koronawirus – nowa grupa chuligańska z Kielc czy faktyczne zagrożenie?

Zwiń
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • Jaco
    Legionista
    • 10.2003
    • 19648

    Zamieszczone przez Gelo85
    Kochani, będzie dużo gorzej. Chociaż przez zamykanie szkół, wkrótce miast i dużych sklepów władze starają się zminimalizować straty. Mam kontakt z ludźmi, którzy pracują w służbie zdrowia, w tym w zaopatrzeniu. Nie ma nic, maseczek, rękawiczek, leków. Służba zdrowia polska nie jest w tej chwili w żadnym procencie gotowa na to, co się dzieje i będzie działo (począwszy od procedur, skończywszy na materiałach).
    Trzymajcie się.
    Info od Sośnierza z laptopa?
    "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
    Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
    Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
    Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
    "
    Janusz Waluś - czekaMY!

    Komentarz

    • wiaterek
      Legionista
      • 03.2020
      • 28

      Zamieszczone przez bkt
      Z calym szacunkiem ale to co mowia w TV, szczegolnie politycy to wedlug mnie go..no prawda. Ja to widze zupelnie inaczej, po necie chodza kometarze ze srodowisk medycznych - nawet nie maja gdzie niegdzie w ogole testerów na to chuostwo. Rzad ******** glupoty tak jak i robil to jakis czas temu - miesiac temu jakby to wprowadzili + zamkniecie lotnisk itp to by maxymalnie ograniczyli infekcje w PL. Obecnie to juz tylko czekamy na wybuch trzycyfrowych wynikow. Jakis czas temu jak nie bylo w PL jeszcze zadnego zakazonego oficjalnie slyszalem wypowiedz ze wszystko jest przygotowane - tak jak wlasnie wspomnialem przed chwila. Nasze szpitale nie maja szans byc wydolne i lepsze niz te we Wloszech. U nas jest 10k respiratorów a chorych moze byc np 100k czy 500k za jakis czas - nie ma szans tego ogarnac chocby ze wzgledu na sprzet. A te qrwy 2/4mld daja na tvp poltora tyg przed kulminacja zagrozenia. To moja opinia, mozesz sie z nia oczywiscie nie zgadzac.
      OK, a czy Ci z lewa których nienawidze coś robią.
      Taki Owsiak który mieszka 300 metrów ode mnie coś robi? Ma na koncie miliony, widzi jaka jest sytuacja, zbiłby pewnie znowu aplauz Trzaskowkiego i całego lewactwa. Jest jakiś problem kupić te respiratory (nie znam tematu przetargów itd).
      Za ten dzisiejszy fakenews o koronie w połowie stycznia wszyscy którzy maczali palce powinni być wypierdoleni w trybie natychmiastowym.
      A Kidawa to co myśli? Nie będzie paniki jak się ustawi kolejka milionowa pod szpitalem w celu zrobienia testów?
      Uważam że jest za miękko.
      Z tym TVP to już nie che mi się słuchać i czytać. Gdyby nie one, miałbyś TVN, Polsat. Pasuje?

      Komentarz

      • księciuniu
        Gintleman
        • 10.2010
        • 21054

        Zamieszczone przez bkt
        Z calym szacunkiem ale to co mowia w TV, szczegolnie politycy to wedlug mnie go..no prawda. Ja to widze zupelnie inaczej, po necie chodza kometarze ze srodowisk medycznych - nawet nie maja gdzie niegdzie w ogole testerów na to chuostwo. Rzad ******** glupoty tak jak i robil to jakis czas temu - miesiac temu jakby to wprowadzili + zamkniecie lotnisk itp to by maxymalnie ograniczyli infekcje w PL. Obecnie to juz tylko czekamy na wybuch trzycyfrowych wynikow. Jakis czas temu jak nie bylo w PL jeszcze zadnego zakazonego oficjalnie slyszalem wypowiedz ze wszystko jest przygotowane - tak jak wlasnie wspomnialem przed chwila. Nasze szpitale nie maja szans byc wydolne i lepsze niz te we Wloszech. U nas jest 10k respiratorów a chorych moze byc np 100k czy 500k za jakis czas - nie ma szans tego ogarnac chocby ze wzgledu na sprzet. A te qrwy 2/4mld daja na tvp poltora tyg przed kulminacja zagrozenia. To moja opinia, mozesz sie z nia oczywiscie nie zgadzac.
        A mogli za te 2 mld nakupować w zeszłym tygodniu respiratorów. W każdym sklepie z respiratorami.
        Lubię sobie jebnąć posta.

        „Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
        St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

        Komentarz

        • Jaco
          Legionista
          • 10.2003
          • 19648

          Zamieszczone przez księciuniu
          A mogli za te 2 mld nakupować w zeszłym tygodniu respiratorów. W każdym sklepie z respiratorami.
          "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
          Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
          Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
          Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
          "
          Janusz Waluś - czekaMY!

          Komentarz

          • Gelo85
            Czerwona kartka
            • 03.2018
            • 1038

            Zamieszczone przez Jaco
            Info od Sośnierza z laptopa?
            Nie wiem, kto to Sośnierz.
            Info z oka cyklonu, panie Jaco. Nie ma tu co śmieszkować ani ironizować, bo sytuacja naprawdę jest poważna. I niewesoła.
            I to zupełnie w oderwaniu od konfliktów politycznych, które mnie nie interesują i bez wskazywania winnych. To po prostu fakty.

            Komentarz

            • Herman
              Legionista
              • 11.2003
              • 2322

              Zamieszczone przez Jaco
              Info od Sośnierza z laptopa?
              Ja mam info z Wołoskiej, ze szpitala MSWiA. Jak pierdolnie to zapasów testów, leków, maseczek, ubrań ochronnych jest na na maksymalnie 8-10 dni pełnego działania. Oczywiście możesz wierzyć, że jesteśmy twierdzą, a "inne państwa podpatrują nasze rozwiązania i je wdrażają", ale niestety zawód będzie duży Polska służba zdrowia to skansen w porównaniu do włoskiej (szczególnie tej z Północy).
              Nie mówię tego z żadną satysfakcją. Liczyłem, że ten temat nie zamieni się w polityczny rynsztok "Polityka", ale jak widać niektórym z obu stron barykady nigdy dosyć.

              Nie zaśmiecajcie tematu polityką, czasem ktoś tu wrzuca sensowne info i szkoda, żeby ginęło w potoku szamba.
              LEGIA&FC DEN HAAG

              Komentarz

              • księciuniu
                Gintleman
                • 10.2010
                • 21054

                To dla rozluźnienia atmosfery

                Lubię sobie jebnąć posta.

                „Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
                St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

                Komentarz

                • Jaco
                  Legionista
                  • 10.2003
                  • 19648

                  Zamieszczone przez Herman
                  Ja mam info z Wołoskiej, ze szpitala MSWiA.
                  Od dyrekcji szpitala czy z któregoś z licznych oddziałów?
                  "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
                  Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
                  Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
                  Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
                  "
                  Janusz Waluś - czekaMY!

                  Komentarz

                  • bkt
                    Legionista
                    • 10.2007
                    • 3366

                    Zamieszczone przez wiaterek
                    OK, a czy Ci z lewa których nienawidze coś robią.
                    Taki Owsiak który mieszka 300 metrów ode mnie coś robi? Ma na koncie miliony, widzi jaka jest sytuacja, zbiłby pewnie znowu aplauz Trzaskowkiego i całego lewactwa. Jest jakiś problem kupić te respiratory (nie znam tematu przetargów itd).
                    Za ten dzisiejszy fakenews o koronie w połowie stycznia wszyscy którzy maczali palce powinni być wypierdoleni w trybie natychmiastowym.
                    A Kidawa to co myśli? Nie będzie paniki jak się ustawi kolejka milionowa pod szpitalem w celu zrobienia testów?
                    Uważam że jest za miękko.
                    Z tym TVP to już nie che mi się słuchać i czytać. Gdyby nie one, miałbyś TVN, Polsat. Pasuje?
                    No wlasnie, masz pretensje do Owsiaka, a sam dales hajs na respiratory? (po co takie bezsensowne pytanie?) Ja nie celuje tej wypowiedzi przeciwko jakiejs konkretnej sile politycznej, ale jak sie Rzadzi to trzeba reagowac lepiej i wczesniej niz zareagowano - to moja opinia. Czy z lewej czy z prawej - wazne zeby pieniadze i szybka reakcja sie znalazla, a na razie za strach trafic do polskiego szpitala.

                    Zamieszczone przez księciuniu
                    A mogli za te 2 mld nakupować w zeszłym tygodniu respiratorów. W każdym sklepie z respiratorami.
                    Ironizujesz, tylko, ze nie ma z czego sie smiac.

                    Jak kolega wspomnial, nie chcialem politycznej gownoburzy tutaj robic, eot.

                    Lubisz pie.dolic? Pie.dol ITI.

                    Komentarz

                    • Jaco
                      Legionista
                      • 10.2003
                      • 19648

                      Zamieszczone przez bkt
                      na razie za strach trafic do polskiego szpitala.
                      Próbowałeś się dostać do któregoś?
                      "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
                      Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
                      Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
                      Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
                      "
                      Janusz Waluś - czekaMY!

                      Komentarz

                      • THC81
                        Legionista
                        • 03.2016
                        • 237

                        Zamieszczone przez Jaco
                        Próbowałeś się dostać do któregoś?
                        W razie czego wyjedzie do Włoch. Tam są lepsze i wydolniejsze
                        Musimy strząsnąć ze zdrowego drzewa naszego państwa tęczową szarańczę !

                        Komentarz

                        • Jaco
                          Legionista
                          • 10.2003
                          • 19648

                          Zamieszczone przez Gelo85
                          Nie wiem, kto to Sośnierz.
                          Głosujesz zatem w ciemno?:
                          "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
                          Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
                          Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
                          Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
                          "
                          Janusz Waluś - czekaMY!

                          Komentarz

                          • wiaterek
                            Legionista
                            • 03.2020
                            • 28

                            Zamieszczone przez bkt
                            No wlasnie, masz pretensje do Owsiaka
                            Nie mam pretensji. Niech wyjdzie lewak z nory i kupi te respiratory. A nie pieprzy o tym ciągle w TVN jak to uzdrowił służbe zdrowia

                            Komentarz

                            • Majkisek
                              Legionista
                              • 11.2009
                              • 8891

                              Dajcie na wstrzymanie, chociaż tutaj, plisss.

                              Komentarz

                              • Jaco
                                Legionista
                                • 10.2003
                                • 19648

                                Zamieszczone przez Majkisek
                                Dajcie na wstrzymanie, chociaż tutaj, plisss.
                                Nie zamykaj dyskusji. Daj szansę chociaż Hermanowi. Pointa będzie ciekawa. Zapewniam.
                                "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
                                Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
                                Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
                                Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
                                "
                                Janusz Waluś - czekaMY!

                                Komentarz

                                Pracuję...