Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

WOŚP

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• WOŚP

Przed godziną 13 na konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy wpłacono łącznie ponad pół miliona złotych - poinformowano w sztabie WOŚP.

Tempa nabierają też prowadzone w całym kraju licytacje różnego rodzaju przedmiotów i gadżetów. Najwyżej licytowane są obecnie funkcja Honorowego Kasztelana na Zamku w Łęczycy, komplet dziesięciu złotych serduszek, piłka z podpisami piłkarzy Realu Madryt oraz meteoryt w kształcie serca.

W niedzielę rano rozpoczął się XII Finał WOŚP. W tym roku zbierane są pieniądze na zakup sprzętu medycznego dla ratowania życia niemowląt i małych dzieci.

Kwesty na rzecz WOŚP odbywają się również poza granicami naszego kraju m.in. w USA, Niemczech, Grecji, Wielkiej Brytanii i polskiej strefie w Iraku.

Pieniądze zbiera ok. 100 tys. wolontariuszy zorganizowanych w 1180 sztabach.

:+: :+: :+:
    I gdziekolwiek los mnie zaprowadzi, zawsze wrócę Warszawo do Ciebie, kiedy zegar życia się zatrzyma, spocząć pragnę tu - pod Twoim niebem

Real merda!

Komentarz

Zamieszczone przez Zajacc
      Real merda!
      nie rozmywaj

jak dla mnie akcja jest zajebista i niewazne ze J.O. cos z tego ma dla siebie
      wazne ze ludzie potrafia sie zjednoczyc i oddawac kase na taki cel

wszyscy więc na dworek i wplacac hajsy
      Niedowiarki, czcze umysły pełne są obawy,
      że na lewym brzegu Wisły nie ma juz Warszawy.

Że gdzie dawniej stały domy dziś porasta trawa...
      choć nie taka jak przed laty ale jest WARSZAWA

Komentarz

Chętnie bym ta piłeczke zgarnął oj chętnie, ale budżecik nie pozwala:/
        Z pokolenia na pokolenie
        Saska (L) Kępa
        Legioniści

Komentarz

to on cos za to bierze? 8- nie wiedzialem... jak dla mnie to nie powinien...

Komentarz

Owsiak to ********* ktory sie dorobil na Orkiestrze.To czlowiek ktory
            wylansowal sie dzieki ukladom w TVP.Aczkolwiek sama akcja spoksik...
            z tym ze nigdy nie dam kasy na Owsiakowa zbiore..wole wplacic na
            Caritas
            ...

Komentarz

a myslisz ze caritas nic z tego nie ma ???

owsiak calkiem niezle sobie zyje z tego co ludzie ofiaruja ale coz ma glowe to kombinuje
              MACIEK - lepszego batona nie trafisz...

Komentarz

Zamieszczone przez b3nito
                Caritas
                Zgadzam się w 100%. Na ponowną polemikę ze zwolennikami Owsiaka nie mam już siły i czasu.

Komentarz

Czesiek tylko nie zaczynaj tu takiej polemiki jak na innym forum...

Co do akcji to **** mnie obchodzi ile przycina na tym Owsiak, liczy sie to ile dostaja dzieciaki na ktore zbierany jest hajs, a z tego co sie orientuje to ta akcja wiele daje.
                  Legia To MY

Komentarz

Zamieszczone przez b3nito
                    Caritas
                    Ale najlepiej jest krytykować, wyzywać od skurwysynów,jak się samemu nic nie robi.
                    Zrób podobną akcję Benito, a potem krytykuj.
                    Wlansował się? I co z tego? Jeżeli dzieki jego wylansowaniu ta akcja ma rozmiary jakie ma to bardzo dobrze.

26 982 - przeprowadzone operacje dzięki kasie z akcji
                    Sprzęt za 44 mln dolarów przekazany na rzecz szpitali dziecięcych
                    600 pomp insulinowych dla najmłodszych cukrzyków
                    Kilkadziesiąt karetek, ambulansów i pojazdów ratowniczych.
                    Przebadanie całej populacji noworodków na okoliczność wad słuchu.

To są fakty.

Nadal twierdzisz, że Owsiak to *********?
                    Only You

Komentarz

Panstwo polskie nie dalo by tych 44 mln dolcow przez ***** 100 lat a Owsiak zebra je w ciagu 11.

moze i ma tam jakies zle cechy, ale jego akcje popieram w 100%.
                      I gdziekolwiek los mnie zaprowadzi, zawsze wrócę Warszawo do Ciebie, kiedy zegar życia się zatrzyma, spocząć pragnę tu - pod Twoim niebem

Komentarz

Zamieszczone przez emde
                        Co do akcji to ch** mnie obchodzi ile przycina na tym Owsiak, liczy sie to ile dostaja dzieciaki na ktore zbierany jest hajs, a z tego co sie orientuje to ta akcja wiele daje.
                        .... i wszystko w tym temacie

Komentarz

pierdolić caritas
                          pierdolić owsika
                          akcja dobra :+:
                          Zamieszczone przez Jaco
                          Bas – zajebisty koleś. Bardzo go lubię i szanuję

RAAK

Komentarz

Bo lepiej zawsze skrytykowac nic samemu cos zrobic 8-
                            ...

Komentarz

A ja właśnie wrociłem ze zbierania. Zebrałem 921 zł i 38 gr oraz poznałem fajną panne '8 . No i oczywiście nie obyło sie bez zajebiście śmiesznych akcji.

Pozdro
                              "Za plecy patrzę non stop, marzę mocno,
                              żeby móc znów się cofnąć na Łazienkowską,
                              w środek meczu, nasze twarze mokną,
                              nieważne, że marznę, daję ponieść się emocjom"

Komentarz

Pracuję...
                              X