Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Wszystkiego najlepszego

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Jaco Zobacz posta
    Yanks, dzięki Tobie zajrzałem na początek tego wątku.
    Osobiście powinieneś temat pielęgnować

Zamieszczone przez Joot_F Zobacz posta
    Pozdrowienia Yanksie!
    Pozdrawiam również
    Widzimy się, jak się te koronestwo skończy. Mam nadzieję, że wkrótce.
    Jesteście smutni, polowanie nie wyszło, zające przed wami pouciekały!

Komentarz

• Chociaż w te Święta życzenia spokoju i zachowania dystansu brzmią inaczej niż zwykle, to niech „reszta” pozostanie bez zmian.
      Wesołego Alleluja!!
      Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
      St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Yanksie niech Ci gwiazdka pomyślności nigdy nie zagaśnie Wszystkiego naj(L)epszego! Zdrówka i z fartem
        "Ja tu nie przyjechałem, ja tu przyszedłem na świat!"

Komentarz

• Zdrówka Yanks! Sto lat!
          Varsovia - Semper Invicta, Semper Heroica.

Komentarz

• Yanks - sto..., a nie, może w pewnym wieku, to już powinno się: dwieście lat!
            Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
            St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Yanks 1916 at

Komentarz

• To ja wszystkim dzieciom dzisiaj życzę Mistrzostwa Polski dla Legii w dowolnej dyscyplinie, tam gdzie się ubiegamy!
                Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Komentarz

Pracuję...
                X