Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Klimat

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Klimat

Kiedyś stare forum odwiedzalem kilka razy dziennie...Teraz odwiedzam je raz w tygodniu.To pewnie kwestia przyzwyczajenia...A może jeszcze cos ? Mi sie wydaje ze tamto forum mialo jakiś taki klimat ,a to jest takie nijakie ni słodkie ni gorzkie Co o tym sądzicie ?
    0
    Starym
    0%
    0
    Nowym
    0%
    0

Nie głosuje bo nie ma mojej odpowiedzi . To forum jest ździebko inne . Inne nie znaczy gorsze . Dla mnie zaaaajebioza
    Zamieszczone przez Jaco
    Bas – zajebisty koleś. Bardzo go lubię i szanuję

RAAK

Komentarz

Tam było inaczej, ale pod koniec szaczelo sie zmieniac, bo forum stalo sie popularne, inny klimat wynikal z tego, ze kazdy nowy dostawal cynk od znajomego o forum.

Wszyscy sie niemal przeniesli i doszly nowe osoby, i o to chodzi... dla mnie git.

ijok: ijok:

Komentarz

Chyba jednak na starym było lepiej. Forum było mniej znane, było mniej userów no i klimat był lepszy.

Komentarz

Zdecydowanie na nowym , bo na nowym udało się mi dojśc do spotkania forumowiczów , a na starym nie

Komentarz

wsumie teraz chyba lepiej, i wlasnie tez dotarlem na spotkanie, a swoja droga kiedy nastepne?

Komentarz

dla mnie najlepsza atmosfera panowała na starym forum...teraz wchodze tu z mniejsza przyjemnoscia jak na tamto forum moze z czasem to sie zmieni...sam nie wiem jak to bedzie... '8
              I gdziekolwiek los mnie zaprowadzi, zawsze wrócę Warszawo do Ciebie, kiedy zegar życia się zatrzyma, spocząć pragnę tu - pod Twoim niebem

Komentarz

Zamieszczone przez Dam1916
                dla mnie najlepsza atmosfera panowała na starym forum...teraz wchodze tu z mniejsza przyjemnoscia jak na tamto forum moze z czasem to sie zmieni...sam nie wiem jak to bedzie... '8
                Nic dodac,nic ująć.
                WIDZEW I RUGBY-TO JEST TO CO KOCHAM! http://szczawiu.republika.pl/forum/spzw.gifCARTMAN!
                RYSIO Z "KLANU" TO BYDLE I CIOTA!!!

Komentarz

Hmm... ciężko powiedzieć.Nie zaznaczyłem żadnej odpowiedzi, ale podobnie jak GuTeK też co raz rzadziej tu wpadam.Niby osoby te same ale jakoś inaczej...
                  A może mi się tak tylko wydaje?..

Komentarz

na nowym , jakos mi tu lepiej

Komentarz

oba miały plusy i minusy

wcześniej było wąskie grono znajomych , teraz jest wielkie forum Legii .

Tak więc , wspominajmy ale nie narzekajmy .

Komentarz

Zamieszczone przez Dam1916
                        to najlepiej oddaje to co mysle - stare i tyle
                        "... a póki my żyjemy, żyje ona!" (L)

Komentarz

Nowe!!
                          Dragon na powietrzu

Komentarz

Z tego co widze to na nowym forum lepiej czuja sie osoby ktore nie mialy wielkiego udzialu w "zyciu" starego forum...

Ja tesknie za starym.
                            Legia To MY

Komentarz

Nie wiem czy to jest kwesja nowe/stare forum. Dla mnie przelomowym momentem w naszej dzialalnosci bylo przyznanie nowych modow na starym forum. Od tego momentu zaczely sie jakies chore akcje ale to juz na szczescie mamy poza soba i wszystko wrocilo do normalnosci.

Poza tym nie rozumiem ludzi ktorym mowia, ze cos jest nie tak z klimatem, a sumie poza wieksza iloscia userow nie mowia o co im dokladnie chodzi. To ja sie w takim razie pytam kto tworzy klimat na tym forum? Przeciez to sa te same osoby, wszyscy jestesmy za ten klimat wspolodpowiedzialni. A piszecie tylko: "jest cos inaczej" a sami kladziecie na to laske.

Jesli chodzi o moje prywatne zdanie to nowe forum jest inne z tego wzgledu, ze przeszlismy ewolucje. Kiedys dzialalismy w undergroundzie i dopiero poznawalismy sie. Bylo nas niewielkie grono, ktore z biegiem czasu systematycznie powiekszalo sie. Zaczelismy spotykac sie w realu, integrowac sie. Z tej prostej przyczyny zaczal powoli zmieniac sie charakter tego forum i juz nie moglo byc tak jak dawniej bo uczynilismy pewien krok do przodu.

Nie chce byc zle zrozumianym - nie mam do nikogo pretensji, pisze tylko ze forum i jego klimat to nie jest zaden serwer czy adres tylko sami uzytkownicy, ktorzy ten klimat tworza. Wiadomo, ze to forum jest inne z powodow ktore juz wymienilem ale przeciez wszystko jest w naszych rekach i tylko od nas samych zalezy jaki klimat tutaj stworzymy. Jak wiecie na tym forum dostalem moda i ze swej strony staram sie, tak jak inni z ekipy modow, robic wszystko zeby to forum nie zeszlo na psy. Wiadomo, ze nikt nie jest nieomylny ale na pewno nie brakuje nam dobrych checi i staran, zeby bylo tu jak najlepiej. Dlatego martwi mnie negatywno-pasywna niektorych uzytkownikow tutaj. Wiec wezcie moje slowa pod rozwage i przemyslcie swoja postawe
                              ...

Komentarz

Pracuję...
                              X