Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Kiedy znowu pójdziemy do kina?

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

Zamieszczone przez KRA Zobacz posta
    IMHO utrzymywanie przez długi czas takich ograniczeń, jak obecnie będzie dla ludzi groźniejsze niż sam wirus. Mam tu na myśli upadające firmy, bezrobocie, spadające PKB, płace, etc. No, chyba że godzimy się cofnąć gospodarczo o kilka lat wstecz. Wydaje mi się, że przyjdzie taki moment, że trzeba będzie zluzować i patrzeć, jakie to przynosi efekty pod kątem epidemicznym. Oczywiście trzeba będzie wybrać ten moment z należytą starannością.
    Ale czytałeś,co się dzieje za granicą? To jest naprawdę dramat.Jeśli nie chcemy tego u siebie,to chyba zostanie się pogodzić,że kilka lat trzeba będzie odbudowywać gospodarkę.Pieniądze można odzyskać,bliskich już nie.
    #MioduskiOut

Komentarz

Pisałem już o tym w innym wątku - doprowadzenie do tego to najkrótsza droga do SAMOZAGŁADY - nawet nie w sensie biologicznym, ale tym ekonomicznym.
      Miliony ludzi na L4, setki tysięcy na rencie, dziesiątki tysięcy trupów, tysiące osób wyeliminowanego personelu medycznego = wyniki gospodarcze bankowo zajebiste

Najlepsze w tym wszystkim jest to, że żyjemy w XXI wieku - gdzie teoretycznie połowa naszej aktywności zawodowej mogłaby przejść śmiało do sieci i zamiast nad tym się skupić, to co rusz jakieś głowy wyskakują z pomysłami, ***** COVID, to tylko taka grypa.
      Lieber tot als rot!!

Komentarz

Jeszcze do niedawna z nowymi receptami też mieli problemy
        Jeden plus wirusa - nauczą się, że wiele rzeczy można załatwiać na odległość.

Komentarz

22.06.2020
          Legia to życie

Komentarz

01.08

Komentarz

Zamieszczone przez TNTP Zobacz posta
              Pisałem już o tym w innym wątku - doprowadzenie do tego to najkrótsza droga do SAMOZAGŁADY - nawet nie w sensie biologicznym, ale tym ekonomicznym.
              Miliony ludzi na L4, setki tysięcy na rencie, dziesiątki tysięcy trupów, tysiące osób wyeliminowanego personelu medycznego = wyniki gospodarcze bankowo zajebiste

Najlepsze w tym wszystkim jest to, że żyjemy w XXI wieku - gdzie teoretycznie połowa naszej aktywności zawodowej mogłaby przejść śmiało do sieci i zamiast nad tym się skupić, to co rusz jakieś głowy wyskakują z pomysłami, ***** COVID, to tylko taka grypa.
              A wytypować datę to nie łaska?

Komentarz

16.07.2020

Komentarz

Pracuję...
                X