecam.
          Taki miał dziwny charakter. Tylko raz w życiu sypnął i to był ostatni raz. Starsza siostra uderzyła go w złości, więc pobiegł na skargę do rodziców. Ojciec najpierw zrugał siostrę i dał jej klapsa, a potem jego przełożył przez kolano i waląc w tyłek wymawiał słowa powoli, jedno przy każdym uderzeniu:
          - Kablowanie to charakter, więc ja zamierzam połamiać ci ten charakter! Możesz pracować kiedyś jako alfons, ale nie pozwolę, żebyś miał charakter dziwki!
          Zapamiętał.

Waldemar Łysiak, "Najlepszy".

Komentarz

• Zamieszczone przez Kostek27 Zobacz posta
            No i "Django" wymiata ale to nie horrory.
            Polecam Django. Dawno żaden film mnie tak nie wkręcił.

Komentarz

• Following, The - jakimś cudem udało mi sie przejśc przez ten serial do samego konca pierwszego sezonu.
              Poczatek zapowiadał sie nieźle, znane twarze, dobra fabuła, ale nie zliczona ilośc debilzmu, jaka sie w niej znalazła popsuła go.
              Dlaczego dostał zamówienie na 2 sezon nie mam pojęcia, z reguły koncze to co zacząłem i nie czekam z niecierpliowscią na kontynuacje.
              04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Komentarz

• Hellfjord to 7 odcinkowy norweski mini serial. Obejrzałem ze względu na informacje, że Showtime przygotuje wersję tego serialu dla amerykańskiego widza. Główny bohater to nieogarnięty policjant, który zostaje za karę zesłany na prowincję po tym jak na oczach setek osób zabił konia. Ogólnie jest to czarna komedia, momentami nawet śmieszna. Na minus za dużo obrzydliwości, chociaż założenie było chyba takie, żeby pokazać, że w tej miejscowości Hellfjord mieszkają tylko dziwni i obrzydliwi ludzie. Ciekaw jestem wersji amerykańskiej.

Bates motel - nie będę spoilerował, napiszę tylko, że moim zdaniem bardzo dobry serial a wątki poboczne lepsze niż główny.
                "Warszawo dumna, Warszawo wielka to na twoich murach jest ...

http://www.youtube.com/watch?v=Z2i7bR-lNaY

Komentarz

• "Nieobliczalni" raczej średniawka.
                  Piłka Nożna dla Bandytów !

Komentarz

• Zamieszczone przez Szawar Zobacz posta

Following, The - jakimś cudem udało mi sie przejśc przez ten serial do samego konca pierwszego sezonu.
                    Poczatek zapowiadał sie nieźle, znane twarze, dobra fabuła, ale nie zliczona ilośc debilzmu, jaka sie w niej znalazła popsuła go.
                    Dlaczego dostał zamówienie na 2 sezon nie mam pojęcia, z reguły koncze to co zacząłem i nie czekam z niecierpliowscią na kontynuacje.
                    Z tego co pamiętam to info że będzie 2 sezon padło koło 4 odcinka kiedy ten serial jeszcze dawał radę. Też oglądałem go "z przyzwyczajenia" chociaż przedostatni odcinek dostał ode mnie 10/10 Wszystkim podobał się finał a dla mnie był zbyt przewidywalny.

Komentarz

• Zamieszczone przez lukasz_l

Polecam też z gatunku brytyjska patologia "Ill Manors" (2012). Muzyka: Plan B. Polecicie coś innego z tego gatunku (niektóre już się przewijały w tym temacie, ale np. ten "Ill Manors" odkryłem niedawno...)?
                      Kapitalny film!! Historia trudnej,patologicznej młodzieży opowiedziana w nietuzinkowy sposób. 9/10
                      Pijemy dalej, czy wymiękasz i robisz przysiad?

Komentarz

• Spring Breakers

Jeżeli chcecie wybrac się na ten film do kina lub obejrzec go w necie to przestrzegam przed gównianą produkcją tego "wielkiego, amerykańskiego hitu". Takiej szmiry jeszcze nigdy w życiu nie widziałem. Fabuła beznadziejna, akcja tak samo. Jedyne co się może podobac to fajne laski, ale nie po tym powinno się oceniac film. Szkoda słów na takie produkcje. 2/10

Komentarz

• bankowo ktoś już o tym filmie wpominał

niezły poryciuch , i na pewno nie dla wszystkich , dlatego też warto polecic

Komentarz

• dla śledzących Hannibala - 4 odcinek, który nie został wyemitowany w USA jest dostepny na stronie AXN
                            http://www.axn.pl/video/seriale/coll...l/hannibal-104

Komentarz

• Zamieszczone przez voytek Zobacz posta
                              Z czystym sumieniem polecam! Wybitny nie jest, ale ludzki i wzruszający.

Widzę, że właśnie leci w TV.

Edit: na zachętę dodałem trailer
                              A cos innego o obozach koncentracyjnych?

Lubisz pie.dolic? Pie.dol ITI.

Komentarz

• "Pamięć obozów" - mocny, bardzo mocny dokument, a nie łzawe bujdy o jakimś niemieckim dziecku
                                raz!! dwa!! raz, dwa, trzy!! pięć, sześć, siedem, osiem!!
                                ------------------------
                                Sportowy serwis, sportowy portal

Komentarz

Pracuję...
                                X