Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Nowi użytkownicy, przedstawcie się...

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• zawsze się może trafić rykoszet

Komentarz

• Zamieszczone przez Paluch Zobacz posta
      na moj oko to tylko pierwszy strzela do pustej
      A jeśli walił z pozycji spalonej?
      A ja, jeżely Pan pozwoly, z przyjemnością

Komentarz

• pamiętajcie że gol strzelony na wyjeździe liczy się podwójnie

Komentarz

• Zamieszczone przez Achmed Zobacz posta
          Taka zabawa, gdzie się strzela gole na skale masową
          W bramke Legii

w tym sezonie już strzelili 34

E: 36
          Ostatnio edytowany przez Senator; 48283.

Komentarz

• witam

witam ...Wy dla mnie to teraz Polska ...

Komentarz

• Witam wszystkich na tym forum. Nie jestem kibicem choć w latach 70tych jako nastolatka z wypiekami na buzi oglądałam wyczyny mistrzów piłki. Sporo czasu spędzam na czytaniu w necie różnych informacji i jak chyba wielu rodaków, coraz bardziej niecierpliwi mnie masowa dezinformacja. Trafiłam tu do Was i ze zdumieniem zauważyłam, że nie macie chyba w internecie lepszych od siebie. Wspaniałe forum, mnóstwo mądrych (choć często niejednolitych w poglądach - i dobrze ) ludzi, świetna atmosfera, a co najważniejsze bardzo szybka i rzetelna informacja. Stałam się więc Waszym kibicem. Tak więc Kibice i Kibole - macie w Polsce rodzący się fanklub. Mam nadzieję,że przyjmiecie mnie w swoje progi i będę mogła na Waszym forum poczytać i czasem coś (nienamolnie) skomentować lub dodać od siebie. Obiecuję, że nie będę się mądrzyć ani przeszkadzać. Stara wiekiem - ale młoda duchem Częstochowianka.
              PS.Jeśli będę mogła się w czymś wykazać - pomóc, to proszę dawać znać. Jestem dumna z Was jako Polaków. Jesteście obecnie nadzieją dla wielu smutnych, wykluczonych lub zwyczajnie zmęczonych ostatnim 20leciem.
              Lepiej zapalić świeczkę, niż przeklinać ciemność.
              Konfucjusz

Komentarz

• Witamy koleżanki w naszych skromnych, kibolskich progach. Zapraszamy do zabawy.
                "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
                Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
                Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
                Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
                "
                Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Zamieszczone przez LegionistkaRzeszów
                  Szanownego kolegi PZK nie znam wiec trudno bym nazywała Go słoneczkiem chodzi oczywiscie o Słońce - gwiazdę centralną Układu Słonecznego
                  ​Boże Chroń Fanatyków.

Komentarz

• dzięki

Zamieszczone przez Jaco Zobacz posta
                    Witamy koleżanki w naszych skromnych, kibolskich progach. Zapraszamy do zabawy.

dzięki i wielki szacun dla Was ...to rodzinka kibolska się powiększa

Komentarz

• Witam,
                      Z tej strony Mateusz. Mam 20. lat, studiuję dziennikarstwo (o zgrozo!) w Opolu, a pochodzę z Olsztyna.. nie tego na Mazurach, ale tego na Śląsku :P Legii kibicuje od hmmm ponad 10. lat. Poza tym to prowadzę bloga o Legii, na którego przy okazji zapraszam: www.celnystrzal.blogspot.com

Komentarz

• Witam , mam na imię Przemek , 19 lat , mieszkam w Legionowie , kibicuję Legii od kiedy pamiętam ponieważ zaszczepił mi to mój ojciec który również jest zagorzałym kibicem .

Pozdrawiam.
                        Haz.
                        Ostatnio edytowany przez Haz; 49895.
                        Legionowo zawsze za (L) !

Komentarz

• Siemanko jestem Bulion mam 16 lat. Kibicuje Legii od kąd pamiętam... Ponieważ od małego uczono i wychowywano na Legionistę. Na mecze chodzę regularnie od 4 lat.

Komentarz

• Bulion ktoś już ma na tym forum taki avatar...
                            "Jedna bomba atomowa
                            I wrócimy znów do Lwowa
                            Druga mała, ale silna
                            I wrócimy też do Wilna"

Komentarz

• Mam na imię Michał 28 wiosen... jestem piknikiem. Sercem z Powiśla aktualnie na Mokotowie. Kibicuje od niedawna. Z żoną uczymy się przyśpiewek sztoby nie zrobić siary jak wybierzemy się na żyletę.

Komentarz

• Witam, mam 17 lat i kibicuje Legii już dobre 4, 5 lat. Nie jestem z Mazowsza ale kilka razy udało mi się być na Łazienkowskiej, mam nadzieje że w niedalekiej przyszłości będzie mi dane zaliczyć pierwszy wyjazd

z kibicowskim pozdrowieniem, Blaszka

p.s szukam kontaktu z kibicami Legii z podkarpacia.

3.05.2011r Bydgoszcz - DZIĘKUJEMY !

Komentarz

Pracuję...
                                X