Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Beger - Rotfl!

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• legart
    odpowiedział(a)
    Wiedziałem, niech kto ***** oświeci, dlaczego Beger w zeszłym roku nie zdała matury i dlaczego było tym cihcutko

Zostaw komentarz:

• Adams_
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez M_I_G
    (kijem bym tego nie ruszyl)
    Ciekawe co na to Kiju :buhaha: :buhaha: :buhaha:

Zostaw komentarz:

• Dżon Łejn
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez M_I_G
    starej grubej raszply (kijem bym tego nie ruszyl)

:

Chciałeś powiedziec pożyczonym kijem :buhaha:

29' 0-1!!! Daleki wykop Kurdziela, piłkę na 20 metrze przejmuje Ujek , ogrywa obrońców , mija bramkarza i posyła piłkę do pustej bramki.
    31' 0-2!!! Kontra Zagłębia, dwójkowa akcja Rak - Bogacz, strzela Rak , piłka wybita na przedpole, dobitka Bogacza juz do pustej bramki jest skuteczna.

tak jest w katowicach :+: :+:

Zostaw komentarz:

• M_I_G
    odpowiedział(a)
    hmmm nie zgadzam sie z wami , moim zdaniem problem nie lezy w debilizmie starej grubej raszply (kijem bym tego nie ruszyl) a w glupocie wyborcow

takie niedoruchane dzieci jak berger zdaja sobie sprawe ze na ich wymozdzalych wyborcow wystarczy tylko tyle "by sie dzialo"
    nie wazne jak pisza wazne zeby pisali a ludzie na wsi pomysla
    " oooo zenek podejdz ino do plota , patrzaj jaka lona nowoczesna kobita!!"
    normlany czlowiek bo przeczytaniu wywiadu z taka boginia porzadania lezy pol godizny w smiechu na podlodze a chopy ze wsi podniecaja sie ze taka "dojna baba" !!!

swoja droga to kondolencje najszczersze dla jej meza , jak on zaspokaja takie 150 kg zywego seksu to ja nie wiem

Zostaw komentarz:

• Unico
    odpowiedział(a)
    P. Beger to bardzo prosta baba. Poczucie humoru to ona ma dość specyficzne i rubaszna - przystające do karczmy, a nie do Parlamentu.

Zostaw komentarz:

• MaxyM
    odpowiedział(a)
    -Porozmawiajmy o innych pani pasjach.

Uwielbiam czytac. Papier pisany, musi byc przezemnie przeczytany. Czytam wszedzie, nawet w goscinie. Uciekam wtedy do kibla, bo musze skonczyc. Czasem sie dziwia, co ja tak czesto do toalety biegam. A ja klape na dol i czytam.

-Powanie mysli Pani o tece ministra finansow?

To media mysla - Ja blisko ministra chcialabym byc. Nie koniecznie wiceminister, podsekretarz moze byc, nie jestem pazerna na wladze.

Zostaw komentarz:

• Dżon Łejn
    odpowiedział(a)
    Spokojnie .Ona jest jak Fiona (podobna jest troszku) za dnia maszkara , a w nocy wamp . Ja bym jej z łóżka nie wygonił-BO BYM JEJ TAM NIE WPÓŚCIŁ ho:

a skojarzenie z owsem koniom się nie sppodoba , mogą przestać żreć

Zostaw komentarz:

• legart
    odpowiedział(a)
    :buhaha: :buhaha: no ten babsztyl ma tyle seksu w sobie co Danuta Rinn. Ciekawe czy ma męża 8- .

Zostaw komentarz:

• koVal
    odpowiedział(a)
    Ten stary babsztyl wyobraża pewnie sobie, że jest boginią seksu i że faceci siedzą przed telewizorem i oglądają ją z wypiekami na polikach. Pani Beger, spójrz Pani w lustro. Kury Pani szczać prowadzać, a nie politykę robić (jak mawiał Piłsudski). A na modelkę, to jakieś 30 lat za późno.

Zostaw komentarz:

• elvi
    odpowiedział(a)

A jakie miny mieli inni czlonkowie komisji jak dziennikarze latali z gazeta i pokazywali zapowiedz tego wywiadu ho:

Zostaw komentarz:

• MaxyM
    odpowiedział(a)

:buhaha:

Zostaw komentarz:

• bemowiak
    odpowiedział(a)
    boże ! z czym do unii z Berger :fu:

tu macie więcej http://wiadomosci.wp.pl/wiadomosc.ht...Lie0U62xkaaDuE

ale to prawie to samo

Zostaw komentarz:

• MaxyM
    odpowiedział(a)
    Ona jest trzasnięta w łeb - co za kretynka.

JA to umierałem, ze śmiechu jak jakiś znany fotograf powiedział, że może jej zrobić sesje w polu .

Zostaw komentarz:

• Q_(L)
    odpowiedział(a)
    Posłanka Beger: "Lubię seks jak koń owies"

http://info.onet.pl/719120,69,item.html

Czyż te oczy mogą kłamać... :buhaha:

Zostaw komentarz:

• Unico
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez emde
    No ja wczoraj pisalem polski a dzis angielski, wczoraj zjebalem wypracowanie i sie martwie. Licze tylko ze troche test mnie wyciagnie i wlasciwa egzemplyfikacja, a dzis ang to luz. Prosty jezyk w miare.
    Co się martwisz 99,9% zdających zdaje... wcześniej czy później

PS Pytanie do modów - nie da się zrobić normalnej ikonki zamiast pasiastej lub w kratkę? :>
    Nieczytelne są i kolory mi nie pasują :>

Zostaw komentarz:

Pracuję...
X