Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Upał!

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Upał!

Wiadomo, ze to Polska, a nie elegancja Francja czy US, gdzie co 2 murzyn ma klime.

U nas jek jak jest, nagrzeje się asfalt z betonem i mamy piekło... jak sobie radzicie z tymi upalami, bo to juz sie wsciec mozna... Lody, zimny Redds i prysznic co 30 minut 8o '8 .

siedze przy otwarym oknie i nic nierobie i jakoś wytrzymuje i jeszcze na moje okno pada cień .I jest luz!

Komentarz

hehe gdzie sie nie obejrze to upał nawet na forum

Ja radze siobie tak
      do 14 u mnie w domu jest cien, a pozniej az do zachodu jest sajgon, namwaiam starych chociaz na klimatyzator ale nie chca mi kupic (sknerusy ).
      Tak jak pisałem od 14 jest tragicznie wiec trudno wysiedziec w domu, wtedy jest grane jakies zimne pivko w cieniu w parku i odrazu robi sie czlowiekowi lżej.

Jednak najlepsze wyjscie to wyjazd gdzies nad wode (zalew np). Tam sobie mozna siedziec w wodzie saczac zimne pivo i jest zajebiscie.
      Patrzac jednak na pogode na weekend co to ma byc w niedziele 32 stopnie stwierdziłem ze spieprzam na działencje.
      Niedowiarki, czcze umysły pełne są obawy,
      że na lewym brzegu Wisły nie ma juz Warszawy.

Że gdzie dawniej stały domy dziś porasta trawa...
      choć nie taka jak przed laty ale jest WARSZAWA

Komentarz

na upał najlepsza jest herbatka z mięty '8

Komentarz

kurwicy mozna dostac...dzisiaj sobie jechalem tramwajem od Feminy do Bankowego to sie tak spociłem w tym żelastwie ze nie wiem...

Kaczynski kup nam klime to autobanow... ho:
          I gdziekolwiek los mnie zaprowadzi, zawsze wrócę Warszawo do Ciebie, kiedy zegar życia się zatrzyma, spocząć pragnę tu - pod Twoim niebem

Komentarz

chlodne pifko ze znajomkami na Sadach, fontanna na PW (zwlascza tu jest zajebiscie) , albo jakim innym miejscu - byle cien

Komentarz

A u mnie w robocie nie dość że duchota, to jeszcze w pokoju mam Xerokopiarkę (bydle jest większe odemnie 8- ) i grzeje jakby było na mazut a nie na prąd 8-

Komentarz

A weźcie siedzice na kacu w tym pierdolniku...

Komentarz

W Krakowie tyż duchota jak skurczybyk...
                  W biurze jeszcze klimy nam nie zainstalowali... i nie sposób wytrzymać... jedyny plus, to taki, że koleżankom bluzki zaczynają coraz bardziej skłaniać się w stronę "miss mokrego podkoszulka"

no i wreszcie... leje... leje i dudni i jakiś grad chyba pada... znaczy Cumulonimbus capilatus nade mną...

Legart
                  Ja oprócz ksero mam jeszcze serwer koło siebie... to się nazywa pełen wypas cieplarniany
                  Niezłomny Związek wolnych republik
                  Zespoliła na wieki Wielka Rosja
                  Powstały w walce z woli ludu
                  Jedyny, potężny Związek Radziecki

Komentarz

Zamieszczone przez MaxyM
                    A weźcie siedzice na kacu w tym pierdolniku...
                    gdzies w cien, i klina
                    mi tam wczoraj przed poludniem dobrze zrobilo :>

Komentarz

Od jakiegoś czasu nie mieszkam już w bloku , tylko w domku jednorodzinnym , więc robię mniej wiecej tak: wychodze na 15 min. poleżeć sobie na słoncu ,a pozniej 30 min chłodzenia w domu .

BTW: mielismy własnie dzisiaj z klasą zerwać się ze szkoly i pojechać nad wodę .... cholera , rano padało i jak na złość akurat dziś nie ma słońca . A taka mini imprezka się szykowała .
                      you may try - (L) - but it won't die!
                      ITI GO HOME!!!

Komentarz

Zamieszczone przez Dam1916
                        kurwicy mozna dostac...dzisiaj sobie jechalem tramwajem od Feminy do Bankowego to sie tak spociłem w tym żelastwie ze nie wiem...

Najgorzej jest w Solarisach i tramwajach wlasnie Tymi Solarkami to powinni za kare jezdzic Ci co je kupili. Moze jakby jeden z drugim przekonal sie na wlasnej skorze jak wyglada jazda w saunie to na przyszlosc by troche pomyslal :/ Przeciez tam w ogole nie ma cyrkulacji powietrza Powinny byc chociaz jakies normalne okna a nie uchylane lufciki, ktore nic w ogole nie daja Za taki autoban w lato bez klimy to powinni pomyslodawcow ubierac w biale fartuchy z gustownym wziazaniem na plecach
                        ...

Komentarz

Zamieszczone przez c_zary
                          Zamieszczone przez Dam1916

Najgorzej jest w Solarisach i tramwajach wlasnie Tymi Solarkami to powinni za kare jezdzic Ci co je kupili. Moze jakby jeden z drugim przekonal sie na wlasnej skorze jak wyglada jazda w saunie to na przyszlosc by troche pomyslal :/ Przeciez tam w ogole nie ma cyrkulacji powietrza Powinny byc chociaz jakies normalne okna a nie uchylane lufciki, ktore nic w ogole nie daja Za taki autoban w lato bez klimy to powinni pomyslodawcow ubierac w biale fartuchy z gustownym wziazaniem na plecach
                          W cywlizowanych krajach jak są małe okienka w autobusikach, to jest klimatyzacja, a a u nas to kurde na wszystkim ZTM oszczędza 8- . Zimą się Kaczyński przejechał z termometrem w autobusie to właczyli ogrzewanie, może teraz też niech się przejedzie i by łaskawie właczyli klimę w solarisach. Jak widzę solarisa to do niego wogóle nie wsiadam zwłaszcza do 171.

Komentarz

Najsmieszniejsze jest to ze ta klima w Solarisach jest (wracałem kiedys 506 z meczu w upał a ze kierowca był kibicem to nam właczył klime bo widzial ze umieramy), tylko kuva nie właczaja jej bo to benzyny chla i ZTM by zbanrutował. :fu:
                            Niedowiarki, czcze umysły pełne są obawy,
                            że na lewym brzegu Wisły nie ma juz Warszawy.

Że gdzie dawniej stały domy dziś porasta trawa...
                            choć nie taka jak przed laty ale jest WARSZAWA

Komentarz

Piwko piwko zimne napije wietrzenie pokoju prysznice no to mam za swoje - przeziebiłem sie :/ ale juz zdrowieje powoli a szkola zaliczona wiec juz w domu bede i snuł sie po Muranowie z piffkiem - ja juz najchetniej bym nad morzem siedział '8
                              "... a póki my żyjemy, żyje ona!" (L)

Komentarz

Pracuję...
                              X