Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Filmy godne polecenia albo i nie

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Sharn
    Shaolin soccer to jest masakrycznie dobry film!
    Może dla Ciebie. Dla mnie beznadzieja

Komentarz

• Zamieszczone przez BCM
      Własnie obejrzałem 22, ostatni odcinek pierwszej serii Prison Break'a (Skazany na śmierć).
      Chyba nie znam bardziej wciągającego serialu. Gdyby ktoś miał czas to da się go obejrzeć za jednym podejściem.

Po tym poście i namowom znajomego zainteresowałem się tym bardziej.
      Efekt? Właśnie skończyłem I sezon i dzisiaj biorę się za kolejny.

REWELACJA!

Z czystym sumieniem:
      10/10

Kapitanos:
      SS ma prawo Ci się nie podobać, bo to powiedzmy specyficzny humor, a takowy jednym się podoba a innym nie (vide Monthy Pyton, Jaś Fasola, Hi-way itd. itp).
      Legia Varsovia - semper invicta...

Urodzić się białym to duma i zaszczyt...

Komentarz

• Zamieszczone przez Sharn
        Zamieszczone przez BCM
        Własnie obejrzałem 22, ostatni odcinek pierwszej serii Prison Break'a (Skazany na śmierć).
        Chyba nie znam bardziej wciągającego serialu. Gdyby ktoś miał czas to da się go obejrzeć za jednym podejściem.

Po tym poście i namowom znajomego zainteresowałem się tym bardziej.
        Efekt? Właśnie skończyłem I sezon i dzisiaj biorę się za kolejny.

REWELACJA!

Z czystym sumieniem:
        10/10

Obrazek

Kapitanos:
        SS ma prawo Ci się nie podobać, bo to powiedzmy specyficzny humor, a takowy jednym się podoba a innym nie (vide Monthy Pyton, Jaś Fasola, Hi-way itd. itp).
        2 serii jest jak narazie 17 odc.

Komentarz

• Wiem. I właśnie za nie się biorę dzisiaj.
          Legia Varsovia - semper invicta...

Urodzić się białym to duma i zaszczyt...

Komentarz

• Swiadek koronny

Nie polecam
            Zdecydowanie przereklamowany film, jak dla mnie momentami nudny poprostu.
            Ciesze sie ze obejrzalem ten film w domu a nie w kinie, przynajmniej nie stracilem paru groszy
            Ocena 3/10.

Idiocracy

Przeciętniak nad przeciętniaki, szeregowy Joe Bowers i prostytutka Rita stają się szczurami doświadczalnymi eksperymentu wojskowego wskutek czego zostają poddani hibernacji. Z założenia hibernacja miała trwać rok, jednak wskutek wielu czynników Joe i Rita zasypiają na 500 lat. Budzą się po wielkiej lawinie śmieci w 2505 roku i odkrywają że są najmądrzejszymi istotami na Ziemi.

Straszne badziwie, zdecydowanie unikac.

1/10
            "Jednym z takich miejsc w których warto być to Warszawa, żeby to czuć trzeba tu życ"

Komentarz

• Polecam:

Bunkier 8

Czwórka nastolatków urywa się ze szkolnej wycieczki, by w starym schronie z czasów drugiej wojny urządzić sobie szaloną imprezę. 18 dni później jedna z nich, Liz wynurza się z opuszczonego bunkra. Jest przerażona, wycieńczona i sama. Jak skończyła się zabawa? Co się naprawdę wydarzyło? Oparta na powieści Guya Burta opowieść o obsesyjnej miłości i mrocznych tajemnicach ludzkiej psychiki.

Siódma pieczęć 7

Metaforyczna opowieść powracającym z wyprawy krzyżowej rycerzu, który staje do szachowego pojedynku ze Śmiercią. Stawką w grze jest życie rycerza. Jeden z najwybitniejszych filmów w historii kina mocno osadzony w poetyce średniowiecznej.
              Inne ostatnio obejrzane:

Źródło 4

Zdecydowanie poniżej oczekiwań, film ambitny ale wg mnie nieudany.

28 dni później 7

Dla wielbiciele żywych trupów.

Bunkier SS 5.5

Stalingrad 6

Norbit 4

Komentarz

• Polecam zajebisty film

Komentarz

• Pariah lub Parias... zależy gdzie się czyta film baardzo brutalny opowiada o grupie nazistów w USA- sceny makabryczne! w pewnym stopniu popiera a jednocześnie krytykuje skinów... film watro obejżeć ze względu na to że możemy się dowiedzieć o fanatyźmie skinów i o sposobie ich rozumowania na 100% od 18 lat ponieważ film zawiera sceny gwałtu i innych makabrycznych i zwierzęcych zachowań polecam dla ludzi którzy interesują się różnymi tematykami nie dla wszystkich.... fanów kina :/

Komentarz

• Fragile - akcja filmu rozgrywa sie w szpitalu, który skrywa w sobie pewną tajemnicę. Dosc nudnawy i malo straszny horror z Calistą Flockhart ( Ally McBeal) w roli gównej.

Turistas - grupa młodych ludzi wybiera sie na wakacje do Brazylii, na miejscu okazuje sie ze zamiast relaksu, bedą musieli walczyc o zycie. Dobry horror polecam, premiera pod koniec marca.

Candyman - podobno kultowy horror, dla mnie straszne rozczarowanie.
                    04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Komentarz

• Świadek koronny - zieeeew. Kolejny przykład na to, że polacy nie potrafia robić filmów sensacyjnych. 5/10
                      Pierdolę to ! Do niczego się nie zmuszam ,chcę to się wybijam - nie chcę no to się nie ruszam !
                      Grupa Trzymająca Wagę - Dzieki nam monopolowe nie martwią się o plajtę !!!

Komentarz

• Infiltracje widzialem, w koncu.
                        8+/10, zajebiste kino!

maly minus za troche zbyt przekombinowane zakonczenie

Zamieszczone przez Szczepan
                        obejrzyj orginal sto razy lepszy!!
                        masz jakiegos linka?
                        nie za bardzo wiem o ktory film chodzi...

Komentarz

• Babel- dobry film, bardzo ciekawie nakrecony. Jedyna wada jest troche tendencyjne zakonczenie. Ogolnie polecam
                          "Szalikowcy, pseudokibice, kibole. Albo zadymiarze, ultrasi, hoolsi. To eufemistyczne określenia bandziorów, którzy terroryzują stadiony, biją się z policją, wychodzą na ulice. Mafia stadionowych terrorystów rozlała się na całą Polskę"

Komentarz

• Zamieszczone przez daimos
                            nie za bardzo wiem o ktory film chodzi...

To się chyba nazywa "Infernal affairs" - kino z Hong Kongu.
                            Pierdolę to ! Do niczego się nie zmuszam ,chcę to się wybijam - nie chcę no to się nie ruszam !
                            Grupa Trzymająca Wagę - Dzieki nam monopolowe nie martwią się o plajtę !!!

Komentarz

• Egzorcyzmy Emilie Rose ---> genialny horror, oparty na faktach.

Komentarz

• Małe dzieci - akcja filmu rozgrywa sie w niewielkim miasteczku, wokół bohaterów, którzy czują sie samotni, nieszczesliwi w swoich związkach. Plus Kate Winslet nominowana do Oscara za swoją rolę. Polecam dobry dramat.

Ostatni król Szkocji - mlody lekarz uczący sie swojego fachu w Szkocji wyrusza do Ugandy by leczyc tamtejszych mieszkanców. Zostaje osobistym medykem prezydenta, pozniej stajac sie jego doradca. Plus rewelacyjny Forest Whitaker w roli dyktatora, za co został nagrodzony jak najbardziej słusznie tegorocznym Oscarem.
                                04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Komentarz

Pracuję...
                                X