Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Sprawa jest taka

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Sprawa jest taka

Woytek sam zaproponował, że może wziąść nasze forum pod skrzydła, gdyż Kicker raczej nie wróci.

Jak widzicie, muszę odbudować szate graficzną - zaczynamy od nowa, bo ja beckupu nie mam, nie wiem czy ma Pitreq - nie mam z nim kontaktu bo miałem przymusowy format dysku i stracilem adresy, maile i gg.

Do póki nie zrobimy w miare szaty graficznej, powiadomiłem najbardziej zaufanych ludzi - nie wszystkich bo jest 4:22 i już nie miałem siły.
    Musimy od nowa rozkręcić to co straciliśmy, ale jak to idzie w WWO - ... bo i tak damy rade.

pozd.
    MaxyM

OK, mam z Pitrerqiem juz na siebie namiar - jak sie odezwie to bede wiedzial czy ma nasz styl gdzies na compie - jezeli ma to szybko wrocimy do szaty graficznej, jaka mielismy. :wink:

Komentarz

Dobra ja też już jestem

Komentarz

I nawet Moda już masz .

Te ikonki wyglądają jak Marsjanie .

Komentarz

Oberleutnant von Raffi meldet gehorsam!

Rozumiem, że z odzyskaniem danych będą problemy?
          podpis cyfrowy <--------
          ================
          Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

Komentarz

Raffi - chyba tak, te pały z kickera - nic nikomu nie powiedziay i chyba zamkneły biznes - nie odpowiadają na maile - a nikt nie byl przygotowany na to, ze server kicker zamknie sie nagle.

Moze Piter ma Beckup jakis - oby mial chociaz szate graficzna to juz bedzie sukces.

Musimy sobie jakos poradzic - szacunek dla Woytka, ze nam pomogl bo cholera wie co by sie dzialo.

Komentarz

napiszcie jakies nowe tematy, by tak pusto nie bylo :wink: .

Komentarz

Niezłe jajca w takim razie, tym bardziej, że wiele stron u nich zacumowało, m.in. www.widzew.pl , www.kibice.pl i full innych
                podpis cyfrowy <--------
                ================
                Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

Komentarz

Mi tam kiedys pensje mieli wyplacic, tez wszystko bylo pieknie, a potem gosc zamilkl.

Komentarz

Zamieszczone przez Raffi
                    Niezłe jajca w takim razie, tym bardziej, że wiele stron u nich zacumowało, m.in. www.widzew.pl , www.kibice.pl i full innych
                    No Widzewiacy byli porządnie zmartwieni, padnięciem Kickera :P

Komentarz

Takiej akcji to sie nie spodziewalem
                      Pozostaje liczyc na to, ze Pireq ma jednak jakis backup bo szkoda by bylo stracic cala nasza historie
                      ...

Komentarz

Szkoda jak cholera ale musimy sobie jakos poradzic, bo szkoda tej znajomosci jaka zawarlismy na tym forum.

Komentarz

Mam przeczucie ze razcej nie uda sie odzyskac niczego z poprzedniego forum - no moze szate graficzna :cry: :cry: :cry:
                          "... a póki my żyjemy, żyje ona!" (L)

Komentarz

Najważniejsze jest to, że w końcu zmartwychwstaliśmy .

Komentarz

Dawne posty i tematy typu "***** mać" nie wrócą :cry: :cry: :cry:
                              Nasze wszystkie pomysly :cry: :cry: :cry:
                              "Maxiu banuj wszystkich" zginelo na dobre :cry: :cry: :cry:
                              Nasza Oprawa i ...... :cry: :cry: :cry:
                              "... a póki my żyjemy, żyje ona!" (L)

Komentarz

Pracuję...
                              X