Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Nasze miasto

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Nasze miasto

Zamieszczone przez MaxyM
    Ja poczekam do momentu kiedy im Wawel zamarznie, a następnie zapakuję do plecaka młotek... Pojadę do Krakowa, pójdę pod Wawelskie mury, wyjmę młotek... I jak zapierdolę! To kamień na kamieniu nie zostanie.
    Te! Uwazaj, bo odwet bedzie Zamek Krolewski, brzydszy, bo brzydszy, ale swoja wartosc ma
    Serce w ksztalcie Białej Gwiazdy!

Zamieszczone przez Gwiazdka
    Zamieszczone przez MaxyM
    Ja poczekam do momentu kiedy im Wawel zamarznie, a następnie zapakuję do plecaka młotek... Pojadę do Krakowa, pójdę pod Wawelskie mury, wyjmę młotek... I jak zapierdolę! To kamień na kamieniu nie zostanie.
    Te! Uwazaj, bo odwet bedzie Zamek Krolewski, brzydszy, bo brzydszy, ale swoja wartosc ma
    MaxyM dziś rzucił palenie. Brzydszy???
    "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
    Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
    Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
    Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
    "
    Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

Zamieszczone przez MaxyM
      no a jak
      pojedziemy razem to jeszcze obalimy tego facia co stoi na srodku ..... jak mu bylo : Szymon Słupnik :
      Give back the Oi to white working class

Komentarz

Zamieszczone przez Slash
        Zamieszczone przez Saimoz
        Zamieszczone przez MaxyM
        no a jak
        pojedziemy razem to jeszcze obalimy tego facia co stoi na srodku ..... jak mu bylo : Szymon Słupnik :
        :buhaha: :buhaha: :buhaha:

chyba masz racje Saimozie

A Zamek Królewski co to jest Nowa Huta starsza '8
        ULTRA WISŁA-We call it revolution

Komentarz

To Huta powstała przed 1619? Kto by pomyślał '8
          My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Komentarz

Zamieszczone przez Stone

wydaje mi sie ze ten obecny zostal odbudowany po wojnie :>

Komentarz

No fakt. Przecież Krakowa w czasie wojny nie rozpierdalali granatami blok po bloku. zapomnieliśmy o tym. Sorry! 8o
              "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
              Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
              Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
              Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
              "
              Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

Zamieszczone przez Jaco
                No fakt. Przecież Krakowa w czasie wojny nie rozpierdalali granatami blok po bloku. zapomnieliśmy o tym. Sorry! 8o
                Całe szczescie.....
                Bo znajac zycie nie odbudowali by u nas nic do dzis......
                A zreszta Krakow ładny kto by go rozwalal Hitler mial plany wzgledem niego

Komentarz

Ja słyszałem że Wawel był już zaminowany i tylko szybkie ruchy "wojsk wyzwoleńczych" powstrzymały niemców przd wysadzeniem go...

Warszawa strasznie ucierpiała na wojnie i była naprawde ładnym miastem przed ni¹ co nie zmienia faktu że teraz to nic specjalnego... i ludzie z kraju poza Warszawiakami nie widz¹ w tym mieœcie nic nadzwyczajnego

Komentarz

Zamieszczone przez MrÓwA_1906
                    Zamieszczone przez Stone

Nie cały, nie cały - chociaż rzeczywiście wiele z niego nie zostało...

Zamieszczone przez Grzywa
                    Warszawa strasznie ucierpiała na wojnie i była naprawde ładnym miastem przed ni¹ co nie zmienia faktu że teraz to nic specjalnego... i ludzie z kraju poza Warszawiakami nie widzą w tym mieście nic nadzwyczajnego
                    Polecam ten temat. Mylisz się (nie sugerować się tytułem, to jedno wielkie OT ):

http://www.forum.kibice.net/read.php...=57577&t=57577
                    My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Komentarz

Ja słyszałem że Wawel był już zaminowany i tylko szybkie ruchy "wojsk wyzwoleńczych" powstrzymały niemców przd wysadzeniem go...
                      to za czasow komuny tak sie ludzie uczyli w szkole ze wszystko bylo zaminowane ale weszly szybko i sprawnie wojska radzieckie i wszystko uratowaly, a my krakowianie powinnismy im za to dziekowac

sratutatu
                      Give back the Oi to white working class

Komentarz

Zamieszczone przez Stone
                        Zamieszczone przez MrÓwA_1906
                        Zamieszczone przez Stone

Nie cały, nie cały - chociaż rzeczywiście wiele z niego nie zostało...

Warszawa strasznie ucierpiała na wojnie i była naprawde ładnym miastem przed ni¹ co nie zmienia faktu że teraz to nic specjalnego... i ludzie z kraju poza Warszawiakami nie widzą w tym mieście nic nadzwyczajnego
                        Polecam ten temat. Mylisz się (nie sugerować się tytułem, to jedno wielkie OT ):

http://www.forum.kibice.net/read.php...=57577&t=57577
                        Gdyby nie ten temat o Warszawie miałbym troche bardziej brutalne zdanie :>

Komentarz

Twoja wypowiedź może oznaczać dwie rzeczy:

- Zmieniłeś zdanie

- Po przeczytaniu tamtego tematu nie zmieniłeś - ale nie chcesz go radykalnie wyrażać

Jak jest?

Komentarz

Zamieszczone przez Stone
                            Twoja wypowiedź może oznaczać dwie rzeczy:

- Zmieniłeś zdanie

- Po przeczytaniu tamtego tematu nie zmieniłeś - ale nie chcesz go radykalnie wyrażać

Jak jest?
                            Zmieniłem zdanie ale tylko troszke... :>

Komentarz

Yhhh... qurna...
                              Warszawa piekna niestety nei jest... Ale jak czytam Wasze wpisy, to od razu mi staje przed oczami scena chociażby z "Pianisty',. gdzei ejst jedna wielka kompletna ruina...
                              Qurna... a jeszcze te niemieckie paly domagają sie odszkodowań za przesiedlenie!! NIech nam miasto odbudują! Madafka... 8o
                              Czekając na dzień w którym spełnią się marzenia nie chcę być tym, co nie ma nic do powiedzenia
                              /Chillout squad/

Komentarz

Pracuję...
                              X