Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

63 dni chwały...

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• graff powstał na innym graffiti, i tak budynek (kościelny) miał być odmalowany więc ksiądz proboszcz dał nam pozwolenie, zwłaszcza jak dowiedział się o tematyce, że graffiti ma być o Powstaniu Warszawskim, którego walki odbywały się w okolicy. Ma typowo patriotyczny wydźwięk i tyle w temacie
    Dobrzy (L)udzie robią czasem złe rzeczy

Komentarz

• Brawo, brawo, brawo !

Zarówno dla was jak i dla księdza

Komentarz

• Megakozackie dzieło
        Drwi sobie z nas pyszny nieprzyjaciel i odważny jest, bo za rzeką stoi. Przeszedł morze, żeby Polskę uciemiężyć, pokażę mu więc, że i Polakom rzeki nie przeszkadzają wypędzić najeźdźcy. Bracia! Dla odważnych droga na drugi brzeg taka sama jest przez most, co przez wodę. Komu Ojczyzna miła, za mną!

Komentarz

• Zamieszczone przez Krzysiek Zobacz posta
          edit: jedyny mankament jak dla mnie to szkoda, że Pamiętamy, a nie PamiętaMY z "MY" w naszych barwach.
          Biorąc pod uwagę lokalizację to myślę, że Dysko-polowcy wpadliby z wałkiem i spierdolili tę pracę. Dobrze jest jak jest.

Oczywiście wielkie brawa dla wykonawców i (jak słusznie zauważył EF) księdza
          Ostatnio edytowany przez rolnik; [ARG:4 UNDEFINED].
          jest cynizm w skurwysynach...

Komentarz

• Zamieszczone przez rolnik Zobacz posta
            Biorąc pod uwagę lokalizację to myślę, że Dysko-polowcy wpadliby z wałkiem i spierdolili tę pracę. Dobrze jest jak jest.
            dokładnie
            "No pasaran!" ???

HEMOS PASADO !!!

Komentarz

• Nie zdziwi mnie to, jak sami dopiszą tam KSP
              Ulrychów&Koło - u nas zawsze jest wesoło!

Komentarz

• Zwłaszcza, że - jeżeli chodzi o sam napis (krój czcionki, kolorystyka, proporcje) - widziałem takie ich vlepki mniej-więcej od marca.
                My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Komentarz

• Szczerze mówiąc nie widziałem tych vlepek. Jeżeli Polonia coś dopisze to my to zamalujemy. Akcenty Legijne jeszcze bardziej skusiłby ich do takiego działania. Mam nadzieje, że zostanie tak jak jest teraz. Poza tym jak napisał Furiat tu nie o to chodziło, w tym przypadku „Pamiętamy” - „My” znaczy Polacy, Warszawiacy…

Komentarz

• I słusznie.
                    Niech każdy kibic w sercu to wyzna: Bóg, Honor i Ojczyzna

Komentarz

• 1 sierpnia tuż, tuż. Program obchodów 64 rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego :

Kod html:
                      http://www.um.warszawa.pl/v_syrenka/new/pliki/pdf/1626164.Rocznica%20Wybuchu%20Powstania%20Warszawskiego%20-%20program.pdf

Komentarz

• Widziałem dziś na żywo wrzut "Pamiętamy", widać zypelnie wyraznie ten napis z perspektywy Wisłostrady.
                        Taki miał dziwny charakter. Tylko raz w życiu sypnął i to był ostatni raz. Starsza siostra uderzyła go w złości, więc pobiegł na skargę do rodziców. Ojciec najpierw zrugał siostrę i dał jej klapsa, a potem jego przełożył przez kolano i waląc w tyłek wymawiał słowa powoli, jedno przy każdym uderzeniu:
                        - Kablowanie to charakter, więc ja zamierzam połamiać ci ten charakter! Możesz pracować kiedyś jako alfons, ale nie pozwolę, żebyś miał charakter dziwki!
                        Zapamiętał.

Waldemar Łysiak, "Najlepszy".

Komentarz

• Zamieszczone przez casual Zobacz posta
                          Widziałem dziś na żywo wrzut "Pamiętamy", widać zypelnie wyraznie ten napis z perspektywy Wisłostrady.
                          Szkoda tylko, że w nocy nie jest oświetlone żadną latarnią

Ale i tak jest kozak!
                          "Za plecy patrzę non stop, marzę mocno,
                          żeby móc znów się cofnąć na Łazienkowską,
                          w środek meczu, nasze twarze mokną,
                          nieważne, że marznę, daję ponieść się emocjom"

Komentarz

• Wracając do programu obchodów i pomysłów ratusza :

http://www.zw.com.pl/artykul/269693.html

Komentarz

• HGW i jej świta wbiła kolejny gwożdzik do swojej trumny.
                              "Lecz przysięgaliśmy na orła i na krzyż,
                              na dwa kolory, te najświętsze w Polsce barwy,
                              na czystą biel i na gorącą czerwień krwi,
                              na wolność żywym i na wieczną chwałę zmarłych"

"Bo lepiej byśmy stojąc umierali,
                              Niż mamy klęcząc na kolanach żyć."

Komentarz

• Niestety dopiero pierwszy raz w moim mieście, ale lepiej późno niż wcale...

http://www.jaroslaw.pl/aktualnosci-w...a-Miasta-.html

Komentarz

Pracuję...
                                X