Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

TV

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Leci właśnie "Igrzyska na bis: Atlanta 1996 (2)" TVP Sport i strzela Renata Mauer

Komentarz

• Jeśli chcielibyście coś pooglądać to polecam: https://filmowyswiat.pl/

Komentarz

• Włączyłem dziś Wiadomości i takiej dawki śmiechu nie miałem już dawno, przyznaję.
        Połowa o Trzaskowskim ("kandydat na kandydata na prezydenta RP").
        Potem Neumann, który chciał pomóc sprowadzić maseczki z Chin bez certyfikatu dla jakiegoś swojego kumpla przedsiębiorcy (o sytuacji z Szumowskim ani słowa).
        Potem Duda u strażaków.
        Jeden z najgorszych dni, jesli chodzi o epidemię w Polsce, a w tv kraina mlekiem i miodem płynąca, wszyscy się cieszą, że mogą iść do knajpy i fryzjera, tarcza uratowała wszystkie polskie firmy, będziemy przez to liderem gospodarki w Europie.
        I jeszcze "polski sukces gospodarczy drażni Niemców", nikt nie chce u Niemca na szparagach robić.

Oni tak codziennie, bo nie wiem czy oglądać w kolejne dni ? Boję się, że mi brzuch pęknie ze śmiechu.

Komentarz

• Zamieszczone przez Gelo85 Zobacz posta
          I jeszcze "polski sukces gospodarczy drażni Niemców", nikt nie chce u Niemca na szparagach robić..
          Widziałem ten materiał. Na początku śmiechawa. Tylko potem taka refleksja, że to zrobione na poważnie i część społeczeństwa odbiera to poważnie. Przecież każdy wie, że przemysł niemiecki stoi szparagami

Komentarz

• Włączyli mi z 3 tygodnie temu BBC Brit, po polsku i natknąłem się na jakieś nowe Top Gear, oznaczone sezon 24. Prowadzi Joey z "Przyjaciół" i jakieś 2 mulaty, do tego jakaś brzydka Niemka. Wiadomo, że Familiada nie byłaby taka sama bez Strasburgera ale to co się tam odyebało to masakra jakaś. Nie da się tego oglądać, po prostu nie da. Co tam się stało się, że tych "clarksonów" odstawili? Rasizm i ksenofobia? Można ich było lubić albo nienawidzić ale byli jacyś a teraz to jest takie bezpłciowe i sztuczne, że rygać się chce.

Komentarz

• Z tego co pamietam to Clarkson „w delegacji” rozkręcił jakaś aferę z producentem, bo żarcie mu nie pasowało i doszło do rękoczynów, po czym Clarksonowi podziękowano. Współprowadzący poszli za nim do Amazona. Nowe Top Gear tragedia, pełna zgoda.

Komentarz

• Mateusz Borek będzie komentować piłkę nożną w TVP

Mateusz Borek, który kilka dni temu zadebiutował podczas prowadzenia studia przy gali bokserskiej w TVP Sport, od września pojawi się na antenie jako komentator meczów piłki nożnej w Telewizji Polskiej.

Dziennikarz 22 sierpnia poprowadził w TVP Sport studio przy gali bokserskiej, debiutując w tej stacji. Do tej pory nadawca nie ujawniał czy będzie on pojawiać się także podczas transmisji spotkań piłkarskich. Fakt ten został ogłoszony podczas prezentacji jesiennej ramówki publicznego nadawcy. - Witamy cię w TVP, cieszymy się bardzo, że do nas dołączyłeś - przywitał Mateusza Borka Jacek Kurski, prezes TVP.
                W najbliższym czasie nie będzie jednak komentował w Telewizji Polskiej meczów reprezentacji Polski (robią to Dariusz Szpakowski i Jacek Laskowski). Na początek 3 września Borek skomentuje spotkanie Niemcy-Hiszpania w Lidze Narodów, a 7 września poprowadzi studio przed meczem Polski z reprezentacją Bośni i Hercegowiny. Ma też komentować mecze Ekstraklasy.
                - Przychodzę tutaj z pokorą i świadomością, gdzie jest moje miejsce. Do każdego domu, gdy wchodzę jako gość, to z szacunkiem do gospodarza. Wierzę, że przez moje doświadczenie dam trochę świeżości, innego spojrzenia na pewne sprawy i show, o czym rozmawiałem z szefem - skomentował Mateusz Borek podczas konferencji prasowej.

Od początku nowego sezonu Mateusz Borek będzie komentował także w Canal+ mecze piłkarskiej ligi niemieckiej.
                https://www.wirtualnemedia.pl/artyku...-noznej-opinie
                Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
                St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Tego to jeszcze nie grali. 3 mecze w jednym czasie na otwartych kanałach.

20:00 FCK - Piast; TVP Sport

20:30 Legia - Drita; TVP 2

21:00 Bayern - Sevilla; Polsat

Komentarz

• Dziś w TVP 1 o 21:35 ,, Nieplanowane"

Komentarz

• Dariusz Szpakowski powiedział, że jutro o godz. 21:00 na TVP1:

DIEGO

Maradona

Glory Has A Price

2019 2 godz. 10 min.
                      https://www.filmweb.pl/film/Diego-2019-766683

Komentarz

Pracuję...
                      X