Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Kiedy znowu pójdziemy do kina?

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

Zamieszczone przez KRA Zobacz posta
    IMHO utrzymywanie przez długi czas takich ograniczeń, jak obecnie będzie dla ludzi groźniejsze niż sam wirus. Mam tu na myśli upadające firmy, bezrobocie, spadające PKB, płace, etc. No, chyba że godzimy się cofnąć gospodarczo o kilka lat wstecz. Wydaje mi się, że przyjdzie taki moment, że trzeba będzie zluzować i patrzeć, jakie to przynosi efekty pod kątem epidemicznym. Oczywiście trzeba będzie wybrać ten moment z należytą starannością.
    Ale czytałeś,co się dzieje za granicą? To jest naprawdę dramat.Jeśli nie chcemy tego u siebie,to chyba zostanie się pogodzić,że kilka lat trzeba będzie odbudowywać gospodarkę.Pieniądze można odzyskać,bliskich już nie.
    #MioduskiOut

Komentarz

Pisałem już o tym w innym wątku - doprowadzenie do tego to najkrótsza droga do SAMOZAGŁADY - nawet nie w sensie biologicznym, ale tym ekonomicznym.
      Miliony ludzi na L4, setki tysięcy na rencie, dziesiątki tysięcy trupów, tysiące osób wyeliminowanego personelu medycznego = wyniki gospodarcze bankowo zajebiste

Najlepsze w tym wszystkim jest to, że żyjemy w XXI wieku - gdzie teoretycznie połowa naszej aktywności zawodowej mogłaby przejść śmiało do sieci i zamiast nad tym się skupić, to co rusz jakieś głowy wyskakują z pomysłami, ***** COVID, to tylko taka grypa.
      Lieber tot als rot!!

Komentarz

Jeszcze do niedawna z nowymi receptami też mieli problemy
        Jeden plus wirusa - nauczą się, że wiele rzeczy można załatwiać na odległość.

Komentarz

22.06.2020
          Legia to życie

Komentarz

01.08

Komentarz

Zamieszczone przez TNTP Zobacz posta
              Pisałem już o tym w innym wątku - doprowadzenie do tego to najkrótsza droga do SAMOZAGŁADY - nawet nie w sensie biologicznym, ale tym ekonomicznym.
              Miliony ludzi na L4, setki tysięcy na rencie, dziesiątki tysięcy trupów, tysiące osób wyeliminowanego personelu medycznego = wyniki gospodarcze bankowo zajebiste

Najlepsze w tym wszystkim jest to, że żyjemy w XXI wieku - gdzie teoretycznie połowa naszej aktywności zawodowej mogłaby przejść śmiało do sieci i zamiast nad tym się skupić, to co rusz jakieś głowy wyskakują z pomysłami, ***** COVID, to tylko taka grypa.
              A wytypować datę to nie łaska?

Komentarz

16.07.2020

Komentarz

Trochę skieruje pytanie w kierunku jednak bardziej nas interesującym, bo mnie już np. skręca od tęsknoty. Kiedy znów pójdziemy na mecz? Niestety ja tutaj mam obawy, że albo koło listopada/grudnia, albo niestety dopiero 2021 wiosna...
                  ​Boże Chroń Fanatyków.

Komentarz

Chyba nie w tym roku
                    I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
                    Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Komentarz

Na pasku którejś ze stacji (chyba Polsat) śmignęło mi info, że branża fitness przy dobrych wiatrach być może ruszy na początku maja...ma ktoś jakiś artykuł potwierdzający takie przypuszczenia?
                      #MuremZaBonusem

Komentarz

Nie sądzę. W Czechach jakoś w 3 kroku miało ruszyć.

Komentarz

Zamieszczone przez berserk Zobacz posta
                          Na pasku którejś ze stacji (chyba Polsat) śmignęło mi info, że branża fitness przy dobrych wiatrach być może ruszy na początku maja...ma ktoś jakiś artykuł potwierdzający takie przypuszczenia?
                          Mam w rodzinie osoby, które w jednej z sieciówek piastują jakieś tam stanowiska i z wiadomych mi informacji kompletnie nic nie wiadomo, ale przy dobrych wiatrach liczą na początek wakacji. Druga sprawa , że od momentu ewentualnej zgody trochę potrwa dopóki zbudują na nowo zespoły do obsługi klubu, bo jak wiadomo recepcje/sprzątaczki itd to śmieciówki albo Ukraińcy i w tym momencie nie ma osób na obowiązujących umowach.

@midzi
                          Nie wiem czy w przypadku Czech nie mówimy tu o treningach ale dla wyczynowców.

Komentarz

U nas też niby jest wpisane w IV punkcie otwarcie siłowni.

Z moich źródeł (związek sportowy) wiem, że raczej sporty uprawiane w zamkniętym pomieszczeniu nie wrócą na pewno przed wakacjami, więc dla mnie wątpliwe jest aby siłownie, fitness, sauny itp.w pierwszej połowie roku zaczęły znowu funkcjonować.

Komentarz

Osobiście zaczynam być coraz większym optymistą. Wirus nie wydaje się być aż tak groźny jak się tego spodziewaliśmy, a w połączeniu z jego szybkim rozprzestrzenianiem się - liczę na to, że większość go przejdzie zanim nas zaszczepią, opieczętują i nadadzą kenkarty: ozdrowieniec, zaszczepieniec, zakażeniec, do dalszej izolacji. Ludzie nie będą chodzić cały rok w maskach, jeśli nie będą widzieć ku temu powodów, oby tak właśnie było... Daty nie będę wskazywać, ale jesień 2021 jako ruszenie z imprezami masowymi (za WHO) wydaje mi się zbyt odległa. Mam nadzieję, że to nie tylko życzeniowe myślenie. Z drugiej strony miejmy świadomość, że tylko wróżymy z fusów...

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

Komentarz

Na pewno jednak ten rok będzie do końca z dużymi restrykcjami. Nie spodziewam się imprez masowych w zamkniętych pomieszczeniach z udziałem publiczności.

Komentarz

Pracuję...
                                X