Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ciekawe miejsce na wakacje

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

Zamieszczone przez kozer
    Zamieszczone przez Szuwar
    Mazury -> WILKASY
    Miejscowosc ze 2-3 km od Gizycka, nad jeziorem Niegocin.
    Raz bylem z ekipa melanzowa, a raz z dupeczka. Ogolnie oba wyjazdy wspominam baaaardzo milo (choc oczywiscie kazdy z innych wzgledow ).
    Sklepow i barow pod dostatkiem (znaczy sie wszystko blisko i nie trzeba dymac niewiadomo jak daleko), podobno 2 mety sa (jedna poznalem - nie polecam, rano naprawde cos z oczami nie tak mialem), jakies osrodki (a to oznacza bogactwo mlodych obozowiczek i turystek - sprawdzone), domki (polecam na melanz, zwlaszcza te z osrodka PTTK - daja rade po pijaku bo nie bardzo jest co rozpierdolic). 3 dyskoteki, osrodek sportowy AZS-u, wiec jak ktos bardzo chce to i posportowac sie moze. Do tego mozna sobie wypozyczac wszelkiego rodzaju sprzet wodny.
    Do Gizycka bliziutko (PKS, albo z buta na upartego).
    No i ogolnie - miejsce naprawde zajebiste.
    Pewnie w tym roku tez sie tam bede wybieral, jak mi sie uda zalatwic wszystko co bede chcial. Tym razem ponownie na melanz .
    :dzieki:
    Byłem tam 2 razy na obozach sportowych w ośrodku AZS.

a i ja tam byłam na obozach sportowych AZS..ale to z..8 lat temu.....było wxtra..mozliwe ze i terazx jest...polecam dla ciszy i odpoczynku Lidzbark Welski..dla zabaw Władka

[ Dodano: 28 maja 2004, 10:57 ]
    Zamieszczone przez Kawa
    W Polsce to ja lubie na działce spedzac czas
    Jak zaganica to Chorwacja, mogliby tylko plaze oczyscic z kamieni

a wode z jezowcow
    capo dei tutti capi
    born to fight

Komentarz

Ale to nie byłoby fajnych pojeżowcowych muszli :P

Komentarz

Jeśli chodzi o zagranmice , to Blanes , miasto ok. 50 km od Barcelony , w sezonie 40% mieskzancow to Polacy , bylem 3 razy i mi się nie znudziło . Osoby ktore wybierały się na mecz z Barcą , i pobyły kilka dni w tym miescie mogą cos o tym powiedziec . Poprotu zajebista miejscówka . a z Polski hm... zadko bywam nad Bałtykiem , wiec moze zejze do wymienionej Białogóry lub Dąbek , a moze skorzystam z Kołobrzegu ... zonaczymy.

Komentarz

Chorwacja - zdecydowanie

Komentarz

Zamieszczone przez szczepan
            Chorwacja - zdecydowanie
            I wszechobecne flagi Hajduka :P

Komentarz

Zamieszczone przez Mrozik
              Chorwacja - zdecydowanie

dokladnie kiedys nawet moj kolega planowal zajebac jedna... z masztu statku w porcie... niestety kiedy juz wypil % to stwierdzil ze dno jest zaplytkie na skok na glowke z jakis 10 metorow i nie dokonal "ataku"...

Komentarz

Zamieszczone przez Mrozik
                Chorwacja - zdecydowanie

dokladnie kiedys nawet moj kolega planowal zajebac jedna... z masztu statku w porcie... niestety kiedy juz wypil % to stwierdzil ze dno jest zaplytkie na skok na glowke z jakis 10 metorow i nie dokonal "ataku"...
                Właśnie do tego nawiązywała moja poprzednia wypowiedź , bo już mi to mówiłeś

Ale tak jest chyba na całym południowym wybrzeżu :P

Komentarz

fanka83 proponowala Hvar - spoko jak ktos lubi kamieniste i nieoczyszczone plaze. w sumie jezdze tam raz-dwa do roku no i... z roku na rok jest z tym gorzej. pod tym wzgeldem lepsze sa tereny polnocno od Splitu. jest za to ten plus, ze wzgeldnie tanio. no i domowe winko jesli juz Chorwacja - to studentom polecam jeziora Plitvicke we wrzesniu - taniej i ladniej bo jesien sie zaczyna
                  po Serbii i Bosni sobie mozna za to zrobic dokladniejsza wycieczke - tylko, ze to dla fanow turystyki krajoznawczej imprezowicze do Czarnej Gory
                  NIEDZIELNE DZIECKO

Komentarz

Zamieszczone przez kozer
                    Zamieszczone przez Szuwar
                    Mazury -> WILKASY
                    Miejscowosc ze 2-3 km od Gizycka, nad jeziorem Niegocin.
                    Raz bylem z ekipa melanzowa, a raz z dupeczka. Ogolnie oba wyjazdy wspominam baaaardzo milo (choc oczywiscie kazdy z innych wzgledow ).
                    Sklepow i barow pod dostatkiem (znaczy sie wszystko blisko i nie trzeba dymac niewiadomo jak daleko), podobno 2 mety sa (jedna poznalem - nie polecam, rano naprawde cos z oczami nie tak mialem), jakies osrodki (a to oznacza bogactwo mlodych obozowiczek i turystek - sprawdzone), domki (polecam na melanz, zwlaszcza te z osrodka PTTK - daja rade po pijaku bo nie bardzo jest co rozpierdolic). 3 dyskoteki, osrodek sportowy AZS-u, wiec jak ktos bardzo chce to i posportowac sie moze. Do tego mozna sobie wypozyczac wszelkiego rodzaju sprzet wodny.
                    Do Gizycka bliziutko (PKS, albo z buta na upartego).
                    No i ogolnie - miejsce naprawde zajebiste.
                    Pewnie w tym roku tez sie tam bede wybieral, jak mi sie uda zalatwic wszystko co bede chcial. Tym razem ponownie na melanz .
                    :dzieki:
                    Byłem tam 2 razy na obozach sportowych w ośrodku AZS.
                    Taaa ja tez tam byle 2 razy z AZS
                    Faktycznie fajna miejscóweczka jeziorko tez przyjemne
                    "... a póki my żyjemy, żyje ona!" (L)

Komentarz

niepowiem ze mam zaproszneia na mazury od znajomego z Arki ktory tezs mieszka w anglii :P hehehe
                      mamy jechac na mazury wynajac domek i wziasc ze soba pare kolezanek
                      http://nominated.homestead.com/files...Unmasked1.jpeg

NO SURRENDER!

Komentarz

Zamieszczone przez lamia
                        fanka83 proponowala Hvar - spoko jak ktos lubi kamieniste i nieoczyszczone plaze. w sumie jezdze tam raz-dwa do roku no i... z roku na rok jest z tym gorzej. pod tym wzgeldem lepsze sa tereny polnocno od Splitu. jest za to ten plus, ze wzgeldnie tanio. no i domowe winko jesli juz Chorwacja - to studentom polecam jeziora Plitvicke we wrzesniu - taniej i ladniej bo jesien sie zaczyna
                        po Serbii i Bosni sobie mozna za to zrobic dokladniejsza wycieczke - tylko, ze to dla fanow turystyki krajoznawczej imprezowicze do Czarnej Gory

Na Hwarze..nieoczyszczone plaze..z czego?z kamieni?bo innych nieczystosci nie widziałam..a jezdze tam juz..dłuugo..w kazdym razie..jesli juz do Chorwacji..to w ciemno i szukac kwater na miejscu..nie opłaca sie jechac z biura podrozy...tna tam strwasznie..a jadac w ciemno ..mozna znalesc...naprawde tanie i kapitalne kwatery..
                        capo dei tutti capi
                        born to fight

Komentarz

Mars... Ale *****... Trzeba mieć fantazję, żeby nie utknąć na orbicie.
                          Warszawa Forum http://www.method.letawi.pl/moje/avatarki/mm.gif

Komentarz

Zamieszczone przez fanka83
                            Na Hwarze..nieoczyszczone plaze..z czego?z kamieni?bo innych nieczystosci nie widziałam..a jezdze tam juz..dłuugo....
                            tak na Hvarze. moze za bardzo zajeta innymi sprawami bylas - nie napisalam, ze smar plywa po wodzie, czy ze plaza to smietnisko, ale i morze i plaze sa w co raz gorszym stanie (porownujac do wielu innych miejsc w Chorwacji).
                            NIEDZIELNE DZIECKO

Komentarz

-Sopot (idąc deptaczkiem czuć srom :niedobry: )

-Władysławowo (wesoły klimat, dużo Stolicy, fajne wesołe miasteczko )

-Darłowo (proponuję się zakręcić i popytać o chłopaków z młynu Drałovii-FC Pogoni, wesołe towarzystwo, 3/4 Skinheadów )
                              Żaden komunista, żaden faszysta TYLKO POLAK NACJONALISTA

To My chłopaki z lat 90'!

Komentarz

Sopot
                                Ta i 4 duze kluby kolo siebie. Panny w Galaxy w okresie wakacyjnym masakra

Władysławowo (wesoły klimat, dużo Stolicy, fajne wesołe miasteczko )
                                Za duzo ludzi. Na plazy trzba byc o 7 zeby miejscowke znalezc jakas.

Karwia
                                Ogolnie fajne male miasteczko. Dwa fajne kluby na plazy, tanie piwo, duzo panienek przyjezdnych.

Komentarz

Pracuję...
                                X