Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

50 dowodów że pandemia jest oszustwem

Zwiń
X
 
 • Filtr
 • Czas
 • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

 • 50 dowodów że pandemia jest oszustwem
  Widzę coraz więcej ludzi, którzy zaczynają uświadamiać sobie prawdę. Politycy straszyli nas wirusem, którego śmiertelność miała wynosić nawet 10%. Po kilku miesiącach, gdy koronawirus został dogłębnie przebadany okazuje się, że zostaliśmy okłamani, a koronawirus wcale nie jest taki groźny.
  Wiem, że niektórzy ludzie z poczucia obowiązku pilnie przestrzegają zaleceń politykówi i to, co piszę może im się wydawać szokujące, ale to sama prawda poparta opiniami wybitnych lekarzy i wirusologów.
  Wszystkie ciekawostki i linki źródłowe do nich znajdziesz na stronie http://GlobAwake.org
  Proszę wejdźcie na tę stronę i przeczytajcie cały artykuł o pandemii i o tym, co następnego się szykuje (a nie będzie to przyjemne).

  50 dowodów że pandemia jest oszustwem:

  1. Nowe badanie serologiczne przeprowadzone w hrabstwie Santa Clara w Kalifornii przez Uniwersytet Stanforda wykryło przeciwciała u 50 do 85 razy większej liczby osób, niż wcześniej szacowano. To wskazuje na śmiertelność COVID-19 w granicach od 0,12% do 0,2%, lub nawet mniej (śmiertelność porównywalna do ciężkiej grypy). Według byłego izraelskiego ministra zdrowia, profesora Yorama Lassa, nowy wirus korony jest mniej niebezpieczny niż grypa, a godziny policyjne zabiły więcej ludzi niż wirus.
  2, Wielka Brytania usunęła COVID-19 z listy niebezpiecznych chorób zakaźnych, ponieważ ogólny wskaźnik umieralności jest „ogólnie niski”.
  3, W nowym arkuszu informacyjnym WHO pisze, że zgodnie z obecną wiedzą COVID-19 rozprzestrzenia się wolniej niż grypa (o około 50%), oraz że bezobjawowe przenoszenie COVID-19 jest znacznie niższe niż w przypadku grypy.
  4. Model z Imperial College London przewidywał od 250 000 do 500 000 zgonów „przez” COVID-19 dla Wielkiej Brytanii. Jednak autorzy badania przyznali teraz, że wiele z tych zgonów nie jest dodatkowych, ale są częścią normalnej rocznej umieralności w Wielkiej Brytanii wynoszącej 600 000 osób rocznie.
  5. Wiele doniesień medialnych o młodych i zdrowych ludziach umierających na COVID-19 okazało się fałszywymi: wielu z tych młodych ludzi albo nie zmarło z powodu COVID-19 i byli już poważnie chorzy (np. z powodu niezdiagnozowanej białaczki), albo w rzeczywistości mieli 109 zamiast 9 lat.
  6. Jak zauważają dwaj profesorowie Ioannidis i Bhakdi, kraje jak Korea Południowa i Japonia, które nie wprowadziły zaostrzeń dla obywateli, doświadczyły niemal zerowej śmiertelności związanej z COVID-19, podczas gdy statek wycieczkowy Diamond Princess miał ekstrapolowaną śmiertelność, tj. na poziomie lub poniżej poziomu sezonowej grypy lub silnego przeziębienia.
  7. Wiele klinik w Europie i USA pozostało silnie niewykorzystanych lub prawie pustych podczas szczytu COVID-19, a w niektórych przypadkach musiano odsyłać personel do domu. Liczne operacje i terapie zostały anulowane, w tym niektóre przeszczepy narządów i badania przesiewowe w kierunku raka.
  8. Brytyjski Guardian przytacza badania, zgodnie z którymi zanieczyszczenie powietrza może być „kluczowym czynnikiem” przyczyniającym się do śmierci z COVID-19. Na przykład 80% zgonów w czterech krajach miało miejsce w najbardziej zanieczyszczonych regionach (w tym w Lombardii i Madrycie). Zobacz mapę zanieczyszczenia na stronie źródłowej.
  9. Nawet 50% wszystkich dodatkowych zgonów mogło być spowodowane nie przez COVID-19, ale przez skutki wprowadzonych restrykcji, panikę i strach. Na przykład leczenie zawałów serca i udarów mózgu zmniejszyło się nawet o 60%, ponieważ wielu pacjentów nie odważyło się już pójść do szpitala.
  10. Szpitalna lekarz z hiszpańskiego miasta Malaga pisze na Twitterze, że ludzie częściej umierają na skutek paniki i zapaści systemu niż na wirusa. Ogromna ilość ludzi, którzy napływają do szpitala z przeziębieniem, grypą i ewentualnie z COVID-19 doprowadziła do załamania się procedur. Nowe danej z Wielkiej Brytanii pokazują, że obecnie około 2000 osób tygodniowo umiera w domu nie z powodu COVID-19, ale ponieważ nie mogą lub nie chcą korzystać z systemu opieki zdrowotnej. Są to głównie pacjenci z nagłymi przypadkami jak zawał serca czy udar, a także osoby przewlekle chore. Naukowcy z Austrii doszli do wniosku, że w marcu zmarło tam więcej osób z powodu nieleczonych zawałów serca, niż z powodu COVID-19.
  11. Jeśli chodzi o sytuację we Włoszech: większość mediów błędnie informuje, że we Włoszech dochodzi do 800 zgonów z powodu korona-wirusa dziennie. W rzeczywistości prezydent włoskiej ochrony cywilnej podkreśla, że zgony są „z koronawirusem, a nie z powodu koronawirusa”. Innymi słowy, osoby te zmarły i dodatkowo zostały pozytywnie przetestowane.
  12. Organizacje charytatywne ostrzegają, że „znacznie więcej ludzi” umrze z wyniku restrykcji ekonomicznych podjętych z powody pandemii, niż z samego COVID-19. Prognozy przewidują teraz, że od 35 do 65 milionów ludzi popadnie w absolutną biedę, a wielu z nich grozi głód.
  13. W 2019 r. badanie WHO pokazało, że “jest niewiele lub nawet w ogóle nie ma dowodów naukowych” na skuteczność takich środków, jak „dystans społeczny”, ograniczenia podróży czy blokady. Nie ma również dowodów naukowych na skuteczność maseczek na twarz u osób zdrowych lub bezobjawowych. Wręcz przeciwnie, eksperci ostrzegają, że takie maski utrudniają normalne oddychanie i mogą stać się “źródłem rozprzestrzeniania się zarazków“.
  14. Politycy nie przestrzegają nakazów noszenia maseczek, które sami wprowadzili. Wyciekł film, na którym prezydent Niemiec ściąga maskę zaraz gdy kamera zostaje wyłączona. Zobacz film na GlobAwake.org
  15. Producent zestawu testowego COVID-19 stwierdza, że powinien on być wykorzystywany wyłącznie do celów badawczych, a nie do zastosowań diagnostycznych, ponieważ nie został jeszcze klinicznie zatwierdzony.
  16. Twórca tego testu, Kary Mullis, laureat nagrody Nobla, stwierdził, że test RT-PCR absolutnie nie nadaje się do wykrywania wirusów, bo nie jest testem specyficznym, tylko wskazuje na obecność pewnej sekwencji białek, która może pojawić się w organizmie w bardzo różnych okolicznościach np. w zakażeniu chlamydiami, mykoplazmą, grypą lub innym wirusem.
  17. Na zlecenie prezydenta Tanzanii – Johna Magufuli, przeprowadzono testy na obecność koronawirusa na kozach oraz owocach papai. Okazało się, że zarówno kozy, jak i owoce otrzymały pozytywne wyniki testu!
  18. Test na koronawirusa nie daje wyników binarnych (pozytywny lub negatywny), ale wynik z pewnego continuum. Każdy test wychodzi w pewnym stopniu pozytywny i negatywny jednocześnie, a tylko od polityków zależy gdzie postawią granicę. W różnych krajach te standardy są różne. Laboratoria badawcze mogą dowolnie manipulować czułością testu i w ten sposób otrzymać na zamówienie taką liczbę zakażonych, jaka jest im potrzebna.
  19. Aż 80% pozytywnych wyników tego testu to wyniki fałszywie pozytywne. Oznacza to, że jeśli w telewizji słyszymy, że zakażonych jest 10 tys. osób, to tak naprawdę może ich być tylko 2 tys.!
  20. Obserwowany szybki wzrost nowych infekcji wynika prawie wyłącznie z faktu, że liczba testów gwałtownie wzrosła w czasie (zobacz wykres na stronie źródłowej). Tak więc w rzeczywistości nigdy nie nastąpiło wykładnicze rozprzestrzenianie się koronawirusa. Podane liczby dotyczące nowych infekcji ukrywają fakt, że liczba nowych infekcji spada od około początku lub połowy marca.
  21. Dyrektor Departamentu Zdrowia w Illinois potwierdził, że nawet śmiertelnie chore osoby, które wyraźnie umierają z innej przyczyny, ale które wykazują pozytywny wynik testu na obecność nowego koronawirusa przed lub po śmierci, są rejestrowane jako zgony z powodu COVID-19.
  22, Według ujawnionego protokołu austriackiej grupy zadaniowej do spraw koronawirusa, kanclerz Kurz domagał się w marcu, aby ludność „bardziej bała się” infekcji lub śmierci rodziców lub dziadków. Dokument strategiczny niemieckiego Federalnego Ministerstwa Spraw Wewnętrznych, który również ujrzał światło dzienne, wzywa do prowadzenia kampanii strachu psychologicznego, którą rzeczywiście wdrożyli politycy i media.
  23. Szwajcarski rząd twierdził że sytuacja w południowej Szwajcarii czyli bezpośrednio przy Włochach jest dramatyczna ale miejscowi lekarze zaprzeczyli – sytuacja nie jest w żadnym przypadku dramatyczna.
  24. W internecie pojawiła się akcja pod tagiem #filmyourhospital, gdzie ludzie z całego świata, nagrywają szpitale w swojej okolicy. Okazuje się, że są one puste jak nigdy!
  25. Wielu seniorom w szwedzkich domach opieki zamiast leczenia COVID-19 podawany jest paliatywny koktajl z morfina, która hamuje oddychanie i prowadzi do śmierci – pisze tvp.info. To aktywna eutanazja – wskazuje prof. geriatrii Yngve Gustafson.
  26. Zdaniem naukowców koronawirus SARS-CoV-2 nie mógł powstać naturalnie. Profesor Luc Montagnier, francuski wirusolog, zdobywca nagrody Nobla za odkrycie wirusa HIV, powiedział że po przeprowadzeniu szczegółowych badań uzyskał całkowitą pewność, że wirus powstał w laboratorium.
  27. O tym, że pandemia była planowana świadczy też wiele innych przesłanek np. ćwiczenia w zakresie kontroli rozprzestrzeniania się koronawirusa, które zorganizowano w Wuhan na dwa miesiące przed pojawieniem się pierwszych zachorowań.
  28. Miesiąc przed wybuchem pandemii Fundacja Billa Gatesa zorganizowała „Event 201″, który był symulacją przebiegu pandemii wirusa, a dokładniej mówiąc – właśnie koronawirusa.
  29. Ceremonia otwarcia Igrzysk Olimpijskich dokładnie zobrazowała obecną pandemię - zobacz zdjęcia na stronie.

  Więcej dowodów oraz zdjęcia, filmy i wykresy zobacz na stronie http://GlobAwake.org

  Wiem, że trudno w to wszystko uwierzyć, skoro w telewizji od miesięcy słyszymy zupełnie inną wersję, ale zastanówcie się, komu powinniśmy bardziej ufać - politykom, czy naukowcom i lekarzom? Proszę nie dajmy się nabierać politykom. Kopiujcie i przeklejajcie ten tekst wszędzie gdzie się da i wysyłajcie znajomym. Przeczytajcie cały artykuł na GlobAwake.org
  Jeśli się nie obudzimy, politycy nigdy nie przestaną wykorzystywać naszej niewiedzy i naiwności, a na jesień zorganizują nam jeszcze większą epidemię strachu i jeszcze więcej ludzi umrze z powodu kryzysu i niewydolności szpitali!


 • #2
  Czy za niedługo na tym forum powstanie temat "50 dowodów na to że Ziemia jest płaska"?

  Komentarz


  • #3
   Przed aktualizacją silnika forum był taki miły ficzer który nie pozwalał zakładania nowych wątków nowym userom zanim się nie nabiło minimum 10 postów, szkoda, że już go nie ma ...
   Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

   Komentarz


   • #4
    Cóż. Chyba już tylko najwięksi fani wierzą w świrusa i pandemię. To już prawie od samego początku nie trzymało się kupy. Ale możemy dalej rozprawiać o testach, które gówno wykazują, rysować krzywe płaskie, wypukłe, wklęsłe i wierzyć ślepo ancymonom opowiadającym o maseczkach, transmisji poziomej i innych bzdurach.
    A możni tego świata znów w dowolnej chwili mogą odpalić filmiki ludzi padających na ulicy w Chinach, zdjęcia trumien i ciężarówek z Bergamo, lodowisk przerobionych na szpitale polowe. I znów przykręcić śrubę, kiedy tylko będą chcieli. Wszystko oczywiście dla naszego bezpieczeństwa.
    Ciekawe czy wyznawcy wirusa dalej nasyłają policję i sanepid na sąsiadów, noszą maseczki (pamiętajcie możecie być bezobjawowymi nosicielami, chrońcie innych !), nie wypuszczają dzieci na dwór i nie odwiedzają rodziców i dziadków ?

    P.S. Śmieszą mnie też wrzutki porównujące niewierzących w pandemię do wyznawców teorii o płaskiej Ziemi.

    Komentarz


    • #5
     Zamieszczone przez Jestem Zobacz posta
     Przed aktualizacją silnika forum był taki miły ficzer który nie pozwalał zakładania nowych wątków nowym userom zanim się nie nabiło minimum 10 postów, szkoda, że już go nie ma ...
     Ale co Ci przeszkadza temat? Nie ma obowiązku wchodzenia i czytania, a ta jest nadzieja, że Gelo przestanie latać po 10 tematach z pytaniem o szczytowanie, tylko będzie sobie te kwestie analizował z polakiem780 tutaj
     Lubię sobie jebnąć posta.

     „Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
     St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

     Komentarz


     • #6
      Mam tylko jedno pytanie do polaka780. Jakie korzyści odnoszą politycy, dajmy na to w Polsce z tej ogólnoświatowej mistyfikacji?

      Komentarz


      • #7
       A czy mógłbym prosić o przedstawienie pozostałych 21 dowodów?
       Tytuł mówi o 50, a lista ma "tylko" 29 pozycji. Ja się pytam "gdzie jest reszta"?

       Komentarz


       • #8
        Zamieszczone przez KrzychuS Zobacz posta
        A czy mógłbym prosić o przedstawienie pozostałych 21 dowodów?
        Tytuł mówi o 50, a lista ma "tylko" 29 pozycji. Ja się pytam "gdzie jest reszta"?
        A Grey miał naprawdę 50 twarzy?
        Lubię sobie jebnąć posta.

        „Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
        St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

        Komentarz


        • #9
         Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta

         A Grey miał naprawdę 50 twarzy?
         A hgw.
         Ty się śmiejesz, a sprawa może być poważna - kto i dlaczego ukrywa przede mną 21 dowodów?

         Komentarz


         • #10
          Zamieszczone przez Gelo85 Zobacz posta
          ...
          Czy ty czasem nie byłeś zobligowany, żeby robić z siebie idiotę wyłącznie w jednym temacie?

          Lewactwo nie jest cool!

          Komentarz


          • #11
           Można się śmiać, ale ja rozumiem zażenowanie Gelo85 całą tą sytuacją z koronawirusem. Być może Wy jako osoby, które znają ludzi dotkniętych tym wirusem macie inne postrzeganie tej pandemii, ale ja np. nie znam nikogo kogo by to dotknęło. Znam za to kilka osób, które straciły pracę, bądź miały „przestój”, który mocno skomplikował im życie.
           Tutaj każdy kto podważy „powagę sytuacji” jest wyśmiewany.
           Ale przypomnijcie sobie temat na forum dotyczący katastrofy smoleńskiej. Ile tu było teorii spiskowych, wrzutek typu „ pan X coś widział, ale zabili go w szpitalu” itp. Itd.
           A przecież media wyraźnie mówiły: „zawinił pilot, Rządy Rosji i Polski świetnie ze sobą współpracują i wyjaśniają przyczyny katastrofy w sposób należyty.”
           Skoro media tak mówią to chyba tak jest i nie ma o czym dyskutować i podważać takiego stanowiska?
           A w przypadku śmiercionośnego koronawirusa jest się idiotą jeśli się podważa medialny przekaz…

           |||||||||||||||||||||||||| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
           Better Dead Than Red

           Komentarz


           • #12
            Ale przekaz z mediów dotyczy stanu faktycznego czy wszystko to bujda?
            Zamknięte lotniska, szkoły, uczelnie, sklepy, restauracje. Wszystkie obostrzenia, we wszystkich krajach Europy. Każdy rząd dał się nabrać? Czy też wszyscy biorą udział w spisku?
            Prezydent / premier / król każdego kraju vs Gelo85.
            Lewactwo nie jest cool!

            Komentarz


            • #13
             Zamieszczone przez KrzychuS Zobacz posta
             A hgw.
             Ty się śmiejesz, a sprawa może być poważna - kto i dlaczego ukrywa przede mną 21 dowodów?
             Bo ktoś wpisując ostatni z podanych, 29. dowód na to, że pandemia jest oszustwem:
             29. Ceremonia otwarcia Igrzysk Olimpijskich dokładnie zobrazowała obecną pandemię - zobacz zdjęcia na stronie.
             stwierdził, że to jest dowód koronny, samodzielnie wystarczający i nic więcej już nie potrzeba.

             A że potem przygnieciony ciężarem tego dowodu podciął sobie żyły czerstwą bułką, to nie było już komu zmienić tytułu wątku.

             Wszystko jasne?
             Lubię sobie jebnąć posta.

             „Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
             St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

             Komentarz


             • #14
              Jakiś dziwny ten "polak". Polak przedstawiłby się jako Polak. Może to ruski cwelek?
              "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
              Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
              Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
              Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
              "
              Janusz Waluś - czekaMY!

              Komentarz


              • #15
               Zamieszczone przez KrzychuS Zobacz posta
               A czy mógłbym prosić o przedstawienie pozostałych 21 dowodów?
               Tytuł mówi o 50, a lista ma "tylko" 29 pozycji. Ja się pytam "gdzie jest reszta"?
               Tak przy okazji to czytałem kiedyś fajny artykuł o tym dlaczego e-mailowe oszustwa (typu na Nigeryjskiego Księcia) są pisane łamanym językiem i ogólnie mało składnie. Powodem miałoby być odsianie ludzi powyżej pewnego poziomu inteligencji tak aby oszust nie tracił czasu na korespondencje z osobą, która i tak pewnie nie da się namówić na wysłanie mu jakichkolwiek pieniędzy.

               Może tutaj działa podobny mechanizm? Ktoś spostrzegawczy czy trzeźwo myślący nie będzie zainteresowany teoriami spiskowymi i taka lista go odstraszy, a autor nie będzie tracił czasu na śledzenie spisku ramię w ramię z niedowiarkami.

               Zresztą mnie zawsze w tego typu sprawach brakowało informacji kto i w jakim celu. Bo to chyba powinna być podstawa każdego spisku.

               Komentarz

               Pracuję...
               X