Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

HHP w Opolu

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• HHP w Opolu

Był ktoś, ktoś ma jakieś info na temat co się wczoraj działo? ***** chciałem jechać z kumplem ale jakoś przegapiliśmy termin wczorajszy 8- .

Wiem, że 7 czerwca w TVP bedzie powtorka o 14:10, jak zwykle pewno 30 minut i z wycietymi przeklenstwami, coc zapewne o 20 bedzie w TVP2 film: Psy, bez cenzury.

NIgdzie o tym nie bylo słychać , a tez mialem zamiar jechac , Maxym jakbys mial jakiej fotki , info , opisy , czy moze filmiki do poedlisj mi .

Komentarz

oto adres z fotkami www.hhopole.prv.pl hehe.

Komentarz

Fani hip-hopu z całej Polski od rana zjeżdżają do Opola. Organizatorzy spodziewają się, że nawet 8-10 tys. młodych ludzi będzie uczestniczyć w koncertach w ramach 40 festiwalu opolskiego.

Na opolskim placu Kopernika, gdzie stanęła plenerowa scena festiwalu, w czwartek odbędą się dwa koncerty - hip-hopowy i muzyki klubowej. Porządku w mieście pilnują większe niż zwykle siły policji, straży miejskiej i agencji ochrony.

"Traktujemy ten koncert jako imprezę podwyższonego ryzyka, dlatego zmobilizowaliśmy większą niż zwykle liczbę funkcjonariuszy" - powiedziała w czwartek PAP rzeczniczka opolskiej policji, komisarz Anna Gazda.

"Siły z pewnością są wystarczające, żeby zadbać o bezpieczeństwo uczestników koncertów i mieszkańców Opola" - zapewniła.

Plac Kopernika jest centralnym punktem stolicy województwa, a na czas festiwalu został wyłączony z ruchu, co może powodować kłopoty komunikacyjne w mieście. Dlatego w gotowości są również policjanci ruchu drogowego.

Porządku na placu pilnować będzie, oprócz policji w mundurach i po cywilnemu, także opolska Straż Miejska i 130 ochroniarzy.

Po koncertach dla fanów hip-hopu i muzyki klubowej zaplanowano "after party" - imprezy w opolskich klubach z udziałem wykonawców koncertowych.

...i nie zmienia się nic...

Nadal kurwy zamiast pisać o muzyce i subkulturze, próbują z nas wszystkich robić bandytów i pajaców w szerokich spodniach... sztuczne wywoływanie w ludziach szoku i przerażenia na widok wyluzowanych typów.

Komentarz

Zamieszczone przez MaxyM
          ...i nie zmienia się nic...

Nadal kurwy zamiast pisać o muzyce i subkulturze, próbują z nas wszystkich robić bandytów i pajaców w szerokich spodniach... sztuczne wywoływanie w ludziach szoku i przerażenia na widok wyluzowanych typów.
          ...aż ciśnie się na klawiaturę... A co nowego?

Przecież pisanie o czymś konkretnym (subkultury, musyka, itp) wymaga jaiegoś nakładu pracy i zdobycia wiedzy na ten temat (przynajmniej tak powinno być), ale po co się przemęczać, skoro można walnąć wierszówkę, że zjeżdża się "łobuzeria" i... samo się pisze.. ehh :/
          "Obelgi - to argument tych, którzy nie mają argumentów."

Komentarz

Przypominam, że to dziś - ma ktoś może możliwość nagrania tego na Divix'a? ...bo sobie po pijaku magnetovid rozwalilem...

Komentarz

Zamieszczone przez MaxyM
              Przypominam, że to dziś - ma ktoś może możliwość nagrania tego na Divix'a? ...bo sobie po pijaku magnetovid rozwalilem...

nie zrozum mnie żle , współczuje ci bardzo ale...
              :buhaha: :buhaha:
              Zamieszczone przez Jaco
              Bas – zajebisty koleś. Bardzo go lubię i szanuję

RAAK

Komentarz

To wcale nie śmieszne... 8o

Kaseta wyjść nie chciała... To jej pomogłem...

Komentarz

Zamieszczone przez MaxyM
                  To wcale nie śmieszne... 8o

Kaseta wyjść nie chciała... To jej pomogłem...
                  miałem to samo 2 razy.
                  raz z kasetą wyjąłem 1/3 mechanizmu
                  za drugim razem coś złamałem

dziś bedę kręcił filmy na Ludowym , tzn drugą część przygód przed , w czsie i po meczu. Cz.1 była wielkim hitem, druga zapowiada się podobnie bo hata będzie chyba wolna i jest troche funduszy.
                  Premiera dziś wieczorem albo jutro rano.
                  Zamieszczone przez Jaco

RAAK

Komentarz

a 1 czesc mozna jakos dostac :P??

Komentarz

Zamieszczone przez szczepan
                      a 1 czesc mozna jakos dostac :P??

właśnie leci w kinach

jak zgram to na divx i na całą płyte będzie to moge ci to wysłać
                      na razie jest 35min.
                      dziś dodam z 50
                      będzie dobrze
                      Zamieszczone przez Jaco

RAAK

Komentarz

jak nie przegapie to napewno zgram koncert.

Komentarz

Zamieszczone przez Ce
                          jak nie przegapie to napewno zgram koncert.
                          Dobrze, potem się umówimy na godzine w Wirtualnym Imeshu i sobie ściągne lub przez GG - jak będziesz mógł się podzielić...

14:10 TVP1 - na 99%

Komentarz

*****! Znów te mendy z Koncertu zrobili Teleexpress .

Komentarz

bezsensu ze zrobili taki flesz
                              A Nam W Głowach Wciąż Wariacje... UZ'05

Komentarz

Pracuję...
                              X