Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Beger - Rotfl!

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Beger - Rotfl!

Posłanka Beger zdaje maturę

"Super Express": Warto się uczyć. Wiek nie gra tu roli - przekonuje posłanka Samoobrony Renata Beger, tegoroczna maturzystka.

Dziennik pisze, że partyjni koledzy Beger nie mają jednak zamiaru iść w jej ślady. 13 posłów "Samoobrony" wciąż nie ma matury.

"Nie, nie zamierzam w tej chwili uczyć się dalej. Z dzisiejszej okazji nie skorzystam i nie przystąpię do egzaminu maturalnego" - zapowiada na przykład Józef Tomala.

Tłumaczy, że decyzję taką podjął "z powodów osobistych".

Renata Beger już w trakcie tej kadencji skończyła zaocznie liceum ekonomiczne.

"Warto zdawać maturę, zwłaszcza jeśli ktoś myśli o dalszej nauce. Dobrze by było, aby moi koledzy też spróbowali" - zachęca posłanka.

"Super Express" zwraca uwagę, że "Samoobrona" jest "najgorzej wykształconą" partią w Sejmie. Oprócz posła Józefa Tomali, w 39-osobowym klubie parlamentarnym, 9 posłów nie ma nawet średniego wykształcenia.

Dwóch posłów bez matury jest też wśród niezrzeszonych. Obaj weszli jednak do Sejmu z listy "Samoobrony".

Bez matury do komisji sie dostala, bez, ja pewno wywala na zbity pysk :P .

hehe dobre widzę że wpadliśmy na to samo, juz kasuje swój temat

Komentarz

Ciekawe czy paszkwil zda? Czy sobie już dziś zaśpiewa: Juz, za rok matura!

Komentarz

Pamiętacie swoją mature?

Ja pamiętam, ze po pisemnym polskim byłem przekonany o oblaniu i z kumplem (podobna jazda) poszliśmy do Paragrafu na picie - tak się nawaliliśmy, że rano na Historie poszliśmy pijani - okazało się, że zdaliśmy polski na 4ki .

Komentarz

Ja zdawałem Polski (x2), historię i angielski. Najbardziej bałem się polaka, bo do ustnych przygotowywaliśmy się w grupie 6 osób i oczywiście co 4 temat był prawie nieprzygotowany
          Pisemny jakoś przeżyłem (4), ale przed ustnym miałem niezłe poty. Przede mną odpowiadał gość na temat, na który powiedziałbym może ze 3 zdania, i był strasznie męczony. Na szczęście dostałem w miarę fartowne tematy i poszło "dobrze"
          podpis cyfrowy <--------
          ================
          Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

Komentarz

Ja o swojej mogę powiedzieć tyle ,że mam ją za rok i "srać się " będę po wakacjach .
            you may try - (L) - but it won't die!
            ITI GO HOME!!!

Komentarz

Lepiej pozno niz wcale
              A powaznie to zycze powodzenia wszystkim maturzystom z naszego forum. 3majcie sie chlopaki!
              ...

Komentarz

Zamieszczone przez MaxyM
                Pamiętacie swoją mature?

Ja pamiętam, ze po pisemnym polskim byłem przekonany o oblaniu i z kumplem (podobna jazda) poszliśmy do Paragrafu na picie - tak się nawaliliśmy, że rano na Historie poszliśmy pijani - okazało się, że zdaliśmy polski na 4ki .
                ]

Ja swoją mature pamiętam , a będzie to........ za jakies 3 lata . Bo narazie to mam za 2 dni egzaminy gimnazjalne i tym sie zajmuje . Widze że tu wszyscy są zainteresoweani maturą a Gimnazjalistami się nikt nie zainteresuje

Komentarz

Zamieszczone przez MaxyM
                  Pamiętacie swoją mature?

Czy pamiętam... ba!!! Stare dobre czasy... Na egzaminach bylem trzeźwy, ale po... działo się działo...
                  "Obelgi - to argument tych, którzy nie mają argumentów."

Komentarz

Jak można zapomnieć pijanych nauczycieli , bieganie po sali , i to że gówno wiedziałem.Z matematyki , z której ostatnią rzeczą jaką zrozumiałem była ta w podstawówce dostałem 3 --jako jeden z 4 które zdały. Polski --ściąga siadła mi zajedobrze-3 , ustny 3--pani od naszego języka-"i trzeba było sie Pawełku 3 lata na mnie wydzierać , widzisz jak ładnie poszło" a jak miało pójść dziwko se myśle
                    Geografia-2 , komisja --1 pije na zapleczu , 2 słucha radia , 3 dłubie w nosie.
                    Ale najlepiej pamiętam to czego nie pamiętam
                    było takie PICIE że obudziłem się na studiach.
                    Mam nadzieje że magisterka pójdzie podobnie
                    Zamieszczone przez Jaco
                    Bas – zajebisty koleś. Bardzo go lubię i szanuję

RAAK

Komentarz

Bueheh tekst -"i trzeba było sie Pawełku 3 lata na mnie wydzierać , widzisz jak ładnie poszło" a jak miało pójść dziwko se myśle poprostu mnie rozbroil Nie no niemoge Ja tam mam maturke za roook Zobaczymy co to bedzie Narazie zyje tym co mam, a o maturze wogole nie mysle
                      ..::Olac szcescie aby byc szczesliwym::..

Komentarz

Zamieszczone przez MaRiCkA
                        Bueheh tekst -"i trzeba było sie Pawełku 3 lata na mnie wydzierać , widzisz jak ładnie poszło" a jak miało pójść dziwko se myśle poprostu mnie rozbroil Nie no niemoge Ja tam mam maturke za roook Zobaczymy co to bedzie Narazie zyje tym co mam, a o maturze wogole nie mysle

ehhhhh
                        koleżanko chodziłem do takiej szkoły że opowieści na dobry film by starczyło.

A matrura to stres dla głupich dziwek
                        ---o jejku nie zdam , nic nie umiiem , nie uczyłam się......matura to syf i ściemka

PZDR dla maturzystów
                        Zamieszczone przez Jaco
                        Bas – zajebisty koleś. Bardzo go lubię i szanuję

RAAK

Komentarz

Właśnie mija dziesięć lat od mojej matury, a zdawałem z polskiego, historii i niemieckiego '8 , ze złamaną nogą (na tydzień przed maturą chciałem na boisku kopnąć przeciwnika, noga mi się podwinęła i piszczel trzasnął - ech to były czasy :buhaha: )

Komentarz

Dobrze, że nie było dzisiaj i wczoraj komisji śledczej.

Bo gdzie ta biedna kobieta pojawiłaby się wtedy...

Przysłałby usprawiedliwienie od nauczycielki\la:
                            "Pani Beger nie może przyjść na obrady komisji oraz nie może pełnić swoich obowiązków poselskich z powodu zdawania egzaminu maturalnego."
                            Jestem, a tak jakby mnie nie było...
                            Nie ma mnie, a tak naprawdę jestem...

Komentarz

No ja wczoraj pisalem polski a dzis angielski, wczoraj zjebalem wypracowanie i sie martwie. Licze tylko ze troche test mnie wyciagnie i wlasciwa egzemplyfikacja, a dzis ang to luz. Prosty jezyk w miare.
                              Legia To MY

Komentarz

Pracuję...
                              X