Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

CM4 czy CM3

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• CM4 czy CM3

No właśnie jak jest z wami, ja po chwilowej zajawce CM4, przez powolne działanie, mase bugów i w sumie chujowej miodności, właśnie jestem w trakcie instalacji CM01-02 , zassałem z sieci wszystkie dodatki i patche i bede gral w starego - on ma to cos czego juz nie ma CM4.

czyli co nie polecacie CM4?

Komentarz

W sumie CM4 podoba mi się bardzie mimo bugów. Ale na razie przestaęm w to grać, bo właśnie mi podłączyli stałe łącze i śmigam sobie po necie zaniedbując CeeMka. Ale jak wyjdzie spolszczenie to na pewno wrócę to tej gry.

A tak A'propos. Wie ktoś coś o tym spolszczeniu?
      Legia
      wszystko co mamy to te trybuny szare...

Komentarz

Zamieszczone przez szczepan
        czyli co nie polecacie CM4?
        Ja nie, jak dla mnie stracił całkowicie klimat i wogóle jest do dupy, wole CM3.

CM4 mam na dysku ale nawet nie chce mi sie go odpalic i dokonczyc sezon.

Komentarz

Zamieszczone przez zajączek
          W sumie CM4 podoba mi się bardzie mimo bugów. Ale na razie przestaęm w to grać, bo właśnie mi podłączyli stałe łącze i śmigam sobie po necie zaniedbując CeeMka. Ale jak wyjdzie spolszczenie to na pewno wrócę to tej gry.

A tak A'propos. Wie ktoś coś o tym spolszczeniu?

Spolszczenia chyba nie bedzie jest PL wersja w sieci i jak masz stałke to zasysaj.

Ja tam nie gram nartwazie w CM4 mam teraz PL wersje troszke w nia popykałem ale czekam na patcha do niej i zaczne smigac dopiero.
          W angielska grałem i kucze było fajnie ale rzeczywiscie jak narazie to nie to samo co CM3.
          Jednak mimo wszystko juz do 3 nie wracam bo trzeba sie przyzwyczaic do tej 4 i pewnie tez bedzie miodzio a po drugie nowe wersje beda oparte na 4 i znow beda narzekania a tak to juz sie przyzwyczaje.
          Niedowiarki, czcze umysły pełne są obawy,
          że na lewym brzegu Wisły nie ma juz Warszawy.

Że gdzie dawniej stały domy dziś porasta trawa...
          choć nie taka jak przed laty ale jest WARSZAWA

Komentarz

Dla mnie też jakiś ten nowy Ceemek jest dziwny. Co raz jakis błąd ,savy nieraz nie wchodzą . 2001-2002 był dużo ciekawszy ,ale te grafiki meczu...miodzio.

Komentarz

Ogolnie zgadzam się z Maxymem ,miodność kiepska , dużo bugów ...
              jedyny ,OGROMNY plus to opca oglądania meczów 2D , pomysł wyjebisty !

Ja się jeszscze nie poddam i jeszcze będę probowal się wczuwac w klimat czwórki .
              you may try - (L) - but it won't die!
              ITI GO HOME!!!

Komentarz

Ja nawet zbytnio nie moglem poznac CM4, bo komp mi na to nie pozwolil - 1 klatka na 15 sekund Tak wiec pozostaje gra w CM3
                Cyberf@ni Ultras Legia

Komentarz

ja miałem format dysku a że cm4 miałem z neta to pozostało mi granie w cm 01/02 i chyba zaczyna mi się on bardziej odobać niż cm 4 chociaż 2d jest wyjebane w kosmos
                  "Za plecy patrzę non stop, marzę mocno,
                  żeby móc znów się cofnąć na Łazienkowską,
                  w środek meczu, nasze twarze mokną,
                  nieważne, że marznę, daję ponieść się emocjom"

Komentarz

Mnie wkurwia cm4 bo mam za slaby komp na ta gierke. Dlatego narazie wogoel nie gram w cm ho:
                    Legia To MY

Komentarz

Zdecydowanie wolę poprzednią wersję. Nie ma to jak sezon na dobę W nowym nawet połowy nie zrobię.
                      Only You

Komentarz

Zamieszczone przez _Bart
                        Spolszczenia chyba nie bedzie jest PL wersja w sieci i jak masz stałke to zasysaj.
                        A możesz mi podać, jak wiesz pewne żródło, skąd mogę zessać (tzn jakim programen i jak dokładnie się nazywa plik). Bo w sieci jest pełno tego, ale nie chcę ryzykować, że ściągnę coś innego.
                        Legia
                        wszystko co mamy to te trybuny szare...

Komentarz

Zamieszczone przez _Bart
                          A możesz mi podać, jak wiesz pewne żródło, skąd mogę zessać (tzn jakim programen i jak dokładnie się nazywa plik). Bo w sieci jest pełno tego, ale nie chcę ryzykować, że ściągnę coś innego.
                          Polecam DC, hub Bunkier, nick [PL]Luk_as_PSV mam to, jakby co to sie odewij na priva to sie mozemy jakos nawet ustawic i ci powiem, bo sam teraz nie pamietam jak to sie nazywa, ale mam.

Komentarz

Zamieszczone przez _Bart
                            Ja zassałem z Direct Connect nie podam ci dokładnej nazwy pliku bo ja sobie zmieniłem i nie pamietam ale moge Ci powiedziec tyle ze ma on wielkosc mniej niz 300 mb i rozszerzenie .bin. Pozniej myusisz sobie zassac jakis program co odpala obrazy płyt (np deamona) i gra gitarka.
                            Niedowiarki, czcze umysły pełne są obawy,
                            że na lewym brzegu Wisły nie ma juz Warszawy.

Że gdzie dawniej stały domy dziś porasta trawa...
                            choć nie taka jak przed laty ale jest WARSZAWA

Komentarz

Ja chyba również wolę Cm 01/02,on ma jednak pewien niepowtarzalny klimat,ważne jest też to,że szybko mi chodzi Tego na pewno nie mogę powiedzieć o nowym CM.Jest tam masa błędów,które bardzo mnie zniechęcają do gry.Patche ściągały by się bardzo długo,bo mam modem.

PS.Czy wy też po wejściu Legią do Ligi Mistrzów nie otrzymaliście żadnej kasy? 8-
                              Nie mam pomysłu na podpis

Komentarz

Pracuję...
                              X