Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Beger - Rotfl!

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

Ja maturkę mam od kilku latek za sobą. Jedyny stresik to na ustnej z polaka, ale jakoś poszło. Reszta bezstresowo. Matma na 5 i z ustnej byłam zwolniona. A pisemny egzamin z matmy to była łatwizna, już niektóre klasówki były trudniejsze)

Wszystkim maturzystom powodzonka!!!
    Only You

Komentarz

Zamieszczone przez emde
      No ja wczoraj pisalem polski a dzis angielski, wczoraj zjebalem wypracowanie i sie martwie. Licze tylko ze troche test mnie wyciagnie i wlasciwa egzemplyfikacja, a dzis ang to luz. Prosty jezyk w miare.
      Co się martwisz 99,9% zdających zdaje... wcześniej czy później

PS Pytanie do modów - nie da się zrobić normalnej ikonki zamiast pasiastej lub w kratkę? :>
      Nieczytelne są i kolory mi nie pasują :>
      Jestem, a tak jakby mnie nie było...
      Nie ma mnie, a tak naprawdę jestem...

Komentarz

Posłanka Beger: "Lubię seks jak koń owies"

http://info.onet.pl/719120,69,item.html

Czyż te oczy mogą kłamać... :buhaha:
        "Obelgi - to argument tych, którzy nie mają argumentów."

Komentarz

Ona jest trzasnięta w łeb - co za kretynka.

JA to umierałem, ze śmiechu jak jakiś znany fotograf powiedział, że może jej zrobić sesje w polu .

Komentarz

boże ! z czym do unii z Berger :fu:

tu macie więcej http://wiadomosci.wp.pl/wiadomosc.ht...Lie0U62xkaaDuE

ale to prawie to samo

Komentarz

:buhaha:

Komentarz

A jakie miny mieli inni czlonkowie komisji jak dziennikarze latali z gazeta i pokazywali zapowiedz tego wywiadu ho:
                Cyberf@ni Ultras Legia

Komentarz

Ten stary babsztyl wyobraża pewnie sobie, że jest boginią seksu i że faceci siedzą przed telewizorem i oglądają ją z wypiekami na polikach. Pani Beger, spójrz Pani w lustro. Kury Pani szczać prowadzać, a nie politykę robić (jak mawiał Piłsudski). A na modelkę, to jakieś 30 lat za późno.
                  http://www.ate.pl/~tomek/arch/flagaa.jpg
                  100%EkipaGryfino

Komentarz

:buhaha: :buhaha: no ten babsztyl ma tyle seksu w sobie co Danuta Rinn. Ciekawe czy ma męża 8- .

Komentarz

Spokojnie .Ona jest jak Fiona (podobna jest troszku) za dnia maszkara , a w nocy wamp . Ja bym jej z łóżka nie wygonił-BO BYM JEJ TAM NIE WPÓŚCIŁ ho:

a skojarzenie z owsem koniom się nie sppodoba , mogą przestać żreć
                      Zamieszczone przez Jaco
                      Bas – zajebisty koleś. Bardzo go lubię i szanuję

RAAK

Komentarz

-Porozmawiajmy o innych pani pasjach.

Uwielbiam czytac. Papier pisany, musi byc przezemnie przeczytany. Czytam wszedzie, nawet w goscinie. Uciekam wtedy do kibla, bo musze skonczyc. Czasem sie dziwia, co ja tak czesto do toalety biegam. A ja klape na dol i czytam.

-Powanie mysli Pani o tece ministra finansow?

To media mysla - Ja blisko ministra chcialabym byc. Nie koniecznie wiceminister, podsekretarz moze byc, nie jestem pazerna na wladze.

Komentarz

P. Beger to bardzo prosta baba. Poczucie humoru to ona ma dość specyficzne i rubaszna - przystające do karczmy, a nie do Parlamentu.
                          Jestem, a tak jakby mnie nie było...
                          Nie ma mnie, a tak naprawdę jestem...

Komentarz

hmmm nie zgadzam sie z wami , moim zdaniem problem nie lezy w debilizmie starej grubej raszply (kijem bym tego nie ruszyl) a w glupocie wyborcow

takie niedoruchane dzieci jak berger zdaja sobie sprawe ze na ich wymozdzalych wyborcow wystarczy tylko tyle "by sie dzialo"
                            nie wazne jak pisza wazne zeby pisali a ludzie na wsi pomysla
                            " oooo zenek podejdz ino do plota , patrzaj jaka lona nowoczesna kobita!!"
                            normlany czlowiek bo przeczytaniu wywiadu z taka boginia porzadania lezy pol godizny w smiechu na podlodze a chopy ze wsi podniecaja sie ze taka "dojna baba" !!!

swoja droga to kondolencje najszczersze dla jej meza , jak on zaspokaja takie 150 kg zywego seksu to ja nie wiem
                            Jeszcze nie czas, zeby odchodzic. Pozstalo tak wiele rzeczy , ktore mamy zrobic. Aby opuscic ten swiat jestesmy zbyt mlodzi. Jeszcze nie czas.....

Komentarz

Zamieszczone przez M_I_G
                              starej grubej raszply (kijem bym tego nie ruszyl)

:

Chciałeś powiedziec pożyczonym kijem :buhaha:

29' 0-1!!! Daleki wykop Kurdziela, piłkę na 20 metrze przejmuje Ujek , ogrywa obrońców , mija bramkarza i posyła piłkę do pustej bramki.
                              31' 0-2!!! Kontra Zagłębia, dwójkowa akcja Rak - Bogacz, strzela Rak , piłka wybita na przedpole, dobitka Bogacza juz do pustej bramki jest skuteczna.

tak jest w katowicach :+: :+:
                              Zamieszczone przez Jaco
                              Bas – zajebisty koleś. Bardzo go lubię i szanuję

RAAK

Komentarz

Zamieszczone przez M_I_G
                                (kijem bym tego nie ruszyl)
                                Ciekawe co na to Kiju :buhaha: :buhaha: :buhaha:

Komentarz

Pracuję...
                                X