Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

koronawirus – nowa grupa chuligańska z Kielc czy faktyczne zagrożenie?

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Za to w Skandynawii powoli rośnie liczba chorych. Byli równo ze Szwajcarią i wiele przed Wielką Brytanią, Belgią, czy Austrią, a teraz u nich przyrost jest zdecydowanie mniejszy

Komentarz

• Historia dzieje się właśnie teraz, oby "once in a lifetime".

Jak już wcześniej wspominałem w tym temacie moja firma współpracuje z kilkoma fabrykami w Chinach.
      Kilka dni temu jeden z chińskich partnerów (fabryka, która robi takie małe okularki do VR nakładane na telefon) odezwał się zapytać jak tam wyceny etc., ale zaproponował, że wyśle nam dla całej firmy (20 osób) zapas maseczek na miesiąc. Dziś dostałem tę samą propozycję z innej firmy. Wiadomo, że jest to taki gest biznesowy poniekąd, ale warto spojrzeć na to w szerszym kontekście.

Chińczycy wyczuli swoją szansę. Teraz Ameryka, która tak chętnie posyłała wojsko na cały świat, jakoś nie kwapi się, żeby posyłać sprzęt medyczny, tylko się zamyka i użala nad sobą. A Chińczycy ładują respiratory do samolotu, lecą do Włoch i mówią patrzcie, kto tu jest mocarstwem.
      LEGIA&FC DEN HAAG

Komentarz

• Zamieszczone przez Tuzin Zobacz posta
        Od patrzenia na to zdjęcie zaczynam mieć suchy kaszel i gorączkę.
        To tylko kwestia czasu, jak przez ten "mądry" program masowych powrotów wystrzelą nowe zachorowania, przecież to jest ogromna wylęgarnia i inkubator
        Mamy Kezmana z Serbii Tarana

Komentarz

• Zamieszczone przez Herman Zobacz posta
          Historia dzieje się właśnie teraz, oby "once in a lifetime".

Jak już wcześniej wspominałem w tym temacie moja firma współpracuje z kilkoma fabrykami w Chinach.
          Kilka dni temu jeden z chińskich partnerów (fabryka, która robi takie małe okularki do VR nakładane na telefon) odezwał się zapytać jak tam wyceny etc., ale zaproponował, że wyśle nam dla całej firmy (20 osób) zapas maseczek na miesiąc. Dziś dostałem tę samą propozycję z innej firmy. Wiadomo, że jest to taki gest biznesowy poniekąd, ale warto spojrzeć na to w szerszym kontekście.

Chińczycy wyczuli swoją szansę. Teraz Ameryka, która tak chętnie posyłała wojsko na cały świat, jakoś nie kwapi się, żeby posyłać sprzęt medyczny, tylko się zamyka i użala nad sobą. A Chińczycy ładują respiratory do samolotu, lecą do Włoch i mówią patrzcie, kto tu jest mocarstwem.
          Wspaniali ci chińczycy
          https://dorzeczy.pl/kraj/133177/wlad...za-prawde.html

Komentarz

• Za kulisami rozmowy brzmią tak:
            - Trochę odjebaliśmy:/
            -Trochę bardzo...
            -Ale bardzo się gniewacie?
            -Trochę...
            -Jakoś Wam to wynagrodzimy...
            -Ok...
            #MuremZaBonusem

Komentarz

• Zamieszczone przez Huxley Zobacz posta
              To tylko kwestia czasu, jak przez ten "mądry" program masowych powrotów wystrzelą nowe zachorowania, przecież to jest ogromna wylęgarnia i inkubator
              Ano właśnie, nie stać nas na szybkie badania w takich sytuacjach i od razy "przymykać" na kwarantannie zakażonych? Ja tego nie rozumiem.
              Poza tym, w szpitalach mamy medialnie dwie kategorie, przypadki "w związku z koronawirusem" oraz "zakażeni". W ramach pierwszej grupy są "nosiciele" (jak długo można być nosicielem? - nie znalazłem stosownej informacji) i pewnie tacy z "objawami" ale z jakichś powodów nieprzebadani jeszcze testami. Tych z pierwszej grupy jest sporo, może ta grupa jest doliczana do modelu w którym tysiączek nam pęknie w niedzielę? Wystarczy przebadać i będzie?
              Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Komentarz

• Zamieszczone przez Ivan Drugi Zobacz posta
                A co ma piernik do wiatraka? WHO jest powołana właśnie z myślą o takich sytuacjach i nie dała sobie rady.
                Ale z czym sobie nie dala rady? Z ogłaszaniem komunikatów i zbieraniem danych? A skad wiesz jak to dokladnie wyglada, pracujesz tam? Bardziej bym sie zastanawial czy informacje z Chin byly na czas i prawdziwe. Chyba ze jeszcze czegos nie zrobili dobrze?

Do posta wyzej - masz racje, 30 lat nic nie robili nie 20.

Ja sobie odpuszczam śledzenie tych wszystkich informacji, nawet tutaj opisujecie sytuacje z lekarzem z Kielc ktory niby mial koronke, a o ktorym czytalem trzy zupelnie inne artykuly. Ze jej wlasnie nie mial a zabil sie przez fale hejtu telefony maile itp. Inna sprawa ze glupio wybral. Tak czy siak polowa informacji w necie o sytuacji to pewnie nie prawda albo nie do konca prawda. Ide na spacer (w skupisku 2 osobowym, rodzinnym).

BTW jak na razie to scenariusz z NWO zdaje sie realizowac
                A Pan Gates zajal sie szczepionkami i chipowaniem szczepionych zdaje sie

...

Lubisz pie.dolic? Pie.dol ITI.

Komentarz

• Zamieszczone przez Robert E. Lee Zobacz posta
                  Link nie działa, usunęli?

Komentarz

• Zamieszczone przez bkt Zobacz posta
                    BTW jak na razie to scenariusz z NWO zdaje sie realizowac
                    A Pan Gates zajal sie szczepionkami i chipowaniem szczepionych zdaje sie
                    ...
                    Laboratorium w Wuhan, amerykańskie/kanadyjskie/izraelskie służby, targ w Wuhan, nietoperz i inne wysnute z palca teorie jeszcze za 10 lat będą powtarzane, a przecież prawdy i tak nigdy się nie dowiemy.

Komentarz

O to to...

Komentarz

• Zamieszczone przez bkt Zobacz posta
                        Ale z czym sobie nie dala rady? Z ogłaszaniem komunikatów i zbieraniem danych? A skad wiesz jak to dokladnie wyglada, pracujesz tam? Bardziej bym sie zastanawial czy informacje z Chin byly na czas i prawdziwe. Chyba ze jeszcze czegos nie zrobili dobrze?

Do posta wyzej - masz racje, 30 lat nic nie robili nie 20.

...
                        Czyli - po tej korekcie - chciałes powiedzieć, że przed 1990 r. służba zdrowia była zadbana?
                        Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
                        St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Jakiś tam dyrektor? ze szpitala na Banacha z koroną. Szpital zamknięty. Pracownicy + rodziny kwarantanna.

Komentarz

• Inaczej jeszcze - zawsze bylo slabo, ale od tych 30 lat ( to nie jest kurde 10 miesiecy tylko 30 lat) baaardzo niewiele sie zmienilo (oprocz technologii ale ta zmienila sie wszedzie).
                            Powyzszy link dziala.

@midzi, nie dowiemy sie, a moze sie dowiemy. Natomiast mozemy sobie poczytac o tych wszystkich teoriach, posluchac ekspertów ekonomicznych i tak na logike wykluczyc nierealne scenariusze a zastanowic sie nad realnymi. Ja nie chce nic nikomu narzucac odnosnie tych mozliwych scenariuszy, jednak pewnie z nich sa dosc logiczne.

Komentarz

• Mam swoją teorie i mówi ona, że wirus nie pojawił się przez przypadek tam gdzie miał się pojawić, ale źródło tego braku przypadku może być bardzo różne. Na pewno jest to dzieło człowieka, a nie jakiegoś nietoperka

Odnośnie Hiszpanii to od koleżanki z Madrytu wiem, że robi się u nich tragicznie. Dzisiaj liczba nowych przypadków może przekroczyć tą we Włoszech, a w Hiszpanii jest jeszcze słynny obóz pracy, gdzie według różnych szacunków może być nawet 1 mln ludzi z całego świata.

Komentarz

A czy ja piszę, że wspaniali? Zwracam tylko uwagę, że wykorzystują moment dla budowania swojej pozycji w świecie.
                                LEGIA&FC DEN HAAG

Komentarz

Pracuję...
                                X